PDA

View Full Version : Не мога да се КОНЦЕНТРИРАМ help !



jojko
02-15-2008, 12:16
Здравейте! Имам един проблем , с който не мога да се справя по никакъв начин и това е концентрацията , а тя ми е изклучително нужна точно в този момент , тъй като съм последна година в гимназията и се подготвям за матури и кандидат студентски изпити.Ако някой е имал такъв тип проблеми и се е справил по някакъв начин ще съм му мн благодарен ако помогне :)

ProstoAz
02-15-2008, 12:27
На първо място - не стой пред компютъра! Не знам как, но наистина разконцентрира... Ако ще стоиш, гледай да е вечер, когато няма да учиш повече за деня. Хапвай и повече орехи, чела съм, че помагали.
Успех с ученето и изпитите! ;)

hottie
02-15-2008, 12:57
i az imam su6tia problem :? ot krai vreme. Vupreki tova si vzimam vsi4ki izpiti v universiteta,no mi e izklu4itelno trudno da se koncentriram.Znam kakvo ti e mnogo e gadno!

jojko
02-15-2008, 15:08
Ами да ви кажа избягвам стоенето пред компютъра но въпреки това няма голям ефект все пак съм имал и периоди когато съм нямал проблем с концентрацията и нищо не може да ме разконцентрира но знам че има разни хапчета главно на билкова основа които стимулират и уросяват мозъка ако някой е пил подобни може да ми препоръча нещо.Благодаря предварително :)

lussi
02-15-2008, 17:34
Izklu4vash kompa ,spirsh telefona i mobilniq,pravish si priqtna atmosfera,bez nishto razkoncentrirashto, nai efektno e sutrin,no ako si bodar...i zapo4vash
izbii si ot glavata si4ki strani4ni temi!!

fake
02-15-2008, 18:37
купи си гинко прим, аз от 5 дена го пия и действително ми помага, а и не само на мен, и други хора са ми го казвали.

hottie
02-15-2008, 19:02
купи си гинко прим, аз от 5 дена го пия и действително ми помага, а и не само на мен, и други хора са ми го казвали.

Аз ги пиех ама нямаха голям ефект.Ама пробваи да видиш.

Kadriciq
02-15-2008, 22:01
orehi i med izpitano e ot mene li4no ,makar ,4e i az taka ponqkoga sam malko otveqna i ne uspqvam da se koncentriram i gledai ako ima6 mn za u4ene posle zadaljitelno pone dva dni malko relax i posle si qko fresh ,pone na men mi pomaga de :) aiideee i uspeh ! :)

zvezdichkaaa
02-16-2008, 09:40
Ами и аз така като почна да уча и си мисля за всичко друго,но не и за урока,затова и отделям повече време да зубра незнам на мен ми помага мисълта,че после ще съм свободнаааа :grin: .Хаха

BuBs
02-16-2008, 19:15
Ами и аз така като почна да уча и си мисля за всичко друго,но не и за урока,затова и отделям повече време да зубра незнам на мен ми помага мисълта,че после ще съм свободнаааа :grin: .Хаха

И аз така само че накрая се отказвам и не ги уча щото ме мързи.Някой път раглеждам целия учебник ,чета някои малки текстчета ама не и урока :-D