PDA

View Full Version : Приятели и след това...



SeXy^BaBy
02-15-2008, 13:25
Здравейте искам да ви попитам какво бихте направили ако с един от наи добрите ви приятели се целувате цяла вечер а в края той не ви изпрати примерно и на следващия ден не ви се обади.Изпаднах в подобна ситуация преди ден някъде и сега си мисля дали да не напиша един СМС обаче незнам какво точно да напиша.

Chess
02-15-2008, 13:28
Пиши му да излезете :-o

hooliganka89
02-15-2008, 13:40
Това че не те е изпратил е крайно не възпитано (което често се среща в днешния век)а това че не ти се е обадил след това е липса на интерес.
Съжелявам,но мисля че той иска да си останете приятели,може и да греша.Ти харесваш ли го?Силно например...

SeXy^BaBy
02-15-2008, 13:47
Ти харесваш ли го?Силно например...
Ами явно да защото много го ревнувам като сме в компания и даже някое момиче или негова приятелка да го погледне или нещо такова и веднага откачам.

bibi90
02-15-2008, 14:21
Не обичам да го казвам,ама обади му се ти. Ама като за начало чисто приятелски :)

hooliganka89
02-15-2008, 14:24
Ти харесваш ли го?Силно например...
Ами явно да защото много го ревнувам като сме в компания и даже някое момиче или негова приятелка да го погледне или нещо такова и веднага откачам.

Виж недей да приемаш нещата много на вътре,и аз съм имала увлечения към мои приятели,но повечето пъти е било за кратко време може и при теб да е така.Но може и да му се обадиш,ако мислиш че така е редно.Ти си го познаваш по-добре и знаеш или поне имаш представа на кое как ще реагира той.Успех!

SeXy^BaBy
02-16-2008, 19:09
Пиши му да излезете :-o
Благодаря ти послушах теб и засега всичко върви добре :-)

vvs_go
02-16-2008, 19:44
hah koi e popadnal na myjka kurva