PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче , но не знам как да и го кажа



energy_9206
02-14-2008, 14:45
Аз съм на 16 години и уча в Стара Загора, но през ваканциите ходя в София. Това лято една вечер в нашата компания се появи едно ново момиче. Аз я бях виждал и преди и съответно се познавахме , тя е една година по-голяма от мен .Тя започна да идва при нас всяка вечер и с течение на времето аз започнах да я харесвам . От лятото мина около половин година и ние с нея си пишем по скайп , на аз сам в Стара Загора , а тя в София.Всеки път щом говоря с нея дълго време след това съм отнесен на някаде , немога да мисля за нищо друго освен за нея . Ако има някой да ми каже каво да правя , нека ми пише.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 14:47
отивай в софия да я видиш и поддържай връзка в скайп но прибързвай :) не и го казвай директно :)

hooliganka89
02-14-2008, 14:49
Ем да освен да отидеш до София и да я изненадаш друго не мога да се сетя което да направиш,но тай като си на 16 мисля,че може да имаш проблеми с ваще да ходиш до там, малко е далечко от СТЗ :?

spyk22
02-14-2008, 14:53
Да и го кажеш по чата от такова разтояние :? минимален шанс, но подържай конткти с нея при първа възможност да отидеш в София се виж с нея за повече време излезте лафете си може и да имаш успех и да се получи м/у вас. Но ще ти е доста трудно от такова разтояние да поддържаш връзка (казвам ти го от личен опит).

energy_9206
02-14-2008, 14:55
това е добра идея , но има един проблем ,аз съм още на 16 и наще няма да дадат да патувам когато я си реша

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 14:57
това е добра идея , но има един проблем ,аз съм още на 16 и наще няма да дадат да патувам когато я си реша


сорка тогава :) мазни им се :) кажи им за момичето ... ако са либерални ще постигнеш своето

koalka
02-14-2008, 15:02
Запитай се дали при евентуална връзка вие ще се чувствате добре, най-вече ти...

Все пак само виждане през ваканциите ми се вижда малко.Трябва да решиш дали въобще има смисъл да й казваш за това, че я харесваш.
Иначе, ако ще го правиш, направи го на живо, когато сте сами.

spyk22
02-14-2008, 15:02
това е добра идея , но има един проблем ,аз съм още на 16 и наще няма да дадат да патувам когато я си реша

подържай си връзка с мацката и се някога ще отидеш до София

D@rk_AnGeL
02-14-2008, 15:04
am tq da ti e namekvala 4e te haresva?{ili prosto 4e ima simpatiq kum teb}

energy_9206
02-14-2008, 15:07
ние няма да се виждаме толкова рядко. аз ходя в софия поне по веднъж на месец или през 2-3 седмици. а проблем ли е че е по-голяма

D@rk_AnGeL
02-14-2008, 15:09
vurastta ne e problem........vajnoto e dali tq si pada po teb...ako se haresvate vzaimno nqma preblem......ako ne e glupa4ka nqma da i puka 4e si 1 godina po maluk......

koalka
02-14-2008, 15:11
ние няма да се виждаме толкова рядко. аз ходя в софия поне по веднъж на месец или през 2-3 седмици. а проблем ли е че е по-голямаЕ, тогава няма проблем. :)
Въпроса беше да не е много рядко.Иначе една година(или две макс) според мен не е проблем.Но както казах и по-горе - задължително й го каже, но да е насаме.

energy_9206
02-14-2008, 15:36
а може ли да ми кажете какво да направя : да я попитам да и кажа да че я харесвам или да я попитам дали иска да станем гаджета

D@rk_AnGeL
02-14-2008, 15:42
kaji na nqkoi ot priqtelite ti koito ima po 4est kontakt s neq da q pita dali tq ima nqkakva simpatiq kum teb i posle ti si na hod..........

energy_9206
02-14-2008, 15:52
мерси , но ако може още съвети .pls

hooliganka89
02-15-2008, 08:15
това е добра идея , но има един проблем ,аз съм още на 16 и наще няма да дадат да патувам когато я си реша

И аз това ти казах,че си малак.
Кажи й нещо от сорта на това,че я харесваш дали може да се получи нещо между вас...Тва с гаджетата е малко демоде когато бях на 13 така се питаше,а сега съм на 18...значи смятай колко отдавна така се е питало :razz:

HePeAJIeH
02-15-2008, 08:35
Мнението ми няма да ти хареса но все пак ще го изкажа.

Опитай се да забравищ мацката защото връзка от разтояние няма кой знае колко голяма перспектива и дори и да се получи нещо вие ще се карате доста.Сълзи нерви повече от обикновеното....няма смисъл.Ще се виждате през ваканциите а те не са много.Просто я забрави защото иначе ще е по-лошо и за двамата защото ще се наранявате доста

energy_9206
02-15-2008, 10:59
Опитай се да забравищ мацката защото връзка от разтояние няма кой знае колко голяма перспектива и дори и да се получи нещо вие ще се карате доста.Сълзи нерви повече от обикновеното....няма смисъл.Ще се виждате през ваканциите а те не са много.Просто я забрави защото иначе ще е по-лошо и за двамата защото ще се наранявате доста

опитах се да я забравя но не можах . тя не ми излиза от главата , като дълго време не я виждам ставам раздразнителен.

hooliganka89
02-15-2008, 11:53
Опитай се да забравищ мацката защото връзка от разтояние няма кой знае колко голяма перспектива и дори и да се получи нещо вие ще се карате доста.Сълзи нерви повече от обикновеното....няма смисъл.Ще се виждате през ваканциите а те не са много.Просто я забрави защото иначе ще е по-лошо и за двамата защото ще се наранявате доста

опитах се да я забравя но не можах . тя не ми излиза от главата , като дълго време не я виждам ставам раздразнителен.

Явно имаш вирус на име София :-D

energy_9206
02-15-2008, 14:43
имам вирус от любов към нея . това е проблема , а не София