PDA

View Full Version : Помогнете! Как да и кажа че не искам да ходя вече с нея



atwood
02-14-2008, 09:02
Моля ви кажете ми как да и кажа че не искам да ходя вече с нея..
Неска е Св.Валентин ако и кажа че вече не искам да ходим и сме скъсали на нея ще е тъжно

Spider4eto
02-14-2008, 09:03
недей да я късаш точно на празника. Ще и бъде адски гадно и сиг ще го намрази. Така че изчакай утре :)

atwood
02-14-2008, 09:04
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x

tuzaro
02-14-2008, 09:04
недей да я късаш точно на празника. Ще и бъде адски гадно и сиг ще го намрази. Така че изчакай утре :)то не че утре ако и каже няма да го намрази... напиши и един смс че вече не ти е на душата

hooliganka89
02-14-2008, 09:05
Ябааа тва ако го направиш значи си супер кретен!
Защо точно днес реши да скъсаш с нея ?Толкова други дни може ти баш днеска,голям си гадняр спор няма!!! :shock:

spyk22
02-14-2008, 09:05
аве просто и го кажи кво ти пука като си я видял с друг :?

Spider4eto
02-14-2008, 09:05
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x ми начи я скъсай баш неска че да си отмъстиш 8-)

atwood
02-14-2008, 09:06
нече съм гадняр :razz:
но нали в предишния си пост писах че я видях преди 2 дена с едно момче :o
Сега искам да и направя гадно

dablue
02-14-2008, 09:08
Наистина изчакай да мине празника и на другия ден и го кажи.Адски тъпо е точно днеска,дори да е била с др. момче сигурен съм,че не заслужава точно днеска да бъде скъсана. (Никой не заслужава)

atwood
02-14-2008, 09:10
добре ще ви послушам съветите но обаче неска няма да се срещам с нея и тя ще разбере че ме губи бавно по-бавно ... :(

dablue
02-14-2008, 09:11
Надяваме се всичко да приключи положително и да си оправите отношенията.Сигурен съм ,че държи на теб :) 8)

Tazadar
02-14-2008, 09:17
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x Лелеее видял си я с друг и няма да я скъсаш днеска.... :x По - добър повод е само рождения и ден :)

atwood
02-14-2008, 09:17
дано да е така : )
Утре ще ви разкажа по-подробно всичко :::

Spider4eto
02-14-2008, 09:18
оки ама след като ти е изневерила и го върни кво я щадиш

hooliganka89
02-14-2008, 09:21
Е ти не каза от начало,че си я видял с друго момче,след като е ПРЕДАТЕЛКА я скъсай днеска.
А на колко си години,че не знаеш как да скъсаш с момиче?

dablue
02-14-2008, 09:21
Това пък с връщането е най-тъпото нещо което може да направи (според мен) Ако наистина го обича нека си проведат един сериозен разговор,да си изяснят всичко и това е...Кви са тия тя ми изневери!Дай да и го върна... Глупости.... :shock: :shock: :shock:

atwood
02-14-2008, 09:22
ам.. като ви гледам отговорите..
Най-добре ще е да не дойда на срещата и тя ще разбере че не я искам вече :-#

Tazadar
02-14-2008, 09:23
ам.. като ви гледам отговорите..
Най-добре ще е да не дойда на срещата и тя ще разбере че не я иска вече :-# А така и я блокни по скайп, за да не разбере за кво си я заебал :-x

Spider4eto
02-14-2008, 09:25
ам.. като ви гледам отговорите..
Най-добре ще е да не дойда на срещата и тя ще разбере че не я иска вече :-# А така и я блокни по скайп, за да не разбере за кво си я заебал :-x дам дам и не и вдигай като ти звъни на телефона или даже и затваряй :-x

atwood
02-14-2008, 09:25
Е ти не каза от начало,че си я видял с друго момче,след като е ПРЕДАТЕЛКА я скъсай днеска.
А на колко си години,че не знаеш как да скъсаш с момиче?

Повярвайми знам как да кажа на едно момиче как да късаме и то в лицето ... обаче тази е различна :(
Между другото съм на 16

Spider4eto
02-14-2008, 09:26
Е ти не каза от начало,че си я видял с друго момче,след като е ПРЕДАТЕЛКА я скъсай днеска.
А на колко си години,че не знаеш как да скъсаш с момиче?

Повярвайми знам как да кажа на едно момиче как да късаме и то в лицето ... обаче тази е различна :(
Между другото съм на 16 е явно е поредната курвичка

atwood
02-14-2008, 09:26
ще ви послушам съветите и ви благодаря много за помоща :smt038

hooliganka89
02-14-2008, 09:28
Кво означава е различна?Малумна ли е?Или не разбира български език?Или какво й е различното,че като кажеш не те искам вече да не разбере?
И тва да не вдигаш и такива разни неща са в повече стил на момичетата,точно тези постапки аз наричам "П*ткински"
Панимаю?

atwood
02-14-2008, 09:30
добре де "различна" исках да кажа "мн се обичахме" но вече не чувствам предишните чувства. :?
Ае ще изпратя едно смс-че и готофо

Spider4eto
02-14-2008, 09:35
добре де "различна" исках да кажа "мн се обичахме" но вече не чувствам предишните чувства. :?
Ае ще изпратя едно смс-че и готофо по скоро май ти си я обичал

Chess
02-14-2008, 09:44
Ябааа тва ако го направиш значи си супер кретен!
Защо точно днес реши да скъсаш с нея ?Толкова други дни може ти баш днеска,голям си гадняр спор няма!!! :shock:

Извинявай, но ако не разбра той я е видял преди 2 дена с друго момче !!!

Tazadar
02-14-2008, 09:56
добре де "различна" исках да кажа "мн се обичахме" но вече не чувствам предишните чувства. :?
Ае ще изпратя едно смс-че и готофо Кво стана, кво стана :oops: :?:

slun4ice_90
02-14-2008, 10:05
недей да я късаш точно на празника. Ще и бъде адски гадно и сиг ще го намрази. Така че изчакай утре :)то не че утре ако и каже няма да го намрази... напиши и един смс че вече не ти е на душатаToва,ако го направиш те признавам за най-безчувственото същество :shock: ,много е тъпо да й пишеш смс,ЗАБРАВИ!!!Срещнете се и си поговорете. :P :) Успех.

FaHrEnHeit
02-14-2008, 16:09
Ябааа тва ако го направиш значи си супер кретен!
Защо точно днес реши да скъсаш с нея ?Толкова други дни може ти баш днеска,голям си гадняр спор няма!!! :shock:
Като се е оср*ла ще я скъса действай atwood ;>

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 16:29
Ябааа тва ако го направиш значи си супер кретен!
Защо точно днес реши да скъсаш с нея ?Толкова други дни може ти баш днеска,голям си гадняр спор няма!!! :shock:
Като се е оср*ла ще я скъса действай atwood ;>

НЕ НА ПРАЗНИКА, БЕ !!!


ПС: Ти па си много отворен :D

atwood
02-14-2008, 18:21
така ..
начи и изпратих СМС
после ми звънкаше но аз затворих тела в лицето и сега вече не ми звани :grin: :grin: :grin: :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 18:27
така ..
начи и изпратих СМС
после ми звънкаше но аз затворих тела в лицето и сега вече не ми звани :grin: :grin: :grin: :grin:

много смело ! БРАВО! .... това не е начина .... :-x

atwood
02-14-2008, 18:33
милост няма !!
да беше помислила преди 2 дена с кой ми изневеряваше..
ТОВА Е ПОДАРЪК ЗА НЕЯ ЗА СВ.ВАЛЕНТИН :grin: :grin:

UnaBletoLoVeU
02-14-2008, 18:39
милост няма !!
да беше помислила преди 2 дена с кой ми изневеряваше..
ТОВА Е ПОДАРЪК ЗА НЕЯ ЗА СВ.ВАЛЕНТИН :grin: :grin:

не че нещо ама си **** и кретена
Ти за кво не я пита кое е било момчето? Може да й е бил само приятел.....или поне що не поговорихте...ненененнен.....

dablue
02-14-2008, 18:40
Ох...браво,още 2 разбити сърца :-# :-# :-#

FaHrEnHeit
02-14-2008, 18:40
милост няма !!
да беше помислила преди 2 дена с кой ми изневеряваше..
ТОВА Е ПОДАРЪК ЗА НЕЯ ЗА СВ.ВАЛЕНТИН :grin: :grin:
Евала ;)

atwood
02-14-2008, 18:42
без да ме обиждаш добре ли ?
видях как се целуват а тоя п*дал и бараше задника ...
АЙДЕ СЕГА ми кажи да ли сам кретен а ?

ra4ence
02-14-2008, 21:58
Правилно си постъпил, не се притеснявай !!

02-14-2008, 22:30
Евалата атууд, ей тва заслужават всички курвички... :) :o :)

Tazadar
02-15-2008, 00:08
Браво :smt008 :smt008 :smt008 Тва заслужава тая патка :smt018 :smt018 :smt018

monkata93
02-15-2008, 18:01
eee br pi4 tva zaslujava taq bez milost :grin: da i stane i na neq gadno :) ako te e obi4ala nqma6e da ti izneveri :-o :P

ZaI4I
02-15-2008, 18:07
АаА басииии и помияра деттттт вааа не толкова са нанервих като четах темата че не просто не е истинаааааааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x смятах да не пиша и да не кажа нищо по въпросааа :-x :-x :-x ама въх неее.... :shock: :shock: :shock: :shock: всичко в тоя шибан живот се връща помни....

Spider4eto
02-15-2008, 19:03
АаА басииии и помияра деттттт вааа не толкова са нанервих като четах темата че не просто не е истинаааааааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x смятах да не пиша и да не кажа нищо по въпросааа :-x :-x :-x ама въх неее.... :shock: :shock: :shock: :shock: всичко в тоя шибан живот се връща помни.... е кво тя му е изневерила . Тя първа го е наранила. Вобще кво е виновен той че тя е няква тъпа путка :-x

ZaI4I
02-15-2008, 19:16
АаА басииии и помияра деттттт вааа не толкова са нанервих като четах темата че не просто не е истинаааааааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x смятах да не пиша и да не кажа нищо по въпросааа :-x :-x :-x ама въх неее.... :shock: :shock: :shock: :shock: всичко в тоя шибан живот се връща помни.... е кво тя му е изневерила . Тя първа го е наранила. Вобще кво е виновен той че тя е няква тъпа путка :-x

Добре айде кажи ми ако всеки започне да си го връща щото са го наранили до къде ще се стигне...Както казах по горе всичко се връща,когато тя го е наранила щеше да и се върне..пфф това е толкова глупаво..просто съм без думи...Е,да и нея не я оправдавам н0 неговото вече е подл0 и супер гадн0 :?

Spider4eto
02-15-2008, 19:23
АаА басииии и помияра деттттт вааа не толкова са нанервих като четах темата че не просто не е истинаааааааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x смятах да не пиша и да не кажа нищо по въпросааа :-x :-x :-x ама въх неее.... :shock: :shock: :shock: :shock: всичко в тоя шибан живот се връща помни.... е кво тя му е изневерила . Тя първа го е наранила. Вобще кво е виновен той че тя е няква тъпа путка :-x

Добре айде кажи ми ако всеки започне да си го връща щото са го наранили до къде ще се стигне...Както казах по горе всичко се връща,когато тя го е наранила щеше да и се върне..пфф това е толкова глупаво..просто съм без думи...Е,да и нея не я оправдавам н0 неговото вече е подл0 и супер гадн0 :? ем попринцип аз за себе си предпочитам лично да го върна пред тва да чакам на съдбата или нещо от сорта. Може да звучи детиснско или нещо от сорта. Ам не мога да си представя да ме боли за някой и аз да не му го върна тъпкано :-x

Obsession
02-15-2008, 19:23
Да не и развалял празника... Да, бе, тя е развалила неговия предварително. Това не е отмъщение, така би трябвало да постъпи и по всяко друго време на годината - да скъса с нея! Е, да, кофти е със смс, ама така е решил. Какво нападнахте човека, той е жертвата в случая, тя е прецакала него?

ZaI4I
02-15-2008, 19:28
Абе кфо не стига че я къса точно на 14-ти ми и чрез смс..тфа е възможно най-тъпото нещо което можеше да напрай...Е,да разбирам го нямал е смелост да я погледне ф очите за да и го каже..И товада се радваш и да си щастлив от това че другия го боли прост0 е...е аз до тук се изчерпах...няма да пълня темата с излизашни постове с които казвам едн0 и също това е моето мнение..всеки с мнението си нали така :wink:

neverand
02-15-2008, 21:25
защо па трябва да и го връщаш като я късаш с смс ? тва по скоро зле за тебе пич... тя знае ли че си ги видял ?
акоб ях на твое място като ги видя,отиам при тях и викам на момчето,ай бързай че и аз си чакам реда....ако можеш я чукаш и изьхвеърляш :o така ще и е гадно :) а не с смс...късам те :)

irnfried
02-15-2008, 22:05
Тия момичета само ми попиляват нервичкита ама аз съм по търпилив.Ти си издаржал само 2 дена....

HePeAJIeH
02-15-2008, 22:14
Гледай напред! Тя не те заслужава и според мен постъпи добре.Ще има още момичета в живота ти така че успех! :)

krisscho
02-15-2008, 23:22
Абе кфо не стига че я къса точно на 14-ти ми и чрез смс..Аре стига бе, к'ъв празник е 14ти???ТВА НЕ Е ПРАЗНИК, А ПАРОДИЯ!!!Поне за мен...
Та курветинката т'ва е и заслужавала, дано никога не срещна такава...

iYiuTaKA
02-16-2008, 00:30
axaxax

koalka
02-16-2008, 05:23
Явно съм видяла темата със закъснение, та днес явно ще е денят, в който ще се разделите...тъжно.

LitTlE_BeBsIiI
02-16-2008, 09:42
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x ми начи я скъсай баш неска че да си отмъстиш 8-)
Може да и е бил само фр,братовчед или нещо такова :) Защо не я попиташ първо?

ZaI4I
02-16-2008, 09:43
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x ми начи я скъсай баш неска че да си отмъстиш 8-)
Може да и е бил само фр,братовчед или нещо такова :) Защо не я попиташ първо?

Ако беше прочела цялата тема щеше да видиш че той е казал че ги е видял да са целуват и момчето я е било хванало за дупИтУ :?

mitakkka
02-16-2008, 10:01
Темата е много интересна-момчето е постъпило точно както трябва но на мене ми е по-интересна реакцията на ZaI4I-кажи след като толкова лошо е постъпил според теб ти какво би направила в обратната ситуация-твоето гадже дето го обичаш го виждаш да се прегръща, целува и държи за ДУпиТу друга 2 дена преди Св. Валентин ?

inSane_baby
02-16-2008, 10:15
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x Лелеее видял си я с друг и няма да я скъсаш днеска.... :x По - добър повод е само рождения и ден :)

:D:D:D:

sexita
02-16-2008, 10:41
нече съм гадняр :razz:
но нали в предишния си пост писах че я видях преди 2 дена с едно момче :o
Сега искам да и направя гадно
тогава защо питаш как да и го кажеш :-D

kapinka
02-16-2008, 12:16
Моля ви кажете ми как да и кажа че не искам да ходя вече с нея..
Неска е Св.Валентин ако и кажа че вече не искам да ходим и сме скъсали на нея ще е тъжно


"Вече не ми е толкова готино заедно .. :grin: " нещо такова бих ползвала : ))

ZaI4I
02-16-2008, 18:02
Темата е много интересна-момчето е постъпило точно както трябва но на мене ми е по-интересна реакцията на ZaI4I-кажи след като толкова лошо е постъпил според теб ти какво би направила в обратната ситуация-твоето гадже дето го обичаш го виждаш да се прегръща, целува и държи за ДУпиТу друга 2 дена преди Св. Валентин ?

Ми със сигурн0ст няма да му разваля празника щом го ОБИЧАМ....и ако толкова много държах на него щях да му поискам обяснение а не да го зарязвам за да си го върна... :shock: :shock:

Spider4eto
02-16-2008, 18:27
Темата е много интересна-момчето е постъпило точно както трябва но на мене ми е по-интересна реакцията на ZaI4I-кажи след като толкова лошо е постъпил според теб ти какво би направила в обратната ситуация-твоето гадже дето го обичаш го виждаш да се прегръща, целува и държи за ДУпиТу друга 2 дена преди Св. Валентин ?

Ми със сигурн0ст няма да му разваля празника щом го ОБИЧАМ....и ако толкова много държах на него щях да му поискам обяснение а не да го зарязвам за да си го върна... :shock: :shock: е да ве верно за кво да му разваляш празника нищо че те е наранил :razz: а и квото и обяснение да ти даде факта си е факт изневерил ти е. А ти си едно такова наивничко и ще чакаш "да му се върне" ей така от нищото. Няма такива неща в real life. Или му го връщаш и на него му е гадно или си страдаш само ти. Въпреки че не мисля че на оная курва и е станало много гадно след като му е изневерила преди тва 8-)

ZaI4I
02-16-2008, 18:33
Темата е много интересна-момчето е постъпило точно както трябва но на мене ми е по-интересна реакцията на ZaI4I-кажи след като толкова лошо е постъпил според теб ти какво би направила в обратната ситуация-твоето гадже дето го обичаш го виждаш да се прегръща, целува и държи за ДУпиТу друга 2 дена преди Св. Валентин ?

Ми със сигурн0ст няма да му разваля празника щом го ОБИЧАМ....и ако толкова много държах на него щях да му поискам обяснение а не да го зарязвам за да си го върна... :shock: :shock: е да ве верно за кво да му разваляш празника нищо че те е наранил :razz: а и квото и обяснение да ти даде факта си е факт изневерил ти е. А ти си едно такова наивничко и ще чакаш "да му се върне" ей така от нищото. Няма такива неща в real life. Или му го връщаш и на него му е гадно или си страдаш само ти. Въпреки че не мисля че на оная курва и е станало много гадно след като му е изневерила преди тва 8-)


Виж сега въпроса беше ако го ОБИЧАМ....в смисъл така беше казан0 да се поставя в такава ситуация...Е ако го обичам какво значение има как се чувствам аз и дали ме е наранил...Важното е поне да се чувства що горе добре на Свети валетин...И всички са станали едни такива егоисти само за себе си мислят а не за другите не просто..на къде отива света и аз нз :( направо вече се отчайвам :(

Spider4eto
02-16-2008, 18:38
Темата е много интересна-момчето е постъпило точно както трябва но на мене ми е по-интересна реакцията на ZaI4I-кажи след като толкова лошо е постъпил според теб ти какво би направила в обратната ситуация-твоето гадже дето го обичаш го виждаш да се прегръща, целува и държи за ДУпиТу друга 2 дена преди Св. Валентин ?

Ми със сигурн0ст няма да му разваля празника щом го ОБИЧАМ....и ако толкова много държах на него щях да му поискам обяснение а не да го зарязвам за да си го върна... :shock: :shock: е да ве верно за кво да му разваляш празника нищо че те е наранил :razz: а и квото и обяснение да ти даде факта си е факт изневерил ти е. А ти си едно такова наивничко и ще чакаш "да му се върне" ей така от нищото. Няма такива неща в real life. Или му го връщаш и на него му е гадно или си страдаш само ти. Въпреки че не мисля че на оная курва и е станало много гадно след като му е изневерила преди тва 8-)


Виж сега въпроса беше ако го ОБИЧАМ....в смисъл така беше казан0 да се поставя в такава ситуация...Е ако го обичам какво значение има как се чувствам аз и дали ме е наранил...Важното е поне да се чувства що горе добре на Свети валетин...И всички са станали едни такива егоисти само за себе си мислят а не за другите не просто..на къде отива света и аз нз :( направо вече се отчайвам :(ама ти повече ме отчайваш начи той хем те е наранил като ти е изневерил(ако го обичаш ще те боли много повече от обикновено) та наранил те е и ти пак продължаваш да мислиш за него, дали на него ще му е добре :razz: а на него вобще няма да му пука за теб след като е направил такова нещо. Няма логика в мисленето ти(или поне аз не намирам)

Obsession
02-16-2008, 18:41
Да, бе, какви сме гадни всичките наистина - то гаджето да му изневери, да се погрижи на него да му е "хууубавко" на празника (даже и преди това), а той да иска да се разделят! Тцтц, ужас! Какъв безчувствен човек е... Важното е, че той я обича и за това е длъжен да си потъпче достойнството, гордостта и болката, за да може тя да си гледа кефа и на спокойствие да му изневерява!

ZaI4I
02-16-2008, 18:42
Не е важн0 дали не него му пука за мен,важното е че на мен ми пука за него :-D :)

Spider4eto
02-16-2008, 18:47
Не е важн0 дали не него му пука за мен,важното е че на мен ми пука за него :-D :) оле яко наивничко си честно 8-) не ти повелавам да ти се случи такова нещо ама ако ни се случи ще разбереш що бихме го скъсали точно тогава. :)

Spider4eto
02-16-2008, 18:52
въпреки че аз бих скъсала с въпросния по по гаден начин ще си намеря друг ама ще се правя че още ходя с първия и на рдто му отивам с новия и като подарък го късам 8) :smt096

ZaI4I
02-16-2008, 18:52
Едва ли...щото са ми прайли и по гадни номерца и пак не съм ги късала :-D Да де то пак си зависи от момчето до каква степен държа на него

Spider4eto
02-16-2008, 18:54
Едва ли...щото са ми прайли и по гадни номерца и пак не съм ги късала :-D Да де то пак си зависи от момчето до каква степен държа на него ем ако е някой с който хода от 1 2 седмици вобще няма да ми пука и просто ще го скъсам. Ама ако е момче за което съм си отворила сърцето и съм му подарила любовта си прошка няма.

FaHrEnHeit
02-16-2008, 20:37
Око за око зъб за зъб.
П.П Хамурапи е бил умен човек

LovePoisoned
02-17-2008, 12:38
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x
К'ви ги вършеха тези двамата тогава? Я обясни, ако са били по-"интимни", според мен си в пълно право да скъсаш. :x

Spider4eto
02-17-2008, 12:39
знам но преди 2 дена я видях с друго момче :-x
К'ви ги вършеха тези двамата тогава? Я обясни, ако са били по-"интимни", според мен си в пълно право да скъсаш. :x е нали казва че са се целували и оня я е фащал за дупето

mgxpower
02-17-2008, 13:53
И в крайна сметка какво стана?!

irnfried
02-17-2008, 21:14
Еми ко стана всички се надрусали задружно и мирясали.... :shock: :shock: тцтц

skatemore
02-18-2008, 11:55
кажи и
ей повече не те искам

daisynka
02-18-2008, 12:55
super typo shteshe da e ot tvoq strana da skysash s neq na 14ti..kakt0 i da e..ne cheeee razdqlata chrez sms e mn dobra ideq..daje izopshto ne e shoto malko ili mnogo i dvamata zaslujavate da pogovorite i da se razberete..dori sled tva da ne ste otnovo zaedno...nooo minalo zaminalo... :x

petyrit
02-18-2008, 19:36
Браоо пич.Тва заслужава, ако наистина се е целувала с друго момче 2 дена преди 14. :-x

Bolt_f
02-19-2008, 03:34
само не ми стана ясно защо мъжете обиждате на "путка" като без путки не можете да живеете... 8-)

MishitoOo
03-02-2008, 16:32
пффффффф няма спор тая пикла друго освен едно голямо мощно и гадно зарязване не е заслужавала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: