PDA

View Full Version : Захвърлени надежди ...



miShle
02-14-2008, 18:00
...

w0sh
02-14-2008, 18:04
Честито. Тибеше буфер и оТдушник (техническа грешка) за емоции.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 18:07
Честито. Ти беше буфер и одушник за емоции.
+1 мхм

stealthyGirl
02-14-2008, 18:11
Одушник?! втф? отдушник да нямаш предвид?! :?

_miShlence_ много гадно е станало, но няма смисъл да ти го казвам.. :-D По-добре намери начин да се върнеш на земята пак и да си щастлива (можеш да си щастлива и без да има момче до теб все пак). :)

Presley
02-14-2008, 18:54
Еми и такива неща се случват.Само не се вкарвай във филми.Това,че тоя и оня са те раэочаровали,не е повод да се превърнеш в монахиня ,или пък да се правиш на недостъпна,да ревеш по цял дени прочие.Беэ иэлишни драми,е по-добре.Та така.Случило се е вече,нямаш какво да направиш.Продължаваш напред,дори и да ти е гадно и това е.А и какво като е `точно днес`???Днес е един обикновен ден,като всички останали :D Е,да-Трифон Эареэан е ,но какво толкова? :D Тъкмо един хубав повод да се почерпиш.

sLaDkA_GrEsHkA
02-14-2008, 19:26
Еми и такива неща се случват.Само не се вкарвай във филми.Това,че тоя и оня са те раэочаровали,не е повод да се превърнеш в монахиня ,или пък да се правиш на недостъпна,да ревеш по цял дени прочие.Беэ иэлишни драми,е по-добре.Та така.Случило се е вече,нямаш какво да направиш.Продължаваш напред,дори и да ти е гадно и това е.А и какво като е `точно днес`???Днес е един обикновен ден,като всички останали :D Е,да-Трифон Эареэан е ,но какво толкова? :D Тъкмо един хубав повод да се почерпиш.

mnogo dobre napisano !!!

blacksheep
02-14-2008, 19:29
не си само ти и на мен ми се случи същото ей така сичко беше перфектно и изведнъж сичко се срина прас и бум

mickelangelo
02-14-2008, 19:41
Съвет ... стани по нее*ателна :)

Chess
02-14-2008, 20:11
Еми... кЪк да ти го кажа..
Ще се наложи да го преживееш това 8-)
И повече не "отваряй сърцето си" ей така...бъди сигурна, че другия човек изпитва много силни чувства към теб...

HePeAJIeH
02-14-2008, 20:21
Живота е пред теб! Не се вживявай толкова много а бъди повече непукистка.Бъди убедена когато се обясняваш на някого влюбов и опознай напълно характера му детайлно за да не се получи подобен фал.А относно момчето-забрави го ще има други момчета в твоя живот :)

Pliok0019
02-14-2008, 21:27
Живота е пред теб! Не се вживявай толкова много а бъди повече непукистка.Бъди убедена когато се обясняваш на някого влюбов и опознай напълно характера му детайлно за да не се получи подобен фал.А относно момчето-забрави го ще има други момчета в твоя живот :)
+1

Сега ти е трудно, но ще го превъзмогнеш.

Успех и сила.

miShle
02-15-2008, 07:33
Хех благодаря ви много .. Днес вече е нов ден и мисля съвсем по различен начин .... Просто вчера ме е боляло днес вече не ми пука ... :)

hooliganka89
02-15-2008, 07:44
Хех благодаря ви много .. Днес вече е нов ден и мисля съвсем по различен начин .... Просто вчера ме е боляло днес вече не ми пука ... :)

Точно така трябва да расъждаваш,ако си слагаш всичко на сърцето до като станеш на 20 ще си няква откачалка с куп котки у вас на които ще говориш и шиеш дрехи :?
Споко живота често ни прави такива номера,не трябва да приемаш тези неща като вид наказание или нещо подобно тва си е част от ежедневието нямаш си представа сега колко хора по света се чустват точно като теб.Има и един друг куп хора които сега са още по-нещасни от теб които са загубили любим човек не заради раздяла,а заради нещо много по-страшно :shock: