PDA

View Full Version : Дали ще се върне?



GD
02-14-2008, 11:15
Искам да попитам ди да ми дадете съвет. Значи преди две седмици близо се разделих с приятелката си или по - точно тя ме отряза, но знам че й пука за мен и че ме обича. Но след като се разделихме тя си хвана друг от яд защото раздялата ни беше болезнена. Аз я стиснах силно и й виках за да се върне при мен да сме заедно. Но знам че наистина ме обича, защото онзи ден като говорих с нея по телефона и я попитах: Успя ли да ме забравиш? И тя каза: Може би не. Та въпроса ми е понеже днеска е Свети Валентин мислите ли че ако й подаря една роза и едно голямо сърце с картичка обичам те прости ми върни се отново при мен. Може да се замисли след като й докажа колкко много значи за мен и че е всичко на света за мен. Милсите ли че наистина може малко или много да се замисли и да си дойде отново при мен? :?

ivakavlad
02-14-2008, 11:18
лично аз се съмнявам но опитай

nempoB
02-14-2008, 11:19
Докажи и че,я обичаш.. Направи това което си замислил някаде пред много хора в училище /работа/кафене и т.н. ;)

sapphirr
02-14-2008, 11:19
да,определено ще я накараш да се замисли.според мен оба4е ако намериш на4ин да и го дадеш НЕли4но,смятам,4е 4етейки това,което си написал,ще може да го осъзнае по-добре,без да се влияе от присъствието ти.т.е когато 4ете вси4ко,което на практика 4увстваш и желаеш,да по4увства липсата ти.

nempoB
02-14-2008, 11:20
лично аз се съмнявам но опитай


По-добре опитай понеже после ще съжеляваш че,не си го направил ;)

hooliganka89
02-14-2008, 11:44
99% ще я накараш да се замисли,дали ще се съберете не мога да кажа не съм баба Ванга,но според мен трябва да направиш това което си замислил,може да стане някое чудо :) Дано пожелавам ти го най-искрено.Ако го направиш пиши какво е станало,че съм любопитна :-D

kifla
02-14-2008, 12:09
След като я обичаш подари и щом ти се иска да и покажеш колко много означава за теб,макар че според мен не е важно какво ще и подариш а как ще и го подариш.
И още нещо : Понякога ние момичетата бързо си хващаме друг ,защото си мислим ,че така ще забравим предишния,но ако обичаш някой едва ли някога ще успееш да го замениш и изобщо едва ли някой друг би могъл да предизвика същите чувства :) Успех!

Presley
02-14-2008, 17:58
И кво?С една картичка и едно плюшено сърце,докаэваш колко много я обичаш?Ахахаххахахаах :razz: Ми окей.Пробва ли? :D

SINDEL
02-14-2008, 18:46
Опитай :)
Ако не те е забравила, ако те оби4а и ако е с другия ей така напук, може и да си я спе4елиш обратно..

hooliganka89
02-15-2008, 08:10
Айде чакаме автора да разкаже какво е станало!

GD
02-15-2008, 08:38
Ами сега да ви разкажа: Така отидох до тях и й се обадих да слезне и тя ме попита за какво и аз икам да те видя. И тя пак ме попита за какво и аз викам да те видя,защотото днеска е празник й викам слезни моля те и накрая слезна.Обаче тя понеже е във къща и преди тая си врата за къщата имаще порта. Тя слезна и аз почвам да й се обяснявам във любов казах й че я обичам много ченемога без нея и че за това малко време от раздялата ни немога да я забрава, че я обиам страшно много. Че ако реши да се върне отново при мен аз винаги ще я чакам. Така беше,защотот ни делеше портата неискаше все още да я отваря , но накрая отвори подарих й голямото сърце и нукета с картичката.И когато вече й ги дадох я докоснах пак й казах че я обичам много ич е тя е всичко за мен и тя ми вика не ме пипайъ но вече като пак тръгнах тя нищо не каза. И така след това аз си тръгнах, но какво тръгване. бях с колата и докато стигнах и я запалих да си тръгна тя стоеше на опортата още и незнам но според мен мисля че я разчуствах много, и мисля че и стана много мъчно и болно, защотот иначе след като й бях тези неща можеше да се прибере и да не ме чака да види дали си тръгна или не.Дано да си я върна , това е което аз направих. А вие как мислите дали е разбрала колко много я обичам след всичко това? Дано искам си я отново при мен.. Но.... :?

GD
02-15-2008, 08:40
Забравих и да викажа че тя ме попита: Защо правиш нещата по трудни? кажете ми това какво означава :? :x

hooliganka89
02-15-2008, 08:48
Забравих и да викажа че тя ме попита: Защо правиш нещата по трудни? кажете ми това какво означава :? :x

Аз бих казала това ако искам да забравя някого,а той прави такива жестове които ме карат да се замислям дали наистина искам да го забравя,но не мога да кажа тя защо го е казала.Дано да размисли и да се суберете!

dqvolskoto angel4e
02-15-2008, 08:53
6te te popitam ne6to na koeto moje6 da ne mi otgovori6 ako ne iska6 no spored men za da se varne tq pri teb trqbva da se tragne ot tova za6to si e oti6la za6to vsa6tnost se razdelihte?
a otnosno tova koeto si napravil to e mn romanti4no o4evidno e 4e se obi4ate no neq ne6to mn silno q spira da bade s teb i e dosta trudno da te preodolee a vaprosa za6to pravi6 ne6tata po trudni go dokazva i ne dava mn nadejdi sajelqvam za tova koeto kazvam
as vinagi zastavam zad istinskite 4uvstva i lubovta i iskreno se nadqvam tq da se varne pri teb znam kakvo e da se nqdqva6 i da pravi6 vsi4ko za da se varne polovinkata ti no ne vinagi stava taka kakto na nas ni se iska

GD
02-15-2008, 08:54
Ами аз все си мисля че наистина съм я накарал да се замисли, защото не ме е забравила и ме обича.И да ви кажа че само ако не е имала чувства и не ме е обичала можеше лесно давам и това и си се прибира да се прави на важна, Немислите ли че е така? А щом е останала за да ме чуе. Е да дано се съберем, защото сме един за друг. Стискайте палци и се молете бъдете с мен моля ви. :? :x

Harum_Scarum
02-15-2008, 08:54
Забравих и да викажа че тя ме попита: Защо правиш нещата по трудни? кажете ми това какво означава :? :x

Аз бих казала това ако искам да забравя някого,а той прави такива жестове които ме карат да се замислям дали наистина искам да го забравя,но не мога да кажа тя защо го е казала.Дано да размисли и да се суберете!
Съгласна съм,но си мисля че щом иска да те забрави и даи шанс да опита ако не може значи те обича а ако не зн не те обича.Но за мен е по-правилно да и дадаш шанса сама да реши и да не и досаждаш...Успех!

GD
02-15-2008, 08:59
Да аз сумй й казал че повече няма да й досаждам както споменах аз съм й казал ако реши да се върне аз винаги ще я чакам :? :x

hooliganka89
02-15-2008, 09:00
Да много съм съгласна повече да не я търсиш,тя сега ще си размишлява и ако те иска обратно ще те намери споко който търси намира.

dqvolskoto angel4e
02-15-2008, 09:02
stiskame palci i na krakata daje i sme s teb :grin:
i o6te ne6to iskam da dobavq ot li4en opit koito kakvoto i da ti kazva i savetva ti i tq imate nai - realen pogled nad situaciqta i nai dobre znaete kakvo 4uvstvate i mislite
za6toto ti na nas moje6 da ni razkaje6 kakvo e stanalo no nie ne sme bili tam da vidim reakciite i ne q poznavame i tezi drebni no vajni signali koito ne stigat do nas savetva6tite moje6 da gi vidi6 i pravilno iztalkuva6 samo ti
aide uspeh i pi6i kakvo e stanalo :wink:

GD
02-15-2008, 09:06
Да така е, и още нещо трябва търпение, това ми остана. И все пак тя ако иска и иска да сме заедно знае как да ме намери аз съм й казал. :-) :? :x