PDA

View Full Version : Получи се недоразумение, докато бях на купон.



Mamut
02-15-2008, 21:29
само проблеми си навличам..На един купон си взех малко брашно от вкъщи , уж , че е някъв наркотик и са прайх , че го шмъркам и след купона едно момиче влезе в болница заради алкохолно натравяне и тя ма гледаше , че са прая там , че шмъркам и от болницата питали дали някой е сложил нещо в чашата иии ся ми са струва , че големи проблеми ще имам макар , че това момиче ваобще не го познавам.Споделете вашето мнение моля ви


Редактирано от-Цвети
Нарушена 7-ма точка.

AvaLan4e
02-15-2008, 21:33
само проблеми си навличам..На един купон си взех малко брашно от вкъщи , уж , че е някъв наркотик и са прайх , че го шмъркам и след купона едно момиче влезе в болница заради алкохолно натравяне и тя ма гледаше , че са прая там , че шмъркам и от болницата питали дали някой е сложил нещо в чашата иии ся ми са струва , че големи проблеми ще имам макар , че това момиче ваобще не го познавам.Споделете вашето мнение моля ви
Бе не искаш мнението но. Искаш нещо от типа не, бе пич, я се стегнил, нищо няма, ти си некъв як. За да си получиш тези ласкателства, трябва да почнеш да почтаряш къв си идиот ('= После всички дружно ще се надпреварваме да опровергаваме факта..

Blacklisted
02-15-2008, 21:34
Супер яко е да шмъркаш бело на купон, супер... :) Я кажи колко мацки заби? 8)

run
02-15-2008, 21:37
bate mnoo tegavo se e polu4ilo...ma nali ne q poznava6>tehnite ne te poznavat>nqma da se obadqt na va6te.vsi4ko drugo e formalnost...

mhmhmhmhm
02-15-2008, 21:48
Като се прайш на 'готин',
ще търпиш после :-P

PaulCrewe
02-15-2008, 22:00
ми кажи че е брашно we. кат искат да ти правят изследвания, кво ше открият ? брашно ? :Д за ся не е подсъдимо... иначе хлебозаводите яко щеха да са на зор ...

а за купона... теи правите значи а ? мн поздрави на наркоманската ти компанийка. кат натровиш некои и друго маце, са обади да и се изредим сички, теи и теи ша мре ... кат не си знаете дозите... нито кво да ползвате... ти с брашно, друг сигурно пудра захар. и да се правите всички че е дрога. тая натровената сигурно прах за пране е зела и за тфа е на туй дередже ся ...

run
02-15-2008, 22:10
само проблеми си навличам..На един купон си взех малко брашно от вкъщи , уж , че е някъв наркотик и са прайх , че го шмъркам и след купона едно момиче влезе в болница заради алкохолно натравяне и тя ма гледаше , че са прая там , че шмъркам и от болницата питали дали някой е сложил нещо в чашата иии ся ми са струва , че големи проблеми ще имам макар , че това момиче ваобще не го познавам.Споделете вашето мнение моля ви
Бе не искаш мнението но. Искаш нещо от типа не, бе пич, я се стегнил, нищо няма, ти си некъв як. За да си получиш тези ласкателства, трябва да почнеш да почтаряш къв си идиот ('= После всички дружно ще се надпреварваме да опровергаваме факта..

По-несвързан отговор на пост не бях виждал,съвсем сериозно :shock: :shock: :shock:

Xaaaaaaaxaxaxaxa!Gruuubooooo!

ВЕЧЕ ЗНАМ - ТИ СИ НА ХЕРОИН НА ИНЖЕКЦИЯ!

Christ
02-15-2008, 22:31
Fucktard?

Disrespect
02-16-2008, 08:41
дамм много си готин като се правиш на малоумен наркоман...лелее направо се подмокрих =P~

SuNsEt
02-16-2008, 11:12
шА минИ времИ и шА забраЙш... 8-) (ама много време :-D )


От къв зор го направи тва?...Се едно не можеш да се държиш нормално и пак да си готин.Истината е,4е си позьор4е... :( :-x 8)

tuka6na
02-16-2008, 12:30
Хаха...каквото и да каже ,няма как да го докаже. Да не говорим ,че това,че се е напила до неузнаваемост няма абсолютно нищо общо с теб.
Сетих се за ова което ми се случи тия дни.Беше...подобно.Една мацка тръгнала на парти в блек бокс.То всъщност е тази вечер,но тя не искала да взима нищо на място,а по-рано.Взе го тя,но общо взето не могла да го укрие 2 дена и техните я хванали,та тя се постарала да ми даде телефона ,като явно ме е посочила като първоизточника на проблема/о ,колко съм зла/:D Направо като чух гласа на майка и,се сетих за мен-за това какво ли не правех преди години,за да се измъкна от наще и да хвърля вината на друг.Та казах и на жената,че ако ще да ме издири по регистрационен номер на парите които ми е дала дъщеря и,ако ще да ме проверят съм си изиграла ролята отдавна и не се притеснявам кой знае колко.Щом съм чиста,всичко е наред.Казах,че аз лично не бих се занимавала с който и да едруг,след като сама дъщеря ми посяга към такива неща.
П.П. И ДА-не съм казала нищо нередно,в поста ми не се споменава за какво точно става дума.Може да са дъвчащи бонбони и техните да се притесняват за здравето на зъбите на дъщеря си.: )
Та искам да кажа,поотупай се от брашното,и не му мисли много.А като се сдухваш,просто следващия път не се прави на интересен .

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 12:39
сега дали си готин? 8)

Pedigree
02-16-2008, 12:54
За това ще си стоиш у вас на дупето,а не да обикаляш по купоните и да се ровиш в брашно,а после да се оплакваш как си се прецакал.
И какво,щом си наркоман си готин?А готин ли си вече,като те гризе яко и не можеш да си намериш място?Зле си бате,зле. :-$

Mamut
02-16-2008, 13:39
Не става въпрос дали съм го правил с цел за да съм готин апък с абсолютно всички хора които бяхме се познавам от много много години и само тая шматка тъпа не ме познава и незнае що за човек съм.По принцип съм далече от тия работи и дори не съм взимал до сега но , това е отделен въпрос.Просто бях пиян и ми хрумна идеята да се кача до кухнята и нали да се направя на шут.Направих го за шоуто не ми пука , че тая влязла в болницата.Важното е , че се посмяхме и си направихме шоуто.И не ми говорете колко съм бил зле и тн.Не съм толкова жалък за да се правя на готин с нещо толкова...долно... :wink:

DjBaloon
02-16-2008, 13:48
По тъпо нещо не бях чувал :) И колкото и да откричаш-ти си зле и си го направил, за да излезнеш готин,но след време ще осъзнаеш че си бил жалък ;)

IdiOtKa
02-16-2008, 14:13
аааааааааааахаххахахаа ..супер зле чесно ...ти си идиот е момче .... първо да ментиш с брашно ааааахаххахаххаха ..второ пред всички ....и трето ..как може да си толкос зле ..

Alabalaportokala
02-16-2008, 14:35
Ааххахахаха. Това за пръв го чувам. Брашно на купон. И кажи сега ? Хвана ли те ? :grin:

За какво се суетиш след като не е било наркотик и това лесно може да се докаже. Обаче внимавай. Направят ли ти кръвни тестове може да изгориш ако преди това си вземал нещо. Това си е нож с две остриета в такива случаи 8)

Mamut
02-16-2008, 14:49
само проблеми си навличам..На един купон си взех малко брашно от вкъщи , уж , че е някъв наркотик и са прайх , че го шмъркам и след купона едно момиче влезе в болница заради алкохолно натравяне и тя ма гледаше , че са прая там , че шмъркам и от болницата питали дали някой е сложил нещо в чашата иии ся ми са струва , че големи проблеми ще имам макар , че това момиче ваобще не го познавам.Споделете вашето мнение моля ви

На един купон си взех малко брашно от вкъщи

Просто бях пиян и ми хрумна идеята да се кача до кухнята и нали да се направя на шут.

Привет. Знаеш ли в коя болница са и правили преглед и кой по - точно за да знам къде има такива некъдърници :) Кой ти каза, че са питали дали е нямала нещо изсипано в чашата? Натравянето от акохол е съвсем различно от приемане на наркотични в - ва. Действието е различно, няма от какво да се притесняваш, ако не си взимал дрога ;)SWASTICA , разби ми фалшивата темичка.Мухахах хайде кучета хапете..

Blacklisted
02-16-2008, 14:49
Свастиче всичко това си има реално обяснение... просто с брат му и двамата са го направили, но единия се е сетил по - късно, а не е имало матрял за двама гъзари и е отишъл до кухнята, а темата я е пуснал брат му, обаче сега той се обяснява сещаш ли се, щот брат му го няма? Той всъщност не му е брат, а 2ра братовчедка, обаче го приема като брат и пишат от един акаунт щото много се обичат, но сега единия замина за университета Рийдс... :lol:

tuka6na
02-16-2008, 15:09
Свастиче всичко това си има реално обяснение... просто с брат му и двамата са го направили, но единия се е сетил по - късно, а не е имало матрял за двама гъзари и е отишъл до кухнята, а темата я е пуснал брат му, обаче сега той се обяснява сещаш ли се, щот брат му го няма? Той всъщност не му е брат, а 2ра братовчедка, обаче го приема като брат и пишат от един акаунт щото много се обичат, но сега единия замина за университета Рийдс... :lol:
:D Боже...
Има ли тема в която въпросният потребител не се споменава поне веднъж?
Е,ако е искал внимание се е справил добре...макар тук...

ЕPu
02-16-2008, 15:13
Нали не е шмъркала от твоя ''наркотик'' :razz:
Ако само се е напила с някакъв алкохол не виждам какви проблеми може да имаш :-o

AvaLan4e
02-16-2008, 17:20
само проблеми си навличам..На един купон си взех малко брашно от вкъщи , уж , че е някъв наркотик и са прайх , че го шмъркам и след купона едно момиче влезе в болница заради алкохолно натравяне и тя ма гледаше , че са прая там , че шмъркам и от болницата питали дали някой е сложил нещо в чашата иии ся ми са струва , че големи проблеми ще имам макар , че това момиче ваобще не го познавам.Споделете вашето мнение моля ви
Бе не искаш мнението но. Искаш нещо от типа не, бе пич, я се стегнил, нищо няма, ти си некъв як. За да си получиш тези ласкателства, трябва да почнеш да почтаряш къв си идиот ('= После всички дружно ще се надпреварваме да опровергаваме факта..

По-несвързан отговор на пост не бях виждал,съвсем сериозно :shock: :shock: :shock:

Xaaaaaaaxaxaxaxa!Gruuubooooo!

ВЕЧЕ ЗНАМ - ТИ СИ НА ХЕРОИН НА ИНЖЕКЦИЯ!
Да бе. Че как. Веднага щом изпадна в екстаз и влизам в тинки уинки форума при вас да чукам клавиатурата... Хероин? Инжекция? Форум? :lol: Некви болни сте ^^^

propusk
03-12-2008, 17:08
Хахахахахаххахахаха и са като си шмъркал брашно произвеждаш ли банички и кифлички :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D много си "готин" да знаеш :D :D :D .. ХОРААААА бъдете такива,каквито сте !!! :D

eu.hyricane
03-12-2008, 17:12
mai mesence iska6,a :D

summergir1
03-12-2008, 18:15
:lol: мн си зле...

Saymon90
03-12-2008, 18:25
Излишно е да казвам колко глупаво е било това, което си направил.
И все пак... щом реално не си взимал наркотик, значи никой не може да ти направи нищо, защото няма реални доказателства. Нали се сещаш, че думата да една препила пикла е нищо ;)

Предполагам, че няма да имаш коооой знае какви проблеми и все пак недей да вършиш подобни тъпотии повече - няма грам смисъл.

RAWRRR
03-12-2008, 18:33
Междудругото от тая история ще излезне добър сюжет за американска тийн комедия..

Примерно,момчето,главния герой от 8ми клас харесва едно момиче,но няма смелост да й го каже..защото тя е най-готиното момиче в курса,а той е смотан и задръстен.
На купона по повод завършването,след 4 години скрита обич,той решава да се направи на готин,за да стане достоен залък за нейната уста ии носи брашно..
Случва се инцидент с най-добрата приятелка на красавицата и тя набеждава влюбеното момче..той няма време да й обясни..защото ченгетата са го затворили вече..
След време се разбира,че той е невинен и тя му се извинява и се целуватттт и живея заеднооо щастливо,докато не им се роди дете-кретенче,като баща си.

Смех,смех :lol:

air_J
03-12-2008, 18:36
Темата е изключително свежа и хич даже не е ебавка, колкото и да се опитва автора й а.к.а пълен глупак да я изкара такава. Опитва се, защото стана абсолютно за смях на всички, а това вероятно на никого не е приятно. А на купона слушахте ли хаус, че нали е модерно да го слушаш дрогиран с "бело"? :razz:

rakiQ
03-12-2008, 21:00
другия път вземи сол ама хубаво го щмръкни навътре :)

5StaR
03-12-2008, 21:18
Земи направи една баница с тва брашно и като те питат "кво прави ти" ше кажеш ..ми баница

bungle
03-13-2008, 06:42
Като бяхме в 6 клас момчетата шмъркаха СТЕПчета. :D Ама не се правеха, а направо си шмъркаха както си трябва. Муахахах.

Ебати злето си, било ебавка. И дори да е ебавка, бива ли с болници, наркотици и алкохолни натравяния да си правиш шега??? Личи си колко ти е акълът.