PDA

View Full Version : възможно ли е?



missito_
02-14-2008, 08:44
Здравейте,минавам директно към въпроса защото се тревожа:вчера с приятеля ми правихме секс без презерватив но той свърши отвън,проблема е че част от спермата се стече надолу към клитора ....и въпроса ми е има ли някаква вероятност да е попаднала във влагалището и да е станало гаф,аз мисля че няма как да е станало защото дори да е капнало част от спермата не е навлязла навътре и няма как да стигне до яйцеклетките...но имам нужда и от вашите мнение,мерси предварително :?

&ILoveU2
02-14-2008, 09:08
А защо го правите без презерватив а? :-x

Tazadar
02-14-2008, 09:20
Еми... след 9 месеца ше видиме кво ше се роди от вашите преживявания :-D

missito_
02-14-2008, 09:24
исках съвет или мнение по въпроса а не някви базици...

hottie
02-14-2008, 09:26
Spored men ima opasnost.O6te pove4e ako se e steklo,kakto ti kazva6.

&ILoveU2
02-14-2008, 10:50
исках съвет или мнение по въпроса а не някви базици...
Пфф има и то голяма вероятност. Не се знае кога го е извадил и дали наистина не е свършил и в теб. Гафове стават. За това са направени презервативите, а ако пък не ти харесва секса с тях и имаш доверие на партньора си тогава пий хапчета или пък използвай от онези лепенки. Не може такава безотговорност. Едно бебе знаеш ли как ще промени живота ти или пък един аборт. За това трябва да се мисли, а не само да се гледа удоволствието. :)

jambo_bs
02-14-2008, 14:17
Да има опасност четох във един форум нещо подобно и да може.Но защо го правите без презерватив

TopTa
02-14-2008, 18:54
ima veroqtnost no ne ot tova 4e se e stekla spermata a ot tova 4e e bil v teb bez prezervativ! :? sledva6tia put 6te mislite po-ve4ko!

Rise_Against
02-14-2008, 19:01
още древните индийци са измислили презервативите...след като правиш секс без презерватив,трябва да си и достатъчно разумна,за да можеш сама да си отговориш на въпрса! след като има рискове,тря да си наясно,че поемаш голяма отговорност! предпочиташ 20 мин удоволсвие,пред цял живот страдание!
оффф така кат се отплесна :D sry ама мн се паля на такива теми :D
иначе-да,има риск!

snoopdogg
02-14-2008, 19:12
стига филми,ако наистина не е свършвал в теб,шансът е почти никъв..от клитора да няма асансьор или телепорт...+тва сперматозоидите не печелят сървайвър,не са най коравите на света...отделно влагалището е създадено да отблъсква всички външни елементи,не да ги привлича...ако наистина не е свършил в теб няма кой знае каква опастност.Въпросът е че колкото и да си сигурен винаги си казваш "Дали го извадих на време..?" И стичайки се,дали е стигнала.."реката от воини" до входа на влагалището или не също е важно да се знае..