PDA

View Full Version : Защо днешните тийнове за толкова припаткали



irnfried
02-14-2008, 11:53
Та работата е там нагледах се на простотията на всички в този форум.Едни с по изкривени психики и друга част която е по стабилна не казвам че аз съм много наред ама някои от нещата тука те "Пребиват" психически.Вапроса е как може да има такива изтрещели хора на по 14- 16 години дето говорят много за секс апък са го практикували супер малко.Другото е защо всички станаха такива големи "Битки".Това не е присъщо за вазраста.И защо няма нормални тийнове.

ra4ence
02-14-2008, 11:56
Защото времената се промениха

rubi
02-14-2008, 15:31
знаеш ли защо...
защото днешните деца не си играят в градинките по катерушките..
защото днешните деца не се мажат с червилото на мама което са изровили и изяли....
защото днешните деца не знаят "какво е морето"-бурно тихо или замръзено....
защото днешните деца не знаят какво е охлюв и дама.....
защото днешните деца не знаят какво е разбити колене целите в рани...не знаят как се крадат череши и дини от съседите....не знаят как да окрадат царевицата на оня лошия чичко...за да си я сварят и хапват сладичко....
защото не са имали нашето детство...замисли се те какво детство имат...компютри...ЦС....телефо ни...гримове...по 20 лв джобни...и тн....нз ти какво детство си имал но повярвай ми от голямо значение е !!!
:-o :-o :-o :-o

EJI4eTy
02-14-2008, 15:41
знаеш ли защо...
защото днешните деца не си играят в градинките по катерушките..
защото днешните деца не се мажат с червилото на мама което са изровили и изяли....
защото днешните деца не знаят "какво е морето"-бурно тихо или замръзено....
защото днешните деца не знаят какво е охлюв и дама.....
защото днешните деца не знаят какво е разбити колене целите в рани...не знаят как се крадат череши и дини от съседите....не знаят как да окрадат царевицата на оня лошия чичко...за да си я сварят и хапват сладичко....
защото не са имали нашето детство...замисли се те какво детство имат...компютри...ЦС....телефо ни...гримове...по 20 лв джобни...и тн....нз ти какво детство си имал но повярвай ми от голямо значение е !!!
:-o :-o :-o :-o


аз също съм имала такова детство (и не съжалявам) а днешните момичета и момчета ... това вече не могат да се нарекат деца ....

shooter
02-14-2008, 15:42
Ти пък само по съфорумците ли съдиш за тийновете? :D

mhmhmhmhm
02-14-2008, 16:13
Еми да,така си е...
На мене са ми смешни :P
смисъл само говорят как ще хванат некоя и не знам си кво ... :razz:

Seducti0n
02-14-2008, 17:26
Защото според мен не си прав и не си много наясно с нещата(без да се обиждаш).Хормони, потребност към това да се утвърдиш пред някого, мания за величие, самочувствие на лидер, комплекси, нима това не са достатъчно предпоставки за поведението, от което ти се възмущаваш?
Не случайно психолозите, определят пубуртета, като "трудната възраст", в този период нещата наистина са изключително трудни и понякога непреодолими.Въобще емоционалните състояния се менят постоянно, за добро или за лошо.Всичко се променя и в един момент ти писва от това да бъдеш примерен и смирен и просто ти избиват бушоните....

фея
02-14-2008, 17:39
компютрите и интернет са в голям ощърб за нас,
защото ненормално е да предпочетеш да си останеш вкъщи и да зомбясващ цъкащ CS или да кибичиш ден и нощ в някой форум, или пък да се гледаш по web камерата с някой приятел, вместо да излезеш, да се позабавляваш с приятели
до някой време децата ще имат и проблем с общуването, защото интернет комуникация не служи за нищо
тъжно е наистина
гледайки сега какво е ми става тъжно какво ще става за напред
голяма роля, обаче в цялата идиотщина имат и родителите и вината в голяма степен е тяхна.

petet
02-14-2008, 18:05
Защото още не са израстнали и обществото е такова!

•._.•No_NaMe•._.•
02-14-2008, 18:25
Защото според мен не си прав и не си много наясно с нещата(без да се обиждаш).Хормони, потребност към това да се утвърдиш пред някого, мания за величие, самочувствие на лидер, комплекси, нима това не са достатъчно предпоставки за поведението, от което ти се възмущаваш?
Не случайно психолозите, определят пубуртета, като "трудната възраст", в този период нещата наистина са изключително трудни и понякога непреодолими.Въобще емоционалните състояния се менят постоянно, за добро или за лошо.Всичко се променя и в един момент ти писва от това да бъдеш примерен и смирен и просто ти избиват бушоните....
:)

EmO_KiD_;(
02-14-2008, 18:47
Аз съм от новото поколение.Според мен значение има и семейната среда.Ако детето е оставено на произвола на съдбата( в смисъл родителите да не се интересуват с кого излиза,с кого си пише и т.н.) Моите родители винаги ме следят,не им се сърдя.Майка ми ми гледа хроно по скайп и т.н.До преди две години всяко лято си ходех на село докато ен почина баща ми,но тва е др тема...леле колко ми беше хубаво,как късахме черешите от дворовете,как играехме на охлюв,как си играехме с кучетата,как се правехме,че пушим със солети,как ходехме на пикник всяка събота,как късахме царевиците по нивите...Наистина ми липсва това време,не знам какво стана.Всеки пое по собствен път.На мен не ми пука,че съм зубъра на класа и че не съм спала с момче.Напротив-гордея се с това!Мисля,че всички започнаха да се мислят за много големи и вече готови да правят неща,за които си има време...

Presley
02-14-2008, 20:25
Първо-нормални тийнове има.И то много.Пък и не энам какви точно са твойте представи эа нормален човек.Эащото може да се раэличават от мойте например.Но според мен,има.Дори иэкаэването ти е глупаво и крайно.
Второ-това е просто един форум.Надали точно той може да бъде еталон эа състава на тийн съсловието като цяло.Тук може да си един,а в действителност съвсем друг.Тоесто някои влиэат само,эа да си губят време-да флудят,да ръсят простотии и прочие.Но това не эначи,че не са свестни.Просто всеки има нужда от време на време да се отпусне и да понаприкаэва някоя и друга простотия :D И эащо не тук?Това е подхозящо място.Вместо да си стовариш емоциите върху някой приятел и да го шокираш. :D Както и да е.Пък и има адскиииииииииииии много хора.И всички са раэлични.

irnfried
02-14-2008, 22:21
Ne smqtam 4e izkazvaneto mi e "glupavo i kraino" za6toto znam kakvo mislq i kakvo govorq.Za razlika ot nqkoi drugi.Prosto kato si na 16 godini si vkusal super malka hapka ot seksa lubovta ili vlasta.Predi godini ni6to ne be6e taka sigoren s1m v tova ima6e DECA a ve4e gi nqma.Nqma6e mimi4eta koito za zabremeneli na 17 godini zaradi gazariqta p1k sega ima na 12 takiva kakvito rajdat.Kato imat priqteli koito sa s 4-5 godini po golemi ot tqh i kato pu6at treva ili se drusat s kakvo li ne zna4i 4e sa vlastni ne daje sa sme6ni za6toto za da se drusa6 ili da se pravi6 na tak1v kak1vo ne si mi e pod dostoinstvoto.Imah super kofti dedstvo i ot dosta malak s1m na samokontrol i se stremq da b1da 4ovek i da ne se pravq na ne6to koeto ne s1m m1a se da s1m estestven na ne nqkak1v maskiran ili napudren.

Predi ima6e deca sega nqma.za6toto kakvoto i da si govorim na 14- 16 godini ne si v1zrasten a si si dete no nqkoi hora se vzimat prekaleno na seriozno....

a za svesnite te sa se izpokrili nqkade za6toto sa iz4ezva6t vid tragediq e sastoqnieto v momenta.

PS:Hormoni hormoni no p1k ba6 tolkova...

HePeAJIeH
02-15-2008, 08:52
Защото системата се разпусна и всеки си прави каквото си иска.И аз често се питам този въпрос но не мога да отговоря и аз.Сега е модерно момичетата да си губят девственоста на 13-14 години и да се депресират и да ронят крокодилски сълзи.Ако съм описар някой от потребителите моля да не се обижда.Много нахакани станаха днешните деца живеят в свой собствен свят и се държат отвратително един към друг.И аз съм дете но гледам да се държа по-приветливо хуманно и да не мисля постоянно за секс защото това е в главата на днешната младеж.Въобще не искам да си помислям какви хора ще ни управляват в бъдеше....то сега управниците ни не струват а за в бъдеще просто не знам..

irnfried
02-15-2008, 15:17
Защото системата се разпусна и всеки си прави каквото си иска.И аз често се питам този въпрос но не мога да отговоря и аз.Сега е модерно момичетата да си губят девственоста на 13-14 години и да се депресират и да ронят крокодилски сълзи.Ако съм описар някой от потребителите моля да не се обижда.Много нахакани станаха днешните деца живеят в свой собствен свят и се държат отвратително един към друг.И аз съм дете но гледам да се държа по-приветливо хуманно и да не мисля постоянно за секс защото това е в главата на днешната младеж.Въобще не искам да си помислям какви хора ще ни управляват в бъдеше....то сега управниците ни не струват а за в бъдеще просто не знам..


+1

st1ka
02-15-2008, 15:32
Липсва възпитание...Родителите са заети всеки със задълженията си и нямат време да обърнат внимание на собствените си деца и съответно те от друга страна си търсят внимание по друг начин...