PDA

View Full Version : Помощ



davigonabiekon
02-15-2008, 16:25
Здравейте! То вече банално става като четох другите теми, ама просто незнам какво да правя - отчаян съм вече :(

Значи сапунката е следната - като скъсах с бившото ми гадже пак излизахме с мой и нейни приятели и се запознах с 1 момиче. писахме си в скайп и точно преди да се престраша да я поканя да излеземе разбирам, че бившата ми и е говорила някакви глупости за мене , които дори не са истина :( почти не си пишехме и не се виждаме вече много, че постоянно почти съм на тренировки. онзи ден ми писа като постоянно ми правеше намеци, че иска да я изведа за Свети Валентин и всичко беше супер докато на 14ти не се събудих с 39 температура ... звъннах и все пак излезнахме обаче аз едва гледах и просто и казах, че ми е зле ... и така и не ходихме никъде :( сега като и пиша или не отговаря или с по 1 думичка ... незнам какво да направя тъкмо се бях зарадвал и аз, че най накрая ще излезнем, но ... сега просто все 1 не и пука за мене :( Какво да правя?!

Ако някой може да помогне ще съм МНОГО благодарен!!! Благодаря ви предварително :(

Cool_Bitch
02-15-2008, 17:03
Obqsni i situaciqta apak nali ste izlizali tq te e vidql,4e ti e zle(ako izb6to se cupi zaradi tva) izqsnete si ne6tata.Kasmet dano vsi4ko da se opravi!

LipSoFAnAnGel
02-15-2008, 17:17
Между другото и аз преди бях така, когато приятелят ми не му се излизаше или беше уморен, или болен аз се цупех и му се сърдех, но после влязов в положението му и осъзнах, че не може да прави винаги както аз искам да стане, че и на мен ще ми се случи някой път или да не ми се излиза, или нещо друго и той трябва да ме разбере.ЗАтова си поговорете, изяснете отношенията си и ако те харесва наистина дано да потръгнат нещата:) Успех

sweet_sorcerer
02-15-2008, 18:43
Ами обясни и ситуацията, и ако искаш и кажи,че искаш да и се реваншираш - покани я на кафе, купи и една роза и като излизате и я подари (нз това как ми дойде на ум ама... :P ). Дано това я размекне и... :wink: