PDA

View Full Version : Вие как мислите.. ? :)



MemoRieS
02-15-2008, 18:02
Здравейте!
Ами ситуацията е следната.. Момчето, което харесвах преди време и продължавам да харесвам.. от скоро ме подпитва дали тва все още е факт, и не само той, също и негови приятели. Не знам с каква цел го прави, при условие, че когато разбра ми обясни, че той не ме харесва и няма начин да се получи нещо... Можеби заради това, че още го харесвам имам някакви надежди и точно заради това, искам да ви попитам вие как мислите, защо ме подпитва за това какво чувствам сега.. дали ги имам тези чувства още.... ?

Благодаря ви предварително за отделеното време! :)

Skoklev
02-15-2008, 18:19
Като момче мога да дам 2 причини...
1-Премислил е всичко, напрегнал се е малко и е решил, че си струваш
2-Иска секс и мисли, че щом още имаш чувства, тогава си нищо работа..

Не се убиждай...нищо лично.. :)

sweet_sorcerer
02-15-2008, 18:24
Съгласна съм с Skoklev, обаче при положение,че си мисли, че може да му пуснеш, т.е не си на 12 - 13 години....Може и наистина да те харесва..Моя съвет - прати някоя твоя фр да го попита или се допитай до някой от неговите фр за който знаеш, че няма да те излъже...Айде и успех 8)

MemoRieS
02-15-2008, 18:35
Хм, а защо изключвате и варианта, че можеби иска да се подиграе с чувствата ми, щот 1вия път, като разбра за тях, просто се отдръпна.. и нищо..

Skoklev
02-15-2008, 18:39
Това е добър въпрос :)
А защо мислиш, че не иска да го направи така както ти казах..секс :)
Иначе ако споделиш малко повече би било добре..от гледна точка на това кой колко конкретно би те посъветвал :)
Пак казвам- не агитирам :) Може и да е премислил нещата и да е променил мнението си за теб..просто не го вярвам много-много..

Kisses_P
02-15-2008, 18:44
Според мен пък е от малкото свестни момчета и иска и двамата да сте наясно какво е положението.Не с аизключени и други вариянти,като да те харесва а да го прикрива.. след като праща и приятелите си.

MemoRieS
02-15-2008, 18:47
Ами защото съм говорила с него преди време на тази тема, думите му бяха, че има време, а това не бе отдавна можеби преди год. Пък и аз съм на 15, а той на 16.. :)
А това с променянето на мнението, мисля че едвали е така, щот той до сега е имал добро мнение за мен, даже искаше да си останем фр, но аз тогава може да се каже, че отказах това.. Можеби имаш предвид да е променил гледната си точка за нещата, но едвали.. и аз не знам .. затова и питам вас..
Иначе какво по-подробно да ви кажа.. той доста ме ухажваше, после утихнаха нещата и почна с някви намеци, а сега наскоро ми каза, че нищо не ми е обещавал, нито е искал нещо от мен.. И аз не мога да го разбера.. :(

Roiroi
02-15-2008, 18:52
Може би и той не знае как да подходи ... Или не е сигурен в нещо.
Рядко се случва момче да не знае какво иска .. но уви :) Има и други възможности ...

Clara_
02-17-2008, 13:16
az ako bqh na tvoe mqsto 6tah da mu kaja, 4e ve4e mu e minalo vremeto..se pak toi kat ti e kazal 4e ne te iska, ti si momi4e..moje6 da imash drug..a kato mu kajesh taka moje da go razdraznish i da go nakarash po nqkakyv tvoi na4in da ti4a sled teb :P

gabi_94
02-17-2008, 13:25
може пък да те харесва, щом те пита още ли го харесваш. От една страна познавам момчета, дето постоянно си менят мнението и незнаят какво искат. Едно момиче каза на момчето което си харесва и той и се подигра мн гадно, после пък какво ли не даваше само да я види. От друга страна може да иска "нещо друго" от теб. Ти сама трябва да прецениш, ние незнаем какъв характер има той.

sapphirr
02-17-2008, 13:31
има 2 варианта:
1.целта е гавра(което се съмнявам,4е ще ти хареса) :?
2.сега мисли по друг на4ин и понеже знае за 4увствата ти отпреди и се колебае за настоящите,не есигурен дали няма да се изложи ако те пита направо.така,4е вместо да коментираш 4увствата си пред тоя или ония фр,го питай направо (без видими емоции,а с каменна физиономия) :"Ааа,мене ме интересува,за какво е тоя леко закъснял интерес,може ли да ме просветлиш,ако не е правителствена тайна"

Presley
02-17-2008, 13:42
Еми,може да е эапочнал и той да иэп4итва нещо към теб.Това,че преди време не е било така,не эначи,че эавинаги ще си остане така.И все пак не питай нас,а него.

AiKaTa
02-17-2008, 14:05
az ako bqh na tvoe mqsto 6tah da mu kaja, 4e ve4e mu e minalo vremeto..se pak toi kat ti e kazal 4e ne te iska, ti si momi4e..moje6 da imash drug..a kato mu kajesh taka moje da go razdraznish i da go nakarash po nqkakyv tvoi na4in da ti4a sled teb :P
+1 8)

donkihot
02-17-2008, 14:12
отиваш при него питаш го :"ей,келеш казвай какво искаш от мен?" не пращай други,не си малка.Нека на теб ти даде обяснение,защо трябва да се правиш все на срамежлива,отивай питай го,нека ти каже и тогава ще знаеш. Ама се постарай да изглеждаш сериозна и строга а не влюбена и тъпа

sapphirr
02-17-2008, 14:15
след "ей,келеш.." най-много и да отнесе едно "ооо ,абе я си еби капаците"или сорта и после рев...