PDA

View Full Version : Обичам ли го ... или не



tedi.94
02-14-2008, 16:41
УУфф моята история е дълга. Познавам се с най-добрия му приятел.. но той ме харесва (най-добрия му приятел) в скайп си говорим на мило, а когато се видим нз защо не ми обръща внимание :( . Постъоянно ми казва че ме обича.Един ден аз го попитах, а тпй ми каза "как мога да те обичам като не те познавам, виждал съм те само няколко пъти в даскало " Аз му се разсърдих, но после разбрах че съм направила голяма грешка, и че рядко момче може да ти каже истината :D .. И сега незнам какво да правя. Той ме кани на кафе.. но аз не ходя и се сърди :x Вече и аз незнам дали ще стане нещо между нас.Моля ви помогнете ми.Наистиан сам в трудно положени е :-o

tedi.94
02-14-2008, 16:47
Моля ви помогнете миии спешно е наистина :o :-P

p0liner0
02-14-2008, 16:51
Или днеска нещо не съм в ред или просто хората не се изразяват както трябва ... С на кой най-добрия приятел се познаваш, кой те "обича" и кой ти се сърди ?? :?

sweet4esf
02-14-2008, 16:52
мацка ако имаш чувства излез с него :) нищо не пречи да опиташ :-| а и както прочетох според мен ще излезе и то голямо \:D/ но това дали ще се получи зависи от ТЕБ :-| успех и дано земеш правилното решение което мисля знаеш кое е :-D :-| :smt008

фея
02-14-2008, 16:54
Аз искам да те питам на кокло години си? :)

MiMcHeToOo
02-14-2008, 17:12
Ми приеми му поканата бе.. Хем боли, хем сърби, баси..

dablue
02-14-2008, 17:19
Приемаш поканата...Всичко минава гладко,живота си продължава кво толко го мислиш!!!Но не можах да разбера едно нещо.Имаш гадже,добре и сега излиза,че обичаш най-добрия му приятел :( :( :( диагнозата е тежка. :( :( :( Но виж съвета ми малко по-горе ,ай успех 8-) 8-) 8-)

sweet_sorcerer
02-14-2008, 17:22
Или днеска нещо не съм в ред или просто хората не се изразяват както трябва ... С на кой най-добрия приятел се познаваш, кой те "обича" и кой ти се сърди ?? :?
абе и аз не разбрах...

Buhtaaa
02-14-2008, 17:33
как ние можем да ти кажем дали го обичаш или не?



и ти не знаеш какво искаш ... и той не знае какво иска ... никой не знае какво иска такаче виж те се говорете и решете какво ще правите!

Black Tears
02-14-2008, 17:36
Този въпрос трябва да го зададеш на себе си,а не на нас?
Сигурно си някое лапе на 12-13г,че да не знаеш какво изпитваш :-x

Presley
02-14-2008, 17:47
Трудно положение? Ахахаххахахахахахахаа :razz:
Е,да ,всъщност наистина е трудно да не энаеш какво искаш.Даже това е едно от най-трудните неща.
Аэ лично не мога да ти кажа какво искаш.Мисля,че никой не може да ти каже.Така,че ще иэбегна всякакви съвети.Ще ти кажа само,че си се иэкаэала много неадекватно и ,че си лигла :D

hooliganka89
02-15-2008, 08:00
В друга тема вече споменах,че преди години си загубих магическите възможности иначЕ сега като светавица щях да ти кажа да го обичаш или не...ама сорри вече нямам такива способности :?

Ionsita
02-15-2008, 15:29
Mi izlez s nego moje puk da se polu4i ne6to :P

EvilBrunette
02-17-2008, 21:21
Този въпрос трябва да го зададеш на себе си,а не на нас?
Сигурно си някое лапе на 12-13г,че да не знаеш какво изпитваш :-x
Ще престанете ли с нападките? Не е задължително да си на 10, за да си объркан и да искаш всичко да е перфектно... на 17 съм и какво? Пак не мога да си изясня чувствата. И не мисля, че съм единствената.
По темата: Момиче, излез с него преид да е твърде късно... Сигурно се притенсяваш, но може би като излезете ще осъзнаеш какво чувстваш... ;-)

malko_pros
02-17-2008, 22:48
УУфф моята история е дълга. Познавам се с най-добрия му приятел.. но той ме харесва (най-добрия му приятел) в скайп си говорим на мило, а когато се видим нз защо не ми обръща внимание :( . Постъоянно ми казва че ме обича.Един ден аз го попитах, а тпй ми каза "как мога да те обичам като не те познавам, виждал съм те само няколко пъти в даскало " Аз му се разсърдих, но после разбрах че съм направила голяма грешка, и че рядко момче може да ти каже истината :D .. И сега незнам какво да правя. Той ме кани на кафе.. но аз не ходя и се сърди :x Вече и аз незнам дали ще стане нещо между нас.Моля ви помогнете ми.Наистиан сам в трудно положени е :-o
няма как да разбереш докато не излезнете...