PDA

View Full Version : Опитват се да крадат пароли или аз не знам



Mooo6no
02-15-2008, 06:36
Има потребител (mnogo_milo_f), който ми прати следното лично:

Здрасти :) :-)

Една приятелка ми каза,че от тук мога да стана админ в сайта.Аз пробвах и сега чакам де,но ... ти чувал ли си за това?
Ето го сайта:
***

А в самия сайт пише -
Виведи данните на някой потребител,за да го напривиш админ

Писах на мачока, но той може и да е зает и да не влезе във форума веднага. А, струва ми се, трябва да се реагира веднага на това.

Нека някой от екипа да ми пише ЛС, за да разбере адреса, ако не сте го разбрали вече.

Ruthless
02-15-2008, 06:40
Имаме информация вече, молим никой да не си дава личните данни, това е измама, с която скоро ще се справим. Извиняваме се за неудобството!

Seducti0n
02-15-2008, 07:53
Мо6no-благодарим и на теб за информацията, която си сподел чрез темата си.Късно снощи ни беше сигнализирано за въпросния потребител и за линка, който изпраща на ЛС-ита.
Както каза, exploitedteen-който по нечестен начин се опитва да натрупа власт, рано или късно си плаща за това. ;-)

Ruthless
02-15-2008, 08:01
Преди по-малко от една минута "User mnogo_milo_f succesfully deleted!" и се надявам се е усетила, че и показвам изхода ;)

alex
02-15-2008, 09:42
Сигнала вече е отнесен до неговия хостинг достачик от където очаквам да се свържат с мен до края на деня. Ако някой има инфорамция за въпросното лие нека изпрати на лично тази инфорамция. :)