PDA

View Full Version : кожичката на главичката ми.. проблем !



Marto_92
02-14-2008, 12:00
значи проблема ми е такъв .. когато не ми е надървен и като заголя главичката си и след малко кожичката сама закрива главичката .... ако не я държа де. ... та има ли проблем ако самичка се закрива ?

pomo6tplz
02-14-2008, 13:54
това е много сериозна болест отиваи барзо на доктор!

exXxteen
02-14-2008, 14:22
Прочети темата "Фимоза или защо..." по нагоре-там са описани повредите и ремонтите на пишката.
Иначе по скоро ти е по дълга кожичка.Има значение и на колко години си.

Marto_92
02-14-2008, 14:40
на 14 съм и защо да е толкова сериозно болест и наистина ли е ?

ABF
02-14-2008, 21:11
на 14 съм и защо да е толкова сериозно болест и наистина ли е ?
и аз съм така.Не е проблем споко

exXxteen
02-15-2008, 07:59
на 14 съм и защо да е толкова сериозно болест и наистина ли е ?

Не е сериозно бе, бъзика те, не се връзвай.

Като се надърви сам ли се заголва, ако не-лесно ли го заголваш, без болка и т.н.От долната страна има една юздичка, изглежда ли като къса, да опъва и обтяга?Ако е къса, в отпуснато състояние като дръпнеш кожичката силно назаде, юздичката ще накланя и главичката.
Също така има значение пишката вече станала ли е член, в смисъл-окосмена и голяма.
Виж тези неща и пиши, ако те притеснява тука, пиши на лични.

Red_Bull4o
02-15-2008, 13:00
nee problem. a ti q zabelva6 i sled tova tq se vra6ta sama nali taka. i az bqx tei do skoro sega sam na 16 a ot 15 godi6na vazrast se opravix taka 4e ne se pritesnqvai ;)

Marto_92
02-16-2008, 06:56
здравйте .. (знам че много малко хора ще го прочетат... ам който може да помогне)
значи моя проблем не е само тоя .. главния ми проблем е .. че когато не ми е надървен МОгА да си го заголвам нормално и до края ... Но когато ми е надървен немога да си оголя главичката до края ... не съм сигурен дали е фимоза ... защото не съм наясно .. ! ...имам малко страх от доктораа и затова не отивам да ме прегледа ... страх ме е от това след операцията ..чел съм че на много хора след операцията им е било кофти и гадно и от там ме хваща страха ! неискам да си хващам сериозно приятелка,защото ме е страх ако правя секс с нея да не стане някакъв гаден проблем с пишока ? ...Значи искам да попитам дали може да се оправи с леки опражнения,а не да ходя на доктор.. например да го намазвам с шампоан и да го опъвам малко по малко ..

Marto_92
02-16-2008, 12:35
плс някой да отговори

CanU`Escap3
02-16-2008, 13:21
Marto_92 brat mi ima syshtiq problem pich.Nai-dobre shte e da idesh na lekyr.Vse pak e dosta po dobre ot kolkoto det vikash kyt trygnesh da praish sex priqtelkata ti da sa oplashi i da izbqga :D (ne priemai ser).Idi na lekyr i shte se opravi spoko ! :)

exXxteen
02-16-2008, 13:44
...имам малко страх от доктораа и затова не отивам да ме прегледа ...

Ясно.Имаш фимоза, не си първия, нито последния, а и много хора имат същото.Виж сега-няма от какво да те е страх.Аз се оперирах от късо гемче на 24 имам и фимоза, но ще ти обясня след малко.Значи, колкото по късно я направиш тая операция, толкова по бавно ще заздравее а и се увеличава възможноста от странични проблеми.А ти едва ли това искаш-все пак става дума за оная ти работа.
Виж сега-че болка има, има, ама не е силна, режеща и така нататък.Лесно се търпи, то е повече като силно дразнене.Второ-оздравява бързо.До една седмица след операцията вече няма никаква болка, конците падат, оттам нататък вече просто му правиш бани или го мажеш (зависи кво ти е казал доктора) и той полека лека си добива вид и усет.
Самата операция не е болезнена-дори и с местна упойка не се усеща нищо.Единственото условие да хване местната упойка е да нямаш възпаление... ако имаш, то се лекува бързо и лесно-трябва да питаш доктора по тоя въпрос, имаш ли и с какво да го излекуваш.Също така е важно да нямаш алергия от упойката.
Преди операцията-ами трябва да идеш на доктор.Само доктора може да те разбере напълно.Нито ще ти се подиграе, нито ще те подмине с пренебрежение-все пак, той много добре е наясно този проблем какви последствия има...Кажи на родителите си и вървете.Точно сега му е момента да поправиш пишката.Не е нужно да се чувстваш виновен-не си ти виновен за това че природата така те е наказала.А когато оздравееш-ще си готова секс машина, какво още се чудиш, я марш на доктор. :)

А ако не го оправиш... повярвай ми не е нито приятно, нито нормално, а и може да повлече още проблеми.Как ще правиш секс, ако не изпитваш пълно удоволствие и се мъчиш да излъжеш оная си работа че е изправна.

Щях да забравя за моята фимоза.Още оздравявам от първата операция, а ми предстои втората.Имал съм като малък фимоза, с времето обаче можех да го обелвам, след тренировки.Но е гадно.Сега след няколко седмици без чекии и секс, пак се сви и пак не може да се обели.И така реших и втора операция да има.
Тъй че това с упражненията дето го мислиш, няма да стане, не решаваш проблем а се залъгваш.

kapinka
02-16-2008, 14:56
Момче хвани отиди на лекар .. виж всички ти го казват ..

XceSS
02-16-2008, 15:30
Абе в какви филми го вкарвате пича ?! Ако беше фимоза нямаше да може да си го забели,а неговия проблем доколкото разбрах е че когато не му е надървен се скрива главичката му.Ами все пак когато не ти е станал той е увиснал естествено че ще се връща кожичката.Нали има гравитация :D . Просто кожичката ти е по дълга и по дебела.Няма от кво да се притесняваш.

Marto_92
02-16-2008, 17:08
да когато не ми е надървен МОГА да си го заголвам ... ето това ми е чудното ... и затова се разколебавам дали е фимоза или не
благодаря ви за отговорите ! :)

Marto_92
02-16-2008, 19:29
и проблема ми е от много време ... но все немога да кажа на нащи .. помня че едно време баща ми ми викаше да си мия пишката за да не остава мръсотия .. а аз :oops: ме мързеше и не го слушах и си виках че нищо няма да ми стане.. НО ето ... :x :( незнам какво да правя ... ако е фимоза отивам на лекар .. но щом мога да си го заголвам когато не ми е надървен незнам... кажете плс :oops:

exXxteen
02-16-2008, 19:39
и проблема ми е от много време ... но все немога да кажа на нащи .. помня че едно време баща ми ми викаше да си мия пишката за да не остава мръсотия .. а аз :oops: ме мързеше и не го слушах и си виках че нищо няма да ми стане.. НО ето ... :x :( незнам какво да правя ... ако е фимоза отивам на лекар .. но щом мога да си го заголвам когато не ми е надървен незнам... кажете плс :oops:

Фимоза е приятелю.Това че можеш да го заголиш докато не е надървен, не значи че няма проблем.Когато няма фимоза и няма късо гемче-като се надърви се заголва сам.
Върви първо при личния лекар, вземи едно направление-за уролог или за хирург, нека личния ти лекар ти препоръча (ако му имаш доверие).Когато уролога или хирурга потвърди диагнозата, ще поиска да дойдеш с родител, за да се уговорите за операцията (тя трае минути).Тогава ако все пак те е срам да споделиш с вашите, може пак да помолиш личния лекар (попитай го предварително, ще ти направи ли тази услуга) да им се обади да говори с тях.Личния ти лекар е длъжен да съдейства и да се интересува от хода на лечението.
Когато отиваш до болницата, кажи на вашите просто че нещо те притеснява и искаш докторите да кажат основателни ли са притесненията.Все пак си мисля че е нормално да им обясниш де-в крайна сметка това са най близките ти хора, те са те родили, те те познават толкова добре, колкото и ти самия се познаваш.
Хайде, върви, ако има нещо-тука сме :)

Marto_92
02-16-2008, 20:29
благодаря ви :) ако имате още отговори давайте :P

ABF
02-16-2008, 21:05
Значи като ти е надървен въобще ли неможеш да го забелиш

XceSS
02-16-2008, 21:10
Абе човек аре обясни къв точно ти е проблема,за да можем да ти дадем съвет става ли?!

Marto_92
02-16-2008, 21:31
добре .... значи когато Не ми е надървен мога да си го заголвам нормално и до края ... НО когато ми е надървен мога да си го заголя но малко ... а ако го намажа с шампоан или нещо подобно и ако го напъна малко по малко .. и се забелва повечко но не до края ... имам чувството че мога да го забеля до края но ще текне кръв и ще ме заболи доста ... значи кожичката ми е някак тясна а главичката по голяма и трябва да разширя кожичката за да мине главичката (това изглежда тъпо) но ми е такъв проблема !

exXxteen
02-16-2008, 21:31
благодаря ви :) ако имате още отговори давайте :P

Баткодоки щеше много да ти помогне, но за съжаление на момичетата им омръзна да четат за проблемите с пишките на момчетата и го изгониха.Дано размисли и се върне.

@ ABF & XceSS: то всеки като го удари притеснението и трудно обяснява... пише го в последните постове някъде, че не може да го забели надървен.

Marto_92
02-16-2008, 21:36
благодаря ви :) ако имате още отговори давайте :P

Баткодоки щеше много да ти помогне, но за съжаление на момичетата им омръзна да четат за проблемите с пишките на момчетата и го изгониха.Дано размисли и се върне.

@ ABF & XceSS: то всеки като го удари притеснението и трудно обяснява... пише го в последните постове някъде, че не може да го забели надървен.

мога ... но не е много както казах с шампоан и се оголва повече ама нещо куца ... а за баткодоки той ми помогна много .. но си тръгна за жалост .. :/ и сега разчитам на вас :)
благодаря предварително!

ABF
02-16-2008, 21:51
До каде го забелваш.До големината на самата главичка или до край

Marto_92
02-16-2008, 21:52
До каде го забелваш.До големината на самата главичка или до край

ами когато ми е спаднала го забелвам до края да :)

exXxteen
02-16-2008, 22:54
а за баткодоки той ми помогна много ..

А той какво каза по въпроса, ако не е тайна?

EarthShaker
02-17-2008, 07:16
ИМАШ КЪС ГЕМ ВЕ ДЕЕ*А

бахтии, четете ве хора......... тфа е оная кожичка отдолу дет се опъва кат тръгнеш го забелваш и не го 'пуска' да се развихри... и е опасно не защото 'момичето шса уплаши' както казаха някои просветени тука, а щот при по бурен секс може са скъса и ше има касапница... кръв мръв...

бтв и аз в моемнта съм в такова състояние но не съм секусално активен така че нямам грижи... все още

Marto_92
02-17-2008, 08:22
значи ... незнам как да го обясня това .. ще го кажа така:когато ми е надървен и искам да го оголя имам чувството че кожичката ми е някак тясна отгоре и немога да го опъна повече надолу ..
и като видях снимките на късия гем в темата за фимоза и аз имам такава кожичка отдолу,която ми пречи да го опъна повече

П.С:а EarthShaker на колко си години и абсолютно същия ли ти е проблема .. ?ако искаш ми пиши ЛС :)
вече ставам нахален с тази тема,за което да ме извините,но ми е гадно пък както казах по горе .. имам малко страх от операцията .. т.е след операцията ! НО ако трябва да отида.... :oops:

ABF
02-17-2008, 10:25
Късо гемче е .Опъни го докрая като ти е надървен нищо няма да ти стане .Ако беше фимоза въобще нямаше да можеш да го забелиш и да е надървен и да не е

EarthShaker
02-17-2008, 11:31
Късо гемче е .Опъни го докрая като ти е надървен нищо няма да ти стане .Ако беше фимоза въобще нямаше да можеш да го забелиш и да е надървен и да не е

ако му са пръсне гема ти ли ше хойш го шиеш...

а иначе и аз съм 92... ама не смятам се оперирам през учебната година, за лятото ше видим...Гемчето не е проблемно(аз така си мисля) ако се ползва кондом така че даже и да стана сексуално активен пак ше ми е се тая...

Marto_92
02-17-2008, 11:44
благодаря ви много,ама много :) ... само да попитам последно късото гемче само чрез операция ли може да се оправи ?

ABF
02-17-2008, 13:15
Може и докато правиш секс без презерватив и ще те боли много.Да и чер операция се маха но ако правиш секс с презерватив няма да имаш проблеми.А ако се оперираш трябва да сменяш марли и ако ти се надърви почва да тече кръв и не е много приятно

Marto_92
02-17-2008, 17:10
Може и докато правиш секс без презерватив и ще те боли много.Да и чер операция се маха но ако правиш секс с презерватив няма да имаш проблеми.А ако се оперираш трябва да сменяш марли и ако ти се надърви почва да тече кръв и не е много приятно

ее :) точно се навих да ходя на лекар .. и като каза че е неприятно ... но е по добре да го оправя да ми е конфортно :? =;

exXxteen
02-17-2008, 22:31
Може и докато правиш секс без презерватив и ще те боли много.Да и чер операция се маха но ако правиш секс с презерватив няма да имаш проблеми.А ако се оперираш трябва да сменяш марли и ако ти се надърви почва да тече кръв и не е много приятно

ее :) точно се навих да ходя на лекар .. и като каза че е неприятно ... но е по добре да го оправя да ми е конфортно :? =;

При мене не мога да кажа че беше неприятно.По скоро-некомфортно, но болката мина само час и нещо след операцията и докато паднат конците, само боцкаха.Не ме е притеснявало по никакъв начин да ти кажа.Единствено въздържание от чекии трябва, че тогава има опасност да се скъса конец и да се отвори раната, а и като се надърви пуска някоя капка кръв от дупките на конците, но болка при ерекция нямах, освен ако не се запъне накриво в гащите.
Сега като гледам резултата, съм възхитен, определено си заслужаваше, просто е много по добре, ама много.

EarthShaker
02-18-2008, 09:39
а колко време след манипулацията можеше да си се радваш на члена както подобава? и използва ли нещо там: бани или мазила?

exXxteen
02-18-2008, 11:59
Три-четири седмици.По принцип е три седмици периода на въстановяване и още една седмица след това въздържание, след което вече може да се прави секс.
По принцип при мене конците се задържаха по дълго от очакваното, затова продължи малко повече.Сега има някакви твърди следи по белега, които се надявам да поизчезнат... Ако не се оправи не знам какво ще стане.

Marto_92
02-18-2008, 12:06
ааа ex-teen по време на операцията имаше ли болка ? и ходеше ли на даскало докато се възстановяваше ... ?

exXxteen
02-18-2008, 13:54
По време на операцията нямаше болка в първите 30 мин.Всъщност упойката толкова и трябваше да държи, но доктора сложи още три шева, опасявайки се от усложнения, не знам, не мога да обясня медицински защо.И последните 15 минути упойката преминааа... е не беше най приятното усещане да ти шият пишката без упойка, но го преживях без да подскачам до тавана.Стиснах зъби и изтърпях.По точно, захапах си палеца-доктора видя че се каня да го направя и каза дай си ръката и взе та ми дезинфекцира палеца :)
Упойката която използва се казва лидокаин (да не се възприема като препоръка, лекаря сам избира каква упоика да използва).От него може да има алергична реакция, може да питате, ако не знаете дали сте алергични.Самото биене на упойката не е страшно.Мислех че ще боли много, но всъщност все едно ме ухапа комар, почти не усетих.Факта че по иглата на спринцовката има упойка е достатъчно успокоителен.Една стотна секунда след това вече изобщо не се усеща.При самата манипулация, също нищо не се усеща, можете да си говорите с доктора/сестрата (стига да не мърдате много), ако ви е гадно от кръв, не гледайте.А, важно-за да хване упойката не трябва да имате възпаление, при първия преглед се установява.

Аз даскалото го завърших и ходя на работа-да, ходех си на бачкане още на следващия ден, болка нямаше.Сам реших да ида, щото иначе да си вися вкъщи, досадно и тъпо, изнервящо...Ходех си на работа, даже пеша, без колата... вечер на кафенце с френдовете, разправях им за операцията, общо взето е забавно след като си го преживял, да разправяш (и преувеличаваш-то иначе не е интересно).Разказвах им какви огромни скалпели, клампи и ножици, как като ми би упойката му викам-докторе, падна ми оная работа на леглото-то чувството е наистина такова, просто усещаш как изчезва изобщо.Ако пък искате да се спасите от училище, да, дават болнични, няма проблем.

Ха, да-в другата тема за иглите писах и се сетих-може да поискате след операцията да ви дадат скалпела за спомен, той е сменяем накрайник и се изхвърля след операцията.Само внимавайте да не се срежете с него и го приберете в някаква кутиика, или нещо друго твърдо.Жесток е, ще го снимам да ви го покажа.

Marto_92
02-18-2008, 14:12
По време на операцията нямаше болка в първите 30 мин.Всъщност упойката толкова и трябваше да държи, но доктора сложи още три шева, опасявайки се от усложнения, не знам, не мога да обясня медицински защо.И последните 15 минути упойката преминааа... е не беше най приятното усещане да ти шият пишката без упойка, но го преживях без да подскачам до тавана.Стиснах зъби и изтърпях.По точно, захапах си палеца-доктора видя че се каня да го направя и каза дай си ръката и взе та ми дезинфекцира палеца :)
Упойката която използва се казва лидокаин (да не се възприема като препоръка, лекаря сам избира каква упоика да използва).От него може да има алергична реакция, може да питате, ако не знаете дали сте алергични.Самото биене на упойката не е страшно.Мислех че ще боли много, но всъщност все едно ме ухапа комар, почти не усетих.Факта че по иглата на спринцовката има упойка е достатъчно успокоителен.Една стотна секунда след това вече изобщо не се усеща.При самата манипулация, също нищо не се усеща, можете да си говорите с доктора/сестрата (стига да не мърдате много), ако ви е гадно от кръв, не гледайте.А, важно-за да хване упойката не трябва да имате възпаление, при първия преглед се установява.

Аз даскалото го завърших и ходя на работа-да, ходех си на бачкане още на следващия ден, болка нямаше.Сам реших да ида, щото иначе да си вися вкъщи, досадно и тъпо, изнервящо...Ходех си на работа, даже пеша, без колата... вечер на кафенце с френдовете, разправях им за операцията, общо взето е забавно след като си го преживял, да разправяш (и преувеличаваш-то иначе не е интересно).Разказвах им какви огромни скалпели, клампи и ножици, как като ми би упойката му викам-докторе, падна ми оная работа на леглото-то чувството е наистина такова, просто усещаш как изчезва изобщо.Ако пък искате да се спасите от училище, да, дават болнични, няма проблем.

Ха, да-в другата тема за иглите писах и се сетих-може да поискате след операцията да ви дадат скалпела за спомен, той е сменяем накрайник и се изхвърля след операцията.Само внимавайте да не се срежете с него и го приберете в някаква кутиика, или нещо друго твърдо.Жесток е, ще го снимам да ви го покажа.

пич благодаря ти много :)

exXxteen
02-18-2008, 14:23
За нищо, като идеш на преглед, пиши какво ти е казал доктора...

neshtasten
02-18-2008, 15:05
Така нека да го напиша и тука и да се надявам някой да го прочете.....
Здравейте,момче на 18 години сам и колкото странно да звучи за пръв път пробвах да го забеля защото до сега ме беше страх .. :oops: и така надървех го и го забелех обаче испитах малка болка много манинка даже незнам дали може да се нарече болка,чи вапроса ми е това проблем ли е ? или защото ми е било парви пат затова сам испитал малка болка ето и снимка да ми кажете имам ли някав проблем нямам късо генче .. благодаря предварително на всички които се опитат да ми помогнат. :)
Да де който иска да ми помогне.. мога да му дам снимка да види дали сам оспял да я забеля цялата благодаря много дано има такива желаещи и да кажа малко трудно я забелвам :(

Marto_92
02-20-2008, 07:44
значи отидох при доктора ... каза ми сваляй гащите и видя ми я за по малко от 1 мин .. обясних му какъв ми е проблема и той каза че нямам нищо .. каза че може да си го опъна в банята или да ме обрежат ... 1 от 2-те !

exXxteen
02-20-2008, 09:26
:shock:

Добрите доктори стават дефицит.Отиваш, казваш му че имаш еди какъв си проблем, а той ти казва-момче, нищо ти няма, обаче може да се оправи така и така.Е как тъй хем нищо ти няма, хем може да опъваш в банята или да те обрежат?Сам си противоречи...

cyberman
02-20-2008, 22:28
abe i as imam neshto podobno ama ne sam siguren k`fo to4no e ... zna4i kato mi e ne nadarven si go zabelvam bez problem ... oba4e kato e nadarven po4va da se zabelva 4ak kato mu dam zor ... i nemoje celiq ako go napana nqkade do polovinata moga da go zabelq ... kajete shto taka ?

Marto_92
02-21-2008, 14:42
abe i as imam neshto podobno ama ne sam siguren k`fo to4no e ... zna4i kato mi e ne nadarven si go zabelvam bez problem ... oba4e kato e nadarven po4va da se zabelva 4ak kato mu dam zor ... i nemoje celiq ako go napana nqkade do polovinata moga da go zabelq ... kajete shto taka ?

хехе .. пич отивай на доктор :) .. аз не съжалявам че отидох .. просто еи сега вторник ще ми го цепнат кожичката леко и съм готов ... :) същия проблем имаш като мене .. ама не се пробвай самичак :) ..
айде благодаря ви на всички :)

cyberman
02-21-2008, 16:02
Marto_92 q obqsni po podrobno k`fo shte ti pravqt ???

Marto_92
02-21-2008, 16:42
Marto_92 q obqsni po podrobno k`fo shte ti pravqt ???

ха.. ми доктора каза че може и да не ми правят нищо ... защото не е голям проблема .. ама е по хубаво да се оправи и да не пробвам самичак за да не го докарам до парафимоза!сега трябва да избирам кое от 2-те неща да ми направят ... и да му се обадя. 1-вото е да ме обрежат .. 2-рото е да ми цепнат малко кожичката ... доктора каза че изобщо няма да чувствам .. слагат ми упойката и нищо няма да чувствам(10мин. работа) :) НЕ Е ТОЛКОВА ТЕЖКО ако проблема ти е като моя :)

batkodoki
02-23-2008, 03:47
Marto_92 q obqsni po podrobno k`fo shte ti pravqt ???

ха.. ми доктора каза че може и да не ми правят нищо ... защото не е голям проблема .. ама е по хубаво да се оправи и да не пробвам самичак за да не го докарам до парафимоза!сега трябва да избирам кое от 2-те неща да ми направят ... и да му се обадя. 1-вото е да ме обрежат .. 2-рото е да ми цепнат малко кожичката ... доктора каза че изобщо няма да чувствам .. слагат ми упойката и нищо няма да чувствам(10мин. работа) :) НЕ Е ТОЛКОВА ТЕЖКО ако проблема ти е като моя :)

нищо не си разбрал!


и аз не ги разбирам шото сум едно "докторче"!


питай bungle от форума - тя очевидно е д-р проф дмн и всичко знае и може!

EarthShaker
02-23-2008, 08:31
Доки, не си го изкарвай на тях, моля те... Доказа че си специалист в областа на медицината и никой освен НЕЯ не може го оспори

MuTaKa05
02-23-2008, 13:47
Марто не сам сигорен ама може просто кожи4ката да не се е отлепила и аз бях така ама само падна ма незнам твоито до каква степен поклива глави4ката :-o :)