PDA

View Full Version : Връзка от съжаление ?!?!



nempoB
02-13-2008, 19:22
Здравейте..
Искам да споделя с вас моята история .. С приятелката ми сме заедно от близо 3 месеца .Сега разбирам от една нейна приятелка че, тя е с мен от съжаление .. понеже неискала да ме нарани .. Какво подяволите е това ?! На всичкото отгоре излиза с друго момче през това време :( Неможете да разберете колко много ме боли .. точно един ден преди ши**ният Св.Валентин... Неможе тя да е била с мен просто от съжаление .. Защо подяволите ми казва че, ме обича тогава ? Защо ми дава празни надежди ? И на всичкото отгоре днес я попитах:
-Искренна ли си с мен ? - а отговорът и беше категоричен :
-Да!
-Изпитваш ли нещо към мен ?
Тя-Да!

Защо ми причинява това ....

Spider4eto
02-13-2008, 19:24
ми тая нейна приятелка нещо ме съмнява как може да си 100% сиг че тя казва истината а не го прави примерно за да ви скара

Chess
02-13-2008, 19:25
Ако наистина е направила това, което ти е казала нейната приятелка, значи не те заслужава... Но нали знаеш : Women hate women :lol: ...
Еми поговорете по-сериозно и ако се окажа права въпросната неина приятелка я зарязваш и не и обръщаш внимание повече...

nempoB
02-13-2008, 19:26
ми тая нейна приятелка нещо ме съмнява как може да си 100% сиг че тя казва истината а не го прави примерно за да ви скара

Имам и доверие ..


А и усещам че, последно време ме избягва :(

sasha_90
02-13-2008, 19:27
А ако приятелката й иска да ви раздели защото въпросната "приятелка" има чувства съм теб?

nempoB
02-13-2008, 19:29
А ако приятелката й иска да ви раздели защото въпросната "приятелка" има чувства съм теб?

Съмнявам се да е така .. Поради простата причина ,че тя си има сериозен приятел от близо 2г .. ;)

Spider4eto
02-13-2008, 19:29
понякога ние жените(не всички да не земе да се обиди някоя) за да спечелим някой правим доста подли неща. и наистина не бих се изненадала и тя да е една от тях. така че недей да и имаш 100% доверие ами провери по добре нещата преди да се скараш с твойта приятелка :)

sasha_90
02-13-2008, 19:33
А ако приятелката й иска да ви раздели защото въпросната "приятелка" има чувства съм теб?

Съмнявам се да е така .. Поради простата причина ,че тя си има сериозен приятел от близо 2г .. ;)
Това не й пречи да хареса друго момче.Най-добре се увери сам дали е истина или не(това което ти казва въпросната приятелка).

nempoB
02-13-2008, 19:36
А ако приятелката й иска да ви раздели защото въпросната "приятелка" има чувства съм теб?

Съмнявам се да е така .. Поради простата причина ,че тя си има сериозен приятел от близо 2г .. ;)
Това не й пречи да хареса друго момче.Най-добре се увери сам дали е истина или не(това което ти казва въпросната приятелка).

Съмнявам се да е така .. понеже с нея отношенията ни са като между брат и сестра :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-13-2008, 19:39
има ги и тия връзки ... зарежи :)

Chess
02-13-2008, 19:41
има ги и тия връзки ... зарежи :)


Ето го и човека :lol:

nempoB
02-13-2008, 19:41
има ги и тия връзки ... зарежи :)


Има един проблем..





Обичам я ...

Chess
02-13-2008, 19:44
има ги и тия връзки ... зарежи :)


Има един проблем..





Обичам я ...


Това не пречи да я зарежеш...
Щом се държи така ти я зарежи... а те чувствата ще си отминат

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-13-2008, 19:44
има ги и тия връзки ... зарежи :)


Има един проблем..





Обичам я ...


Това не пречи да я зарежеш...
Щом се държи така ти я зарежи... а те чувствата ще си отминат

и аз това викам .... 6 месеца депресия и ше почнеш да се оправаш

nempoB
02-13-2008, 19:45
има ги и тия връзки ... зарежи :)


Има един проблем..





Обичам я ...


Това не пречи да я зарежеш...
Щом се държи така ти я зарежи... а те чувствата ще си отминат


Не е толкова лесно .. Повярвайте ми .. И незнаех че толкова много боли ...

DevilWish
02-13-2008, 19:46
Знаеш ли ,момичетата са понякога са гадни от доброта ;) Знае ,че ще ти разбие с1рцето ако те остави и за това още седи с теб и все се надява отново да има чувства к1м теб ;) Това е едната възможност ;) А иначе . . . друга версия - просто другото момиче да те е излъгало или да не знае със сигурност ;)
А п1к според мен ако виждаш ,че е така я остави ,защото няма смисъл да те разиграва . . .

Наистина незнам как1в с1вет да ти дам за това ;) :?

nempoB
02-13-2008, 19:51
Знаеш ли ,момичетата са понякога са гадни от доброта ;) Знае ,че ще ти разбие с1рцето ако те остави и за това още седи с теб и все се надява отново да има чувства к1м теб ;) Това е едната възможност ;) А иначе . . . друга версия - просто другото момиче да те е излъгало или да не знае със сигурност ;)
А п1к според мен ако виждаш ,че е така я остави ,защото няма смисъл да те разиграва . . .

Наистина незнам как1в с1вет да ти дам за това ;) :?

Не определено няма да оставя нещата така .. Ще се боря за любовта и .. Немога да я забравя толкова лесно ..

kifla
02-13-2008, 19:51
Понякога просто неможем да кажем всичко на човека до себе си ,защото виждаме че ще го наръним страшно много .От една страна е един вид лъжа ,но благородна. :(

Chess
02-13-2008, 19:52
Понякога просто неможем да кажем всичко на човека до себе си ,защото виждаме че ще го наръним страшно много .От една страна е един вид лъжа ,но благородна. :(


fuck it...it's still a lie...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-13-2008, 19:54
Понякога просто неможем да кажем всичко на човека до себе си ,защото виждаме че ще го наръним страшно много .От една страна е един вид лъжа ,но благородна. :(


fuck it...it's still a lie...

+1 няма благородна лъжа.... лъжата си е лъжа

nempoB
02-13-2008, 19:54
Понякога просто неможем да кажем всичко на човека до себе си ,защото виждаме че ще го наръним страшно много .От една страна е един вид лъжа ,но благородна. :(


fuck it...it's still a lie...

Съгласен съм с него ..

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:19
Може ли да се бориш за нещо дето си изгубил? А и не виждам смисъла да се бориш ако тя те лъже.. Не стига, че с други момчета излиза ами и в очите ти казва, че е искрена.. Дано приятелката и да лъже..

nempoB
02-13-2008, 21:28
Може ли да се бориш за нещо дето си изгубил? А и не виждам смисъла да се бориш ако тя те лъже.. Не стига, че с други момчета излиза ами и в очите ти казва, че е искрена.. Дано приятелката и да лъже..



Нали знаеш че,надеждата умира последна ...
Аз ще се боря .. и нищо или никой неможе да ме спре ..
Понеже аз я обичам и то истински...
И се надявам тя все още да изпитва нещо към мен ..

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:29
Може ли да се бориш за нещо дето си изгубил? А и не виждам смисъла да се бориш ако тя те лъже.. Не стига, че с други момчета излиза ами и в очите ти казва, че е искрена.. Дано приятелката и да лъже..



Нали знаеш че,надеждата умира последна ...
Аз ще се боря .. и нищо или никой неможе да ме спре ..
Понеже аз я обичам и то истински...
И се надявам тя все още да изпитва нещо към мен ..


Добре, бори се, после да не съжеляваш..

nempoB
02-13-2008, 21:34
А след време няма ли да съжелявам че, не съм се опитал да се боря ?
Нищо не ми коства да пробвам.. а пък времето ще си покаже ;)

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:42
Така е :)

p0liner0
02-13-2008, 21:44
Аз се борих, борих, борих и накрая к*ра в г*за яко ... ама половин година след това... Вече може да се каже, че почти напълно съм я забравил ...

ЕДИТ: т'ва "борих, борих, борих...." стана малко стил - "защо" на Володя Стоянов :D

Pliok0019
02-13-2008, 21:46
Пожелавам ти успех в борбата за завоюването на любовта.
И дано приятелката й те лъже.

nempoB
02-13-2008, 22:01
Пожелавам ти успех в борбата за завоюването на любовта.
И дано приятелката й те лъже.

Много ти благодаря за което ;) Радвам се че,има хора които ,все още вярват в любовта ....

NightGuardian
02-13-2008, 22:16
Ако няма успех боренето ти ? Послед , ще е 2-но по трудно недай си боже тя да те зареже !

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 22:52
лично според мен не вярвай на хората.. слушай сърцето си и човека,който е в него ... :)

nempoB
02-13-2008, 22:57
лично според мен не вярвай на хората.. слушай сърцето си и човека,който е в него ... :)


Благодаря ти ;)
бай дъ уей Честит ти Трифон Зарезан ;)
п.с.Вади Винцето и слагай масата аз идвам ;)

zvQr_nO_s_ChAr
02-14-2008, 06:13
лично според мен не вярвай на хората.. слушай сърцето си и човека,който е в него ... :)


Благодаря ти ;)
бай дъ уей Честит ти Трифон Зарезан ;)
п.с.Вади Винцето и слагай масата аз идвам ;)


вече започнах, но и че се опитам да си намеря необходимия алкохол за коктеил Камикадзе :razz:

Vladkoy
02-14-2008, 06:31
Аз имам едно въпросче - какво означава човек да се 'бори за любовта'? Как става, има ли някой, който е успявал да се прибори?

zvQr_nO_s_ChAr
02-14-2008, 06:33
Аз имам едно въпросче - какво означава човек да се 'бори за любовта'? Как става, има ли някой, който е успявал да се прибори?

аз се борих ... направих и невъзможното но спечелих сърцето му... но вече ми беше омръзнало да се правя на клоун... :oops:

gostut
02-14-2008, 06:41
Аз имам едно въпросче - какво означава човек да се 'бори за любовта'? Как става, има ли някой, който е успявал да се прибори?

то е образно казано уе. се едно да кажеш "Каспаров се бори за световната титла по шах". Не е задължително да проскаш някой на земята. Въпреки, че като се бориш за лщбовта понякога се налага и да просваш някой... или той да те просва...

ебати думата.. просвам ... мн тъпо звучи :lol: :lol: