PDA

View Full Version : ОТХ сезон 6



MartyParty
02-14-2008, 18:06
има едно много важно нещо което трябва да ви питам.Не направо ще се побъркам,ако не ми го кажете...И 7 години нещастна любов и небето ще падне и така нататък.Ммм въпроса ми е за новите епизоди на One tree hill от шести сезон.Ако някой ги е гледал на първи епизод от новия сезон има една песен.На мястото където Пейтън се връща в апартамента си и си пуска диска,на който Лукас преди време и казва,че е велика и т.н. ако някой се сети да каже.Не че е нещо супер важно,ама много ми харесва песничката. :oops:

DeSpEratE_girl
02-15-2008, 17:17
начи първо тва е 5-ти сезон не 6-ти

песента се казва jackson waters-come undone

brookedavis16
02-16-2008, 08:49
Значии за Оne Tree Hill имам доста неща да казвамм :)
Шести сезон едва ли ще има.Преди края на стачката на сцебаристите имаше вариант да има шести сезон или феновете сами да си измислят края на сериала.Обаче сега стачката свърши и Оne Tree Hill щеснимат още 5-6 епизода,което означава че всичко ще се изясни и ще свърши добре и няма да има нужда от шести сезон.Демек ще имат време да съберат Лукас и Пейтън,и други такива неща,около бавачката Кари,дано Нейтън и Хейли да станат по-близки,щото засега никакви по-романтични моменти нямаха и много се надявам между Брук и Оуен да се случи нещо.Незнам дали знаехте за това но реших да го споделя :)

MartyParty
02-16-2008, 11:24
ау страшно се извинявам аз си мисля едно а пиша съвсем друго :oops: извинете пети сезон исках да кажа

MartyParty
02-16-2008, 11:25
начи първо тва е 5-ти сезон не 6-ти

песента се казва jackson waters-come undone
и много ти благодаря :mrgreen: