PDA

View Full Version : Толкова си се ядосвам на себе си



Fallen`Angel
02-14-2008, 07:15
Добре бе как може бе тука 3 седмици изобщо не съм й виждал лицето на оная и пак ми е в мислите бе ей..Се нещо ще се намери да ми напомни за нея, се някой ще ме попита за нея. Ей го на вчера един пич ми се включва и ми вика за нея дали я познавам и аз го попитах да и той вика че му харесва и аз му обясних ситуацията и той излезе разбран и каза, че няма проблеми и няма да се занимава с нея. Не може ли да спре да ми пука за нея беееееееее ей какво толкова ми е влязла в ума бе искам да го оставя тоя боклук и въобще да не се сещам за нея щот за боклуци, дет са си направили гавра с мен не искам да се сещам изобщо. Какво толкова съм му направил на някого, че вече 5-6 месеца не мога да се почувствам щастлив, не мога да се посмея истински и нищо не може да ме развесели ???????? :-x :-x :-x



П.П - исках само да излея някъде мъката си :oops:

sweet4esf
02-14-2008, 07:25
еми миличък какво толкова е направила :-o а моя съвет е :-o оставия и си намери друга :) жени колко щеш :P

love_enrique
02-14-2008, 07:30
Да наистина мн кофти...И на мен ми се е случвало-хем някой адски много те дразни,хем не можеш да си го избиеш от главата :? Ако искаш пробвай да и го върнеш по някакъв начин,знам,че не звучи особено мъдро ,но ако наистина се е изгаврила с теб,просто и покажи,че си над тия неща и не те заслужава,може да ти мине.Друго нз кво можеш да направиш

Fallen`Angel
02-14-2008, 07:30
Абе така е бееееееее и аз си го знам това че има мнооооо други жени и бях с 3 от както се разделих с нея и пак ми е в главата бееееее ей направо нямам думи направо тая любов ме съсипа тука не знам много си се ядосвам и направо полудявам като се сетя за нея щот СЕ СЕЩАМ ЗА НЕЯ !!!!! :-x :-x :-x Как ще отида на зала ама мноо рано де*а и ще си излея целия гняв !!!! ПИСНА МИ ДА БЪДА ИГРАЧКА НА НЯКОЯ ПИКЛА ДЕТ НЕ ЗНАЕ КВО ИСКА И ПОСЛЕ ТУКА ДА СТРАДАМ ТОЛКОЗ ВРЕМЕ ЗАРАД ПРИЩЕВКИТЕ Й :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Spider4eto
02-14-2008, 07:41
ем с времето ще я забравиш. тва 6 месеца нищо не е. един не ми излезе от главата 3 години 8-)

Fallen`Angel
02-14-2008, 07:45
Да, благодаря за успокоението :-x (нищо лично)
Ебаси тая любов ме направи на шантав беееееее и чак сега се осъзнавам, когато всичко свърши и нямам думи кви глупости съм правил, но не съжалявам че съ мги направил, щом съм ги направил начи тей съм мислил на момента и тей е тряяло да реагирам :-o Благодарен съм й, че ми покза какво е да обичам, но съжалявам че ме направи на маймуна със всички тея лъжи, с които ме мотаеше и края на краищата тя излезе "НЕВИННАТА" пред всички ама то как няма да излезе невинната като казва само тва дет аз съм й казал, а тя не споменава що съм й ги казал............. :-x :-x :-x :-x Патки загубени са ПОВЕЧЕТО (не казвам всички ся да не земете да се захванете за това). Искат да са с теб, и ти искаш, заедно сте, минава време и нещата се прецакват точно тогаа когато всичко изглежда наред, пу ма*ка му да е*а :-x :-x :-x

kPuCkA
02-14-2008, 07:52
А така,я й тегли една майна и се успокой.

Christian
02-14-2008, 08:12
Изливай си яда! Давай, майка и стара и боклук а? Как може да се гаври така а? Я да върви на ляля в ляля нали. Хмм.. Я забивай некво гадже и я заеби тая мърда! :smt075

slun4ice_90
02-14-2008, 10:14
Съжалявам,че тая глупачка те е наранила много.Успокой се бе човек, какво е това само я псуваш и глупости :? ,ако мислиш,че много й пука...ЗАБРАВИ Я.Знам,че няма да ти е лесно,но нямаш друг избор :-o .Успех и дано срещнеш друга,която да не те лъже и да те обича.