PDA

View Full Version : как да разбера дали ме харесва?



kristin4eto
02-14-2008, 20:15
Znam 4e moje da izglejda glupavo,no iskam da razbera dali mom4eto koeto xaresvam ima su6tite 4uvstva...Nikoga ne sum si mislila 4e 6te pitam za takova ne6to ,poneje obiknoveno tezi ne6ta prosto se 4uvstvat,a i dosega ne sum imala podoben problem...Prosto ne moga da razbera mom4eto ...Ponqkoga 4uvstvam 4e ima simpatii kum men ,no v sledva6tiq moment e to4no obratnoto...Ne moga da se doverq na sobstvenite si pred4uvstviq,za6toto vse pak sum pristrastna...Zatova se 4udq dali ima ne6to koeto moje pone malko da mi pomogne da razbera,za6toto e po-trudno otkolkoto si mislex...

Spider4eto
02-14-2008, 20:17
oooo се едно за мене говориш и аз така много отдавна се чудих за същото нещо, само дето при мене се оказа че не ме харесва. Стискам палци при тебе да е обратното :)

няма-значение
02-14-2008, 20:17
кажи му ти какво чувстваш пък той ако има същите чувства ще ти отвърне :) рискувай!

hooliganka89
02-15-2008, 07:53
кажи му ти какво чувстваш пък той ако има същите чувства ще ти отвърне :) рискувай!

Съгласна съм с това мнение.Нито ти нито ние можем да гадаем харесва ли те или не...Трудно е,преди години си загубих магическите способности 8) Съжелявам иначе можех да ти помогна ама сега не мога.

snowgirl
02-15-2008, 14:00
Пфф, така е, понякога е много трудно да разбереш дали някой изпитва нещо подобно на това, което и ти към него.. #-o И единствения начин май е поне ние да си кажем каквото чувстваме... че може и човека отсреща да се чуди същото :-D

sladkoto_neli
02-15-2008, 14:04
Много е труднно да разбереш едно момче в това съм се убедила мн пъти.Имала съм същия проблем и така и не се справих с него.Просто съвета ми е да говориш открито с него да го питаш дирекно иначе можеш да си вадиш много изводи които едва ли ще те накарат да разбереш какво чувства той.Говори с него.УСПЕХ!

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-15-2008, 15:36
кажи му! рискуваи :) аз направих така .. е верно тои не ми каза че ме харесва :grin: но ми предложи (след известно време) .. и сега мисля че имаме мн хубава връзка и то просто си личи вече че си ме харесва :oops:

bibo
02-15-2008, 15:41
на ден сиг. има по 5 такива теми на седмица да не говорим...

akademika
02-15-2008, 16:09
Значи попринцип може да ползваш езика на тялото - ако зениците на момчето винаги леко се разширяват, когато те погледне е почти сигурен знак.

TheNewReligion
02-15-2008, 17:27
Щом един път мислиш , че те харесва , а в следващия момент е точно обратното , не мисля , че те харесва ! Абе , незнам не мога да ти кажа дали те харесва , но искрено се надявам да е така , защото знам какво е симпатиите да не са споделени ! :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-16-2008, 06:29
хах току що попаднах на това :)

http://www.teenproblem.net/s/1457.html

:-P

sexy&crazy
02-20-2008, 19:29
mi az dokolkoto znam 4e ako te gleda v o4ite tarsi te govori si s tebe moje bi za men tfa sa znaci

bibo
02-20-2008, 19:33
абе съблечи се чисто гола и го изненадай...ако се надърви - СУПЕР...абе може и да не те обича ама поне секс няма да ти откаже в тоя случай :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

x-PeRiMenT
02-20-2008, 20:59
Осван ако не четеш мисли, няма как да разбереш ако не говориш с него. Като говориш за промяна на чувствата, от себе си съдя, че понякога не го хващаш в настроение. На всеки му се случва да му е криво за нещо и това да личи с малко по-хладно държание от обикновено. Но когато се държи 'добре' с теб виж дали не подържа разговора просто от учитивост или наистина му е приятно да си говорите.

sexy_momi4e
02-21-2008, 18:32
абе съблечи се чисто гола и го изненадай...ако се надърви - СУПЕР...абе може и да не те обича ама поне секс няма да ти откаже в тоя случай :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D ami kvo da ti kaja....moje da nakara6 nqkoi priqtel ili priqtelka da porazpita,no ne e sigurno dali 6te kaje istinata...opitai pak kakvoto stane,pone 6e znae6 4e si probvala i nqma da sajalqva6

sladku_bebzi
02-21-2008, 19:44
Ако те харесва щи прави намеци и ще търси контакт с теб постоянно.Според мен ако те харесваше до сега да си го разбрала, а не да се чудиш..

-IcE-pRiNcesS-
03-12-2008, 14:20
Ами според мен ако те харесваше , вече щеше да си разбрала ма нз ... различно е .. зависи от много неща!

5StaR
03-12-2008, 14:22
-Ice-princess-... Той може да цъка някоя игричка, аз примерно много мраза някой да ми пише докато играя нещо и само права "алт+таб" затвори скайп и продължавам да си цъкам :) :---) :---)

Abigoria
03-12-2008, 14:23
Еми попитай го... Най- ефективно, аз така правя 8-)