PDA

View Full Version : ПОМОЩ, вече наистина се плаша!



Qni4ka666
02-14-2008, 17:36
Леко ми е неудобно да си споделя проблема, но вече ниастина се притеснявам и се надявам да можете да ми помогнете по някакъв начин. Значи аз съм момиче на 15 години, не водя полов живот, имам цикъл от повече от две години (може би няма връзка, но за всеки случай ще го спомена) От няколко дни имам изключително странно чувство във влагалището си. Не е болка, не е е парене, не е сърбеж, но е неприятно. А също така съм и необичайно суха отдолу. Необичайно, защото досега съм била по - скоро влажна, с нормално бяло течение, но сега съм абсолютно суха. Има ли нещо, което бих могла да направя, или да изчакам още известно време да ми мине? Проблемът е,че ми е наудобно и ме е страх да кажа на майка ми, просто такива са ни отношенията, не ме съдете излишно, че не й споделям. Но, разбира се ако и вие кажете, че може да е сериозно и не ми мине до няколко дни, ще трябва да се обърна към майка ми и после евентуално към гинеколог. Е, помагайте!!!

l2p4fs
02-14-2008, 17:51
От няколко години усещаш неприятно усещане??....Ами може би е някаква инфекция.Според мен трябва а потърсиш медицинска помощ.
Написала е няколко дни...

Qni4ka666
02-14-2008, 17:51
От няколко дни, не години :shock: От 4 за да бъда точна :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-15-2008, 21:29
Може би си настинала или ако си на антибиотици и това да е страничен ефект.. Или алергична реакция от някой сапун.. Но най - добре се консултирай с лекар, какво срамно има, на всеки може да се случи ;) Дори и с майка си да го споделиш, няма лошо ;) Тичай на лекар, успех ;) :-$

christina_aguilera
02-16-2008, 19:13
Използвай интимен гел (ако е това причината де) :)

AtMosFera
02-16-2008, 21:15
Използвай интимен гел (ако е това причината де) :)

интимния гел е за поддържането на хигиената долу,.........кво общо има тва ?

la4ezara
02-17-2008, 06:33
че той също премахва някои от микробите. Изчакай още малко или си купи интимен гел от аптеката.