PDA

View Full Version : Когато раэговорът не върви добре...



Yoyoyoyoyo
02-13-2008, 22:33
Эдравейте!
Правя таэи тема,эащото имам малко проблемче.А и смятам,че може би има и други хора с такъв проблеми,така че дано да бъде от полэа и на други.
Наскоро иэлиэах с едно момче на първа среща.Прекарахме си добре като цяло,но от време на време эацепвахме.Тоест омълчавахме се и раэговорът не вървеше добре.Е да,нормално е ,все пак е първа среща,нормално е да има и такива моменти,но пък е доста неприятно и притеснително.Моля ви,дайте някакви съвети какво да правим,как да се иэмъкнем от подобни моменти?Какво да кажем?Каква тема да отворим?Как небрежно да иэлеэем от таэи неловка ситуация,която може дори да се повтори?
Многоооо ви благодаря :-)

NightGuardian
02-13-2008, 22:37
Досега винаги целувам на първа среща :) !

Аз много приказвам(поне така мисля) , защото не ми се е случвало повече от 20-30 секунди да млъкна , а ако наистина няма какво да кажа се опитвам да е целуна :)

Но принципно момчето трябва да те кара да се смее ! А щом не варви приказката , значи той се срамува ;)


Edit : Пример ти давам : Как мина училището ? Какво смяташ да прваиш довечера :) , а ако сте вечерта некъде питай го как мина деня ти. Какво хоби,интереси има ?! Варви ли даскалото,маскалото ,но гледай да избягваш с даскалото щото момчетата , не обичат да говорят за това ! Питай го това , което те интересува ! Успех !

hooliganka89
02-14-2008, 05:49
Може да отворите тема за политика 8)

zvQr_nO_s_ChAr
02-14-2008, 06:15
Може да отворите тема за политика 8)

аз съм за Иван Костов :razz: :razz: :razz:

sweet_sorcerer
02-14-2008, 18:59
Тцтцтц аз имах подобен проблем с един бивш - той беше мн мълчалив, само аз трябваше да говоря, да измислям теми.....накаря ми казах, че е темерут и той най-после се разговори... :lol: :lol: :lol: :P

MaCe_Za_MiLi0nI
02-14-2008, 20:09
Еми и аз бях тей с един бивш но ний и мълчахме и когато си поръчахме нещо в кафето никой нищо не бутваше беше мн смешно.Ем то трябва да ти иди отвътре кфо да си прикаате Пример кфо си прикааш с най добрите си приятелки прикаай и с него за някфи такива неща без момчета и момичета ест 8)

vvs_go
02-14-2008, 20:31
ne e normalno pri jelanie za razgovor ot dvete strani ne e normalno az naprimer takiva problemi nikoga ne sym imal

HePeAJIeH
02-14-2008, 20:31
Ако имате общи познати поприказвайте си за тях :)

MemoRieS
02-14-2008, 21:20
И аз бях така на 1вата ни среща. :)

ra4ence
02-14-2008, 21:50
С времето изчезва тоя проблем, спокс :D

Иначе може да се направиш на замислен и да се изцепиш: Абе всъщност си мислех,че /еди кво си/ ти стои мн добре и си особено красива..
Или просто й кажи колко мразиш такива моменти на 1ва среща,в които се чудите кво да си кажете :)
Бъди раздвижен, накарай я да се поотпусне,да види,че не смао тя се чувства тъпо в тия ситуации с мълчането и всичко ще тръгне 8)