PDA

View Full Version : Психични проблем и трева



vamp
02-15-2008, 20:02
Ми от доста време изпадам в пристъпи на ярост,гняв,троша разни неща,викам по хора,бия и т.н.Отвратителен съм,лесно се сърдя,обиждам се,живота ми е шибан.
Тая вечер бях с едни олигофрени,отебах ги и излязох с едни познати,качихме се в колата,напафках се с тях за първи път пафкам сериозно,преди това само съм опитвал.
Стана ми много готино,почнах да усещам як вкус от храна вода всичко,отпуснах се,мина ми гнева,сега тревата ме пусна,минаха повече от 5 часа а не бях силно напафкан мисля.
Сега се ядосвам с момичето в което се влюбих,може би се карам в момента с нея,говорим по скайп.
Влюбвах се,вкарах малко романтика а сега и тва е на път да се провали,бахти и живота.
Може би наистина трябва да си света маслото вече,защото вече само наркотиците ми прават кеф и ме отпускат,пиенето ме сдухва и не ми понася вече.
От днес нататък чат пат ще пафкам тревица,защото отдавна вече съм луд ами лошото е че не ми се живее.

XceSS
02-15-2008, 20:46
Ами пич аз си пофя от 3 години сериозно точно заради това да се поотпусна малко,не заради гъзария и да се правя на мъж и нз си кво.Не мисля че заради тревата си раздразнителен и т.н.Потърси проблема някъде другаде. Не живей с мисълта как ще се напушиш и това само да ти прави кеф.Това е моя съвет :)

Kadriciq
02-15-2008, 20:49
opitai se da pogovri6 s psiholog ili spihiqtar ako ima6 smelostta mnogo 6te ti e ot pomo6t i ne go primai ,kato obida ili ne6to takova naberi smelost i otidi ,za6oto ako ve4e si zavisim ,koeto spored men e taka... 6te ima6 o6te pristapi na gnqv .. i kvo li ne o6te predpolagam ,4e i s radotelite si ne si mn na 6 ... i si podpirai ''priqtelite'' po-vnimatelno..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-15-2008, 20:55
Здравей, това, колкото и да е гадно, е нормално състояние, нещо, което сполетява мн тийнове в тези години.. Форумът си е живо доказателство.. Ще ти кажа, че колкото и отчайващо да ти се струва положението ти, винаги има изход. Но ако ти сам не си дадеш сметка за това, че трябва да се стегнеш въпреки всичко, няма кой др да ти помогне. Мн хора минават през това, замисли се, наи - лесно е да седнеш да се самосъжаляваш, вместо да се бориш срещу проблемите. Кажи си - дотук, започваш нов живот бе3з тези боклуци наркотиците, които ще го съсипят , дай си почивка малко от всичко. Прекъсни контатктите с хората, които ти вредят, извини се на приятелката и и кажи да ти даде време, през което да осмислиш всичко и да разбереш какво наистина искаш. Ще се почувстваш по - добре. Няма да се отчайваш за глупости, горе главата и смело напред ;)

vamp
02-16-2008, 11:06
Абе аз за първи път се напафках,преди това съм дръпвал 1-2 пъти само да опитам и нищо почти не бях разбрал,снощи малко повече ама не съм пропаднал наркоман.Въпроса е,че мисля по честичко да го правя,защото ме успокоява.
Не съм нервен от тревата,нервен съм от ежедневието и всички проблеми на главата ми,боли ме от това,че нямам приятели вече(аз така избрах,защото те са лоши хора и лицемери,не са истински приятели за каквито ги мислех),имам си проблеми унас години наред,поскарах се и с момичето в което съм влюбен и тя също ме обича,но още не ходим.
Не съм от тия лигавите типове,които се ядосват за глупости!

skatemore
02-18-2008, 12:40
Ми от доста време изпадам в пристъпи на ярост,гняв,троша разни неща,викам по хора,бия и т.н.Отвратителен съм,лесно се сърдя,обиждам се,живота ми е шибан.
Тая вечер бях с едни олигофрени,отебах ги и излязох с едни познати,качихме се в колата,напафках се с тях за първи път пафкам сериозно,преди това само съм опитвал.
Стана ми много готино,почнах да усещам як вкус от храна вода всичко,отпуснах се,мина ми гнева,сега тревата ме пусна,минаха повече от 5 часа а не бях силно напафкан мисля.
Сега се ядосвам с момичето в което се влюбих,може би се карам в момента с нея,говорим по скайп.
Влюбвах се,вкарах малко романтика а сега и тва е на път да се провали,бахти и живота.
Може би наистина трябва да си света маслото вече,защото вече само наркотиците ми прават кеф и ме отпускат,пиенето ме сдухва и не ми понася вече.
От днес нататък чат пат ще пафкам тревица,защото отдавна вече съм луд ами лошото е че не ми се живее.

пробвай с херца

vamp
02-18-2008, 14:52
херца не искам,прави те физически зависим.Ще почна да се друсам с кока,когато се опарича.До тогава ще си пафкам трева,може и амфети да почна...
Ти сега кво се правиш на оригинален като темата не е за ебавка.
Кво да направа,че всичко е шибано и ми идва да се хвърла през терасата и да избягам от реалността права глупости.

SkiT
02-18-2008, 15:32
Не съм чел предните мнение защото вероятно ще има пълни простотий...аз пуша джойнт от 8/9 години сериозно!!Преди 2 години се захванах с изучаване на психология,тревата ми помага :-D...моят съвет като пушиш е да не забиваш в мисли за глупости..а да разсъждаваш да си развиваш теорийте и логичното мислене...това те спира от затъпяване и шизофренясване брат...ахахах...и в никакъв случай недей да си мислиш че тревата ти прай веселото...не си ги набивай тея филми...използвай я като мозъчен стимулант :P ...
Ако не искаш да си скапеш живота тотално амфети те ги заеби!!! Минал съм през тея боклуци ако нямаш воля си остааш в калта !!!

SkiT
02-18-2008, 15:47
Да те предупредя със започването ти да пушиш трева,директно можеш да си отпишеш някой друг процент от кратковременната ти памет...аз лично го направих ахах...
Със започването ти да друсаш амфет...можеш да отпишеш себе си!Първите 4/5/6 месеца ще ти минат като 4/5/6 дни и след тва ще продължават месеците като дни а ти ще си всеки ден по депресиран ахахх...по-добре си набий иглата копеле!

korabokroshenec
02-18-2008, 16:02
bate pafkai si 4adela i ne pipai nikfi sintetiki... gospod ni e posadil 4adela na zemqta kato dar nie sus sintetiki da se drusame... :-o

vamp
02-19-2008, 10:28
Пак пафках,много е яко,продължавам така!
Кратковременната памет верно се маха и като се напафкам не мисла за проблеми ами боза и се забавлявам,вглеждам се в детайли :)

la4ezara
02-19-2008, 11:00
Имам чувството, че ще станеш зависим от тревата... :? намери си хоби, ходи на фитнес, спортувай, тревата не е безопасна за здравето ти....

korabokroshenec
02-19-2008, 11:01
mdaa ne6ta koito nikoga nesi zabelqzval kato si napu6en obru6ta6 mn golqmo vnimanie na drebnite ne6ta ot ejednevieto si :P hvani se da risuva6 ili da nije6 gerdan4eta basi ludnicata e :D staa6 golqm tvorec :) v si4ko te biva prosto... :D

korabokroshenec
02-19-2008, 11:03
Имам чувството, че ще станеш зависим от тревата... :? намери си хоби, ходи на фитнес, спортувай, тревата не е безопасна за здравето ти....haha kompetentnite se obadiha :D ti sigurno nikoga ne si pu6ila i znae6 ot mama i tate 4e tova e narkotik i pristrastqva :D a alkohola e polezen poneje se prodava v magazinite... kolko 4oveka godi6no umirat ot alkohol i kolko ot treva ?

akitametam
02-19-2008, 14:14
пробвай халюцигенни гъби много ефектни са и не прекалявай с тях :)

vamp
02-19-2008, 16:57
пробвай халюцигенни гъби много ефектни са и не прекалявай с тях :)

Ще взема да се отровя с тия гъби...И откъде да ги намеря?Скъпи ли са и какъв е ефекта от тях?

elitututu
02-20-2008, 15:15
тревата отпуска и е мн готина :) при4ината да си раздразнителен не е в нея а относно гъбите по-добре не пробваи имам наркопедия където про4етох за тях....и не е добра идея

SkiT
02-20-2008, 16:36
За гъбите,тряа ти познат който да разбира от тез работи...сам не се захващай че ще си стопиш мозъка без да искаш...иначе са хубаво нещо даммммммм :D ....а ся кат се зарибяаш с тревица ако пушиш цигари по-добре ги спри...да уравновесиш малко закъдяването на дроба ахах...спортувай си не пречи..аз спортувам много и не ми пречи джимела :P

Bl0W 100%
02-25-2008, 22:39
pu6i si trewata i ot vr. na vreme coca ili pico. :-) :-)

vamp
02-26-2008, 15:24
pu6i si trewata i ot vr. na vreme coca ili pico. :-) :-)

Ще пафка скоро пак,аз така за успокоение пафкам с пичовете при възможност.И кока мисля скоро да пробвам,скъпо ми е за сега.
Върнах се да тренирам за да имам смисъл на живота и да не мисля за глупости и отебах старите приятели !

BeBoNcHeTo
03-01-2008, 16:09
Опитай без трева отпускате за определено време и после пак се връщаш при проблемите си.Измисли друг начин зада избягаш от тях или ги приеми като нещото, което ти може единствено да си вадиш изводи и да ти служи за урок

Viche
03-14-2008, 22:46
я щом не ти се живее стани ЕМО :razz: :razz: :razz:

vamp
03-15-2008, 19:48
я щом не ти се живее стани ЕМО :razz: :razz: :razz:

Е пич,това което казва е супер тъпо,не ти пожелавам да изпаднеш в моята ситуация,просто не знаеш какво е.И не е по моя вина или за кеф.Всяка нощ лягайки и да не можеш да заспиш,да не можеш да пророниш една сълза и да си мислиш само да се самоубиеш на другия ден за да свърши кошмара е гадна история.От време на време се напивам и напушвам и това ме кара да приемам по-лесно мизерията на живота,щот съм свестен и чувствителен човек.Не си прав да се ебаваш с тия неща,виждам,че си някакъв келеш,който си мисли,че е забавен и има всичко.Успех в живота!

Между другото тая тема може да се трие,че е като компромат за мене,щот не се гордея,че пуша трева и пия или че изперквам на моменти :)