PDA

View Full Version : хипотеза за божественото начало



madlencheto:)
02-15-2008, 19:06
..значи имаме да пишем за божественото начало според будизма ,някой да има някаква информация за това?? :-o

Obsession
02-15-2008, 19:35
А ти да имаш някаква информация отосно google.com?

apparition
02-15-2008, 19:47
А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
+1

lsd43
02-15-2008, 21:07
А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
+1

+ 1 стига сте ни занимавали с буди ,Сатани и сякви подобни глупости!
Теенпроблема не е Weekipedia! Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!

Jesus_is_good
02-15-2008, 23:08
Будизъм,Будка за вестници, абе не знам ... :-o :-o
1 пич с 8 ръце леко така с наднормено тегло...
Олееее тва триа да е заместник капитан ентърпрайз. :razz: :razz:

Jesus_is_good
02-15-2008, 23:13
BTW.Само за информация.
Не знам кой печели хилядите от рекламите в сайта но мога само между другото да спомена че съм ги блокорал и не ги гледам защото така бавния ви сървар върви маааалко по бързо.
Може би ще издразня някой който печели от това ама не ми пука особенно :D :D .
Ако искате си истеглете от freeservers като data.bg search.nicksoft.info
програмата admuncher бачка и не ви дразнят по сайтовете тъпите реклами :)
(ми напраих си малко offtopic реклама) :oops: :oops:

Jesus_is_good
02-15-2008, 23:15
Няма кво да се исказвам по темата,знаете ми мнението :)

demons_of_my_soul
02-16-2008, 13:24
Прочити нещо на Ернс Мулдашев - хем ще се посмееш

madlencheto:)
02-16-2008, 14:10
eми аз четох в wiki обаче там не намерих това,което търсих.. там пише повече за учението , а не толкова за това как е създаден света според будизма и за това реших да се обърна към вас... но както и да е;]

Christ
02-16-2008, 19:33
В будизма няма "начало".

Muse_of_Madness
02-18-2008, 18:04
Прочити нещо на Ернс Мулдашев - хем ще се посмееш
Напълно съгласна.

ThunderGoddess
02-20-2008, 14:23
Будизъм,Будка за вестници, абе не знам ... :-o :-o
1 пич с 8 ръце леко така с наднормено тегло...
Олееее тва триа да е заместник капитан ентърпрайз. :razz: :razz:
Бъркаш Буда с едно от превъплащенията на Шива. Като не знаеш, не се обаждай.

Jesus_is_good
02-22-2008, 08:08
:-o :-o :-o :( Много съжелявам че сгреших.
В момента проявявам сарказъм и само намеквам че хората са си измислили много странни работи :-D

ThunderGoddess
02-22-2008, 14:23
Баси, ако не ми беше пояснил че проявяваш сарказъм, едва ли бих се сетила и докато ти казвам това, не се шегувам, наистина. Не можеш да го проявяваш, недей. Пише се СЪЖАЛЯВАМ, скъпи, горди българино! :) Иначе да, хората си измислят много странни работи, ти имаш определно талант да си измисляш разни неща и да ги предлагаш във форума като факти :-D

lsd43
02-22-2008, 17:53
Буда-Будала ,Шива-Има шило в дупето ,Зевс -Ми пича окъде да знае ,че като бръкне в контаката ще започе пуска искрички бе в общи линии не съм ийм фен предпочитам класическия Исус и компания :D

ThunderGoddess
02-22-2008, 18:04
Буда-Будала ,Шива-Има шило в дупето ,Зевс -Ми пича окъде да знае ,че като бръкне в контаката ще започе пуска искрички бе в общи линии не съм ийм фен предпочитам класическия Исус и компания :D
Исус не е класически. Исус е събирателна личност, която обединява в себе си няколко личности. И Исус е плагиатски, той е фалш и в голяма част измислица. Нещо е класическо, когато дава нова идея за нещо, която остава да си важи цяла вечност.

Jesus_is_good
02-22-2008, 19:26
Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно :) )

Christ
02-22-2008, 19:27
Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно :) )

За Бога, не й отговаряй.

ThunderGoddess
02-22-2008, 20:31
Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно :) )
Да не си го видял, че знаеш че е той, хахахаха :)

Vladokaaa
02-24-2008, 09:40
А ти да имаш някаква информация отосно google.com?

+2

CrazyWitch
02-24-2008, 13:39
Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!

Чела съм ограниени мнения.. Но това направо чупи джама...
Позаинтерисовай се малко и ще разбереш що всъшност е Буда и защо го мислят за бог. Свързано е с генофонда на човечеството и предишна цивилизация преди наща. Нооо .... кво на интерисува нас :o

Защо по дяволите сме станали леш и изпростяваме с всеки ден... :?

lsd43
02-24-2008, 17:05
Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!

Чела съм ограниени мнения.. Но това направо чупи джама...
Позаинтерисовай се малко и ще разбереш що всъшност е Буда и защо го мислят за бог. Свързано е с генофонда на човечеството и предишна цивилизация преди наща. Нооо .... кво на интерисува нас :o

Защо по дяволите сме станали леш и изпростяваме с всеки ден... :?

Предполагам Ернст Мулдашев? За мен лично теориите му са нищо повече от художественая измислица!