PDA

View Full Version : Най-тъжния ден в годината....



sweety_but_lonely
02-14-2008, 12:38
Za pove4eto sigurno e stranno 4e kazvam 4e e nai-tujniqt den v godinata...vse pak tva e prekrasen den,nezavisimo dali lubovta s use6ta vuv vuzduha ili vinoto se use6ta v ustata...ama mi pisna ve4e za poreden put da si praznuvam sama...skusah s priqtelq si to4no 2 sedmici predi tozi praznik i o6te me durji,a nai dobrite mi priqtelki sa na vurha na 6tastieto sas svoite lubimi..da ne govorim 4e i trifon zarezan nqma s koi da praznuvam-te vis4ki fr sa s gadjetata si :x off...basiiii iznervqm se,koito su6to se 4uvstva samoten kato men da pi6e i da spodeli,4e da mi oelkne malko 4e ne sam edinstvenata :x

tttttt
02-14-2008, 12:45
ne si edinstvena we mila i az sum taka....am gadno mi e ama 6e go prejiveeme spox 8)

sweet4esf
02-14-2008, 12:46
xax emi i az sam taka mila...no az ne se natujavam :? to4no obratnoto,radvam se 6oto sega se stremq kum npva vruzka :) ne se predavai i ti :mrgreen: :-|

vaniLL
02-14-2008, 12:47
q se stegni ;) moq e na 300 km , dovechera se namazvam i natokvam i nakurvqm i izlizam s nqkolko priqtelki :-D ne stoi vkyshti , vse shte ima nqkoi , s kogoto da izlezesh :)
ako obichash praznika i samichka shte si go napravish :P 8-)

Insatiable
02-14-2008, 13:04
Стига глупостииии :) Ела да празнуваме двете :) Нито имам гадже, нито мисля да ходя да празнувам някъде навън довечера, но пък ми е страшно готино настроението днес ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 13:07
Стига глупостииии :) Ела да празнуваме двете :) Нито имам гадже, нито мисля да ходя да празнувам някъде навън довечера, но пък ми е страшно готино настроението днес ;)

+1 само, че и настроението ми съкс

PZ Gray Daze - In Time !

ivakavlad
02-14-2008, 13:10
Za pove4eto sigurno e stranno 4e kazvam 4e e nai-tujniqt den v godinata...vse pak tva e prekrasen den,nezavisimo dali lubovta s use6ta vuv vuzduha ili vinoto se use6ta v ustata...ama mi pisna ve4e za poreden put da si praznuvam sama...skusah s priqtelq si to4no 2 sedmici predi tozi praznik i o6te me durji,a nai dobrite mi priqtelki sa na vurha na 6tastieto sas svoite lubimi..da ne govorim 4e i trifon zarezan nqma s koi da praznuvam-te vis4ki fr sa s gadjetata si :x off...basiiii iznervqm se,koito su6to se 4uvstva samoten kato men da pi6e i da spodeli,4e da mi oelkne malko 4e ne sam edinstvenata :x

ако искаш можем двамата заедно да празнуваме Трифон Зарезан и без това и аз няма с кой да празнувам :D

n1ght_shadow
02-14-2008, 13:16
и аз съм сам неска ама ко да са праи :) денят си е направо depression day ама да не ти пука... :D

i love you
02-14-2008, 13:23
Еми, и аз съм сама,и мии е супер гадно чак ми се реве :cry:,много се натъжавам понякога ...ама това е живота...стегни се и ще се справиш,мисли позитивно...виж какво слънце само е изгряло навън няма място за лошо настроение просто:)

az17
02-14-2008, 13:25
abe to i az sum taka ;( bqh s "gadjeto" cql den ot sutrinta do sledobqd tq otide na trenirovki i dove4era 6te e s neiniq.. i neshto mi e zdyh i nqma da izlizam tfa mn glupav den sv.valentin pff za ko samo lujliva liubov..

ivakavlad
02-14-2008, 13:28
хора не се депресираите защото било денят на любовте вземето чаша почерпете се и няма да ви пука (това правя в момента :smt006 ) пък нали знаете виното винаги оправя настроението след 3-4 жодна чаша въобще няма да помните какъв ден е днес и ще сте по добре :razz: 8-)

sweety_but_lonely
02-14-2008, 13:34
хора не се депресираите защото било денят на любовте вземето чаша почерпете се и няма да ви пука (това правя в момента ) пък нали знаете виното винаги оправя настроението след 3-4 жодна чаша въобще няма да помните какъв ден е днес и ще сте по добре


hah,tva e dobra ideika...jalko 4e v4era izphme hubavoto vino zaradi rd-to mi...osven da mina na ne6to po-tvurdo,karai 4e nqmam kompaniq :D mersi hora,uspqhte da me razvedrite pone gram pove4e...

az17
02-14-2008, 13:39
sweety_but_lonely sega ti nas razveseli :) ili pone mene

ivakavlad
02-14-2008, 13:46
хора не се депресираите защото било денят на любовте вземето чаша почерпете се и няма да ви пука (това правя в момента ) пък нали знаете виното винаги оправя настроението след 3-4 жодна чаша въобще няма да помните какъв ден е днес и ще сте по добре


hah,tva e dobra ideika...jalko 4e v4era izphme hubavoto vino zaradi rd-to mi...osven da mina na ne6to po-tvurdo,karai 4e nqmam kompaniq :D mersi hora,uspqhte da me razvedrite pone gram pove4e...

радвам се ако искаш може да пием двамата и бес това в момента си пия сам :P 8-)

sweety_but_lonely
02-14-2008, 14:03
amii...kaji kak i 6te se postaraq...nz dali sega sam sred nai-veselite ama ina4e uspqvam da razveselq horata...

az17
02-14-2008, 14:05
mii aide davai nz kak ti she me razveselqvash vse pak

ivakavlad
02-14-2008, 14:06
ами ти от каде си като за начало да попитам :)

sweety_but_lonely
02-14-2008, 14:14
ami kato za na4alo...burgaslii4e se padam,tui 4i morkso momi4i sam... :) ...sq v momenta se gavrq s biv6iq si priqtel pravq se ne edna druga,i go razpitvam"kak e biv6ata'' i toi gorkiq ne podozira 4e tva sam az...dosta jestoko se pogavrih s nego,ama ako razbere 6te me pre4uka sigurno...ama pone mi olekvba na du6ata kato si praq"sladko otmu6tenie"...znam 4e sam gadna ama ina4e edva li 6tqh d arazbera za eroti4nite mu fantazii svurzani s men.. :razz:

ivakavlad
02-14-2008, 14:18
ami kato za na4alo...burgaslii4e se padam,tui 4i morkso momi4i sam... :) ...sq v momenta se gavrq s biv6iq si priqtel pravq se ne edna druga,i go razpitvam"kak e biv6ata'' i toi gorkiq ne podozira 4e tva sam az...dosta jestoko se pogavrih s nego,ama ako razbere 6te me pre4uka sigurno...ama pone mi olekvba na du6ata kato si praq"sladko otmu6tenie"...znam 4e sam gadna ama ina4e edva li 6tqh d arazbera za eroti4nite mu fantazii svurzani s men.. :razz:


хахахахах браво само така :D

koalka
02-14-2008, 15:26
Най-интересното ми е как това е най-тъжния ден в годината...Един празник ви скапва настроението, за какво?И през другото време не ви ли е също толкова гадно, или на този ден най-много...супер странно :-o

Иначе и магазините попринасят за това да ти е гадно, като виждаш навсякъде тия сърчица и мечета, тия валентинки и глупости...Това е толкова комерсиализиран празник, че няма накъде.

az17
02-14-2008, 15:28
daa taka e koalka samo 4e gadnoto e da kupish da si vliuben da gi podarish na 4oveka deto obi4ash i toi te obi4a haha i da znaesh 4e tozi 4ovek nemoje da e s teb.. primerno ve4erta .. ;(

koalka
02-14-2008, 15:29
Тогава не му подаряваш...
Хората понякога сме мазохисти - правим нещо, от което после знаем, че ще ни боли.

az17
02-14-2008, 15:49
amii tq kaza 4e shte go ostavi .. noo koga :S:S

nightwish16
02-14-2008, 16:25
za men e ujasen tozi den :( u4akvax da mi kajta 4e sum obi4an a to kakvo nikoi ne go kaza dali izob6to nqkoi me obi4a :( a az tupak :( dori imam edni priqteli

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 16:27
za men e ujasen tozi den :( u4akvax da mi kajta 4e sum obi4an a to kakvo nikoi ne go kaza dali izob6to nqkoi me obi4a :( a az tupak :( dori imam edni priqteli

и при мен тай ... "любовта" и 1 СМС не можа да напише ... писна й да ме лъже повече :D

p0liner0
02-14-2008, 16:49
abe to i az sum taka ;( bqh s "gadjeto" cql den ot sutrinta do sledobqd tq otide na trenirovki i dove4era 6te e s neiniq.. i neshto mi e zdyh i nqma da izlizam tfa mn glupav den sv.valentin pff za ko samo lujliva liubov..

А е бате, ти някав любовник ли се явяваш ? Че нещо не зацепих от цялата работа :oops:

az17
02-14-2008, 16:58
amii haha neshto takova smisul tfa momi4e predi mi kaza 4e me obi4a tq mi e mn dobra fr tfa onova ii az vikam da probvam s neq ama tq puk hodi s edno mom4e i sa 6e go zareje ii shte e s men uj .. haha puk shte vidim

фея
02-14-2008, 16:58
Ден като ден
не разбирам защо си го навивате на пръста,че сте сами и нещастни :smt016

Angel_of^love
02-14-2008, 17:08
Споко и аз съм така... Днес всички се гушкаха с гаджетата си, пращаха си валентинки и си казваха мили думи... забавляваха се и празнуваха, но всъщност на мен няма какво да ми пука... На този Св.Валентин сама...но да се надявам на следващия да имам повече късмет :-D ... Много сме хора самички, но ще го преживеем някак... + това мисля, че когато някой е влюбен за него всеки ден е "ден на любовта" ;-) ..Тъй че се надявайте нашия ден на любовта да настъпи скоро и да не свърши ... 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 17:11
Много сме хора самички, но ще го преживеем някак... + това мисля, че когато някой е влюбен за него всеки ден е "ден на любовта" ;-) ..Тъй че се надявайте нашия ден на любовта да настъпи скоро и да не свърши ... 8)

добре казано :) и waiting :)

Angel_of^love
02-14-2008, 17:15
Дам...ще си чакаме кротичко и все някога и нашия ред ще дойде да се радваме на любовта, да пеем песента на безгрижието и да си спомняме за дните, в които сме били сами с усмивка, защото ще знаем, че чакането си е струвало..

p0liner0
02-14-2008, 17:18
Аз си имам половинка, но по обстоятелствени причини ... не можахме да се видим днес ... Та, отивам да се напия кат казак - все пак СВ. Трифон Зарезан е :-P :-P :-P

CaSsIe
02-14-2008, 17:25
еми и аз съм сама ама грааам не ми пука! имаше 5 мин в които се бях сдухала ама веднага ми се оправи настроението... Празнувах си Трифон Зарезан и не ми пука за тоя умрел празник Св. Валентин. Сякаш ако си имах някой 14ти Феврурари е единствения ден в годината, в който щях да му показвам колко мн държа на него и го обичам...ТОВА Е НАЙ- ТЪПИЯ ПРАЗНИК според мене! :oops: 8)

UnaBletoLoVeU
02-14-2008, 17:26
Ем аз днес се разделих с гаджето си...поне при теб са минали 2 седмици...ама...съдба.

p0liner0
02-14-2008, 17:32
Ммм доста гадно... съчувствам ти :S

Sladkata___
02-14-2008, 18:09
Kойто не празнува Свети Валентин ще празнува Трифон Заебан :P

darince
02-14-2008, 18:38
Ох мила и аз съм така всичките ми френдове са със гаджетата а аз съм си у нас :lol: :lol: :lol: за съжаление е така :lol: :lol: но аз набарах една бутила о сега ми е супер яко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: нищо че утре ще ми е супер тъпо 8)

NH3
02-14-2008, 18:47
боли ме кура че не сам с някоя курва на св валентин седя си в нас пуша си цигара пия си кафе гледам филм и чакам да дойде петак вечер и да се направя на кочина в някое заведение

mickelangelo
02-14-2008, 19:53
Стига бе хора .. който каквото да ми говори ..
на всеки който е сам му е кофти .... все пак деня на влюбените е ... колкото и да е всеки който е сам си дава сметка .. че можеше да е някъде с някого на върха на щастието ...

ПС и аз съм сам .. кофти ми е но ще удавя мъката :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 19:55
мда ... поредния гаден, тъп, смотан и шибан ден :( няма край ...

MaCe_Za_MiLi0nI
02-14-2008, 19:59
Ем и аз съм си самичка но ми е кеф наистина малко плача заради един маа търпя кат си с фр е яко намери някой излезте и ше се почустваш мноу яко :P

lussi
02-14-2008, 20:05
Tozi den e den kato vseki drug, prosto nqkoi e reshil 4e tova e po specialen den, den v koito da kazvash pove4e "Obi4am te", da go izrzqvash pove4e....za men denq beshe hubav dosta daje, no takav moga da naprqva vseki edin den v koito se po4uvstvam shtastliva i obi4ana :) Ne se paniraite, hora, tova e samo 1 den!

nicolepcd
02-14-2008, 20:05
Абее... кво сте взели да се оплаквате??? :lol: Вие сами си правите деня скапан... с тия мисли "Оф, защо съм сам/а??? :cry: " или пък: "защо всички си имат гаджета, а аз не??? :cry: " . Беее, яяя да си го бяхте направили як... аз какво да кажа... :( Днес както се возих, изведнъж тролея спря рязко, до мен имаше една циганка, и 4 - 5 плика с боклук... и тролея спря рязко... :-x И ТЯ ПАДНА ВЪРХУ МЕН!!! :o И целият боклук... :-& Да не говорим, че се изплаших, понеже беше бременна... Изплаших се до такава степен... Ужас... от години не съм се била плашила така... Побеснях... и тя побесня :-x ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖИ!!! :-x И вика нещо от сорта: ше ви бия, ше ви бия :-x Божеее, изверясах... Развиках се да отворят вратите, да излизам, щото отивам на у-ще :x И отвориха... излязох бясна... ходих, ходих... после се затичах, щото стигнах до следващата спирка, и тролея ни настигна... бегом до спирката, да свана тролея :lol: И отидох... чувствах се ужасно... Бях изплашена... И да не говорим, че като отидох в у - ще... нямаше вода :shock: Да не говорим, че друго нещо стана по стълбите, ама ще си го запазя в тайна... Тааа, след като разказах на всички за уплахата си... и започнах да си правя яяк дена... и вечерта се събрахме малка компанийка, почерпихме се :lol: за бай Валентин :-x иии... си се прибрах с егати кефа :razz: Едва ли някога ще забравя тоя ден... егати якияяяяяяя 8-)

Sun_Shine`f
02-14-2008, 20:19
Аз пък днес го приемам за празник на любовта (не на влюбените) и съответно трябва да си с хората, на които държиш или ако нямаш възможност.. поне да си мислиш за тях :).
А като се замислиш, любовта е на всякъде около нас :smt007 ... само дето с мн тъпо да се спекулира с този празник, ама то с всички празници е така.
Настроението ми днес беше много добро, въпреки, че един човек, който исках, дори и не ми се обади... но сигурно така е по-добре :)