PDA

View Full Version : "Потребител на месеца"



HePeAJIeH
02-13-2008, 19:59
Предлагам 3-4 дена преди края на всеки месец да избираме потребител на месеца като се базираме на сериозността и обективността в неговите постове посещаемостта и съдействието му към форума през изминалия месец.Предлагам модератори и администратори да не участват.Потребителите нямат право да се самономинират! Когато примерно 4 или 5 потребителя "изпъкнат" с гласове пред другите да се направи анкета в която само те да са участващите и да се гласува само за тях.Когато някой спечели анкетата предлагам да се сложи специален надпис под името му (примерно "Потребител за месец Февруари").Следващия месец обаче трябва да се премахне надписа от администраторите.Ами това е моето предложение :) Дано ви допадне! Извинявам се ако е имало подобно предложение :)

hamilcar
02-14-2008, 04:34
Флууда ще стигне до небето. Против идеята съм.

gorska
02-14-2008, 09:27
A на мен ми харесва идеята. Би било интересно. :)

DjBaloon
02-14-2008, 10:19
И кои е тоя дето ще определя? Мислиш ли че ще има обективна оценка? -Не :)

Seducti0n
02-14-2008, 17:21
Според мен, идеята ти е интересна, но преди да се започне каквото и да било, първо трябва да се установят точни правила. :)

Presley
02-14-2008, 20:29
Добра идея.

swords1010
02-15-2008, 12:54
Аз лично не съм много съгласен.
Има субективен фактор. Всеки има различно разбиране за стойностен отговор. Кой и по какви критерии ще избира въпросният, сериозен потребител (на месеца)? А защо администратори и модератори да не могат да учасват? Какво ние не сме ли потребители и не пишем ли в този форум? :)

Basketball
02-23-2008, 06:05
A на мен ми харесва идеята. Би било интересно. :)
И аз така мисля. :oops:

tqnko1
02-23-2008, 18:40
Предлагам 3-4 дена преди края на всеки месец да избираме потребител на месеца като се базираме на сериозността и обективността в неговите постове посещаемостта и съдействието му към форума през изминалия месец.Предлагам модератори и администратори да не участват.Потребителите нямат право да се самономинират! Когато примерно 4 или 5 потребителя "изпъкнат" с гласове пред другите да се направи анкета в която само те да са участващите и да се гласува само за тях.Когато някой спечели анкетата предлагам да се сложи специален надпис под името му (примерно "Потребител за месец Февруари").Следващия месец обаче трябва да се премахне надписа от администраторите.Ами това е моето предложение :) Дано ви допадне! Извинявам се ако е имало подобно предложение :)

Браво на Шуменлията!! много добра идея ТВЪРДО ЗА!! усех дано да има полза от полезния ти савет 8)

miloto_girl_4e
02-23-2008, 21:09
Предлагам модератори и администратори да не участват.


Не, че нещо, ама ми е интересно каква е тази дискриминация?
Защо някой модератор или админ, да не може да е най-полезен ? :-o

HePeAJIeH
02-24-2008, 09:33
Защото вие когато поискате може да си слагате всякакви рангове а ние "простосмъртните" не можем.....+ това ваше задължение е да бъдете полезни....не виждам защо модератори и админи трябва да участват при положение че се доказват като модерират и помагат на останалите потребители повече от всички други които не са модератори

jony
02-25-2008, 19:21
Аз съм за!

didivid
03-01-2008, 17:22
Аз също! Би било интересно!

VerryBerry
03-03-2008, 06:24
Флууда ще стигне до небето. Против идеята съм.

абсолютно

Ivalinka
04-11-2008, 13:37
няма ли да номинирате някого? :?

Stamera
05-13-2008, 20:55
е те т'ва е Шумен бате... дебел, браво за предложението... :-) Аз съм "ЗА" защото обикновения потребител ще има шанс да блесне напред, тъй като модовете и тея с многото мнения напъват яко и са стари кучета тука ,и няма как да ги стигне човек...

Seducti0n
05-13-2008, 21:17
Не е важно количеството, а качеството.Тоест, можеш да имаш 1 милион мнения,пък нито едно съдържателно и тогава каква е ползата от теб и от присъствието ти във форума? :-o
Всеки един потребил може да докаже в себе си, в една или друга област.На мнение съм, че никой не е ощетен.За всеки има място под слънцето, нали така? :)