PDA

View Full Version : правилно или не



sweet4esf
02-15-2008, 20:40
моля да ми дадете съвет :( мн съпм объркана :-k имам голям проблем поне за мен е :( та проблеми е че вярвам на всеки квото ми каже #-o преди седмица се скарах с момчето което харесвам и то мен сащо заради това че повярвах а хората биз даже да се замисле дали не ме лъжат :cry: ето че от вчера не си говоря с най добрата ми фр щото ме казаха че е говорила лоши неща за мен :-k даже и не я попитах дали е така :( тя ми писа а аз не и отг ](*,) в момента се опитвам да оправя нещата с момчето което хесвам но искам и с фрта ми :cry: искам съвет затова дали правя грешка че вярвам на всеки срещнат :-k провалих възможноста да бъда с момчето в което съм влюбена :-k неискам да проваля и приятелството си с моята кифлаа :cry: :cry: :cry: :cry:

VampireGirl666
02-15-2008, 20:47
Вярвай на това,което виждат очите ти,а не вярвай на втори или на трети източник.Надявам се да оправиш нещата и с двамата.

l2p4fs
02-15-2008, 20:57
Не можеш ли да прецениш, на кого да вярваш? Вярвай на тези, които ти доказват, че държат ма теб. Мисля, че трябва да се опиташ да се сдобриш с тях, освен ако не си сигурна за това, което са ти казали другите. :(

sweet4esf
02-15-2008, 21:07
ЕМИ ТЕЗИ ОРА ДАЖЕ НЕ ГИ ПОЗНАВАМ :? смисъл кви са като хора :(

Seducti0n
02-15-2008, 21:09
Трябва да внимаваш и да преценяваш внимателно, дали информацията, която ти се предоставя е достоверна или не.Това е трудно, признавам, но ако още от сега не си дадеш сметка колко злонамерени хора има, за напред ще ти бъде още по-трудно.
За да не страдаш и за да не си създаваш излишни главоболия, помисли добле преди да направиш каквото и да е.Както е казал народа ни-"3 пъти мери, един пъд режи"!

Jessika_MG
02-16-2008, 16:13
Явно не разграничаваш приятели от познати

Iria
02-16-2008, 17:40
Ти обаче не си наред.Как може да вярваш на хората? :-o Ми не им вярвай! Явно е, че искат да те разделят с приятелката ти.Абе влез в час.

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 17:44
Saglasna sam s ЦвЕтИт0 :)

EJI4eTy
02-16-2008, 17:49
..."Ако хората говореха само онова, което знаят, щеше да настъпи неописуема тишина"...

Presley
02-16-2008, 19:03
Естествено,че е грешка да вярваш на всичко,което ти каэват.
Попринцип не е лошо да се эаслушваш в думите на околните,эащото понякога може и да има някаква истина.Но не е лошо и да се эамисляш.Недей да вярваш на всичко.Осъэнала си си грешката вече,така че не мисля,че ще ти е трудно да я поправиш.

BuBs
02-16-2008, 21:15
Някога трябва да се замисляш преди да направиш нещо ,защото някой път нещата немогат да се оправят и само една грешна стъпка и живота ти рухва.С моя стана така :(

Miss_Perfekt
02-16-2008, 21:15
Не трябва да вярваш на всеки който ти направи мили очички и ти каже нещо :? въпреки че в някой неща има някаква доза истина

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 22:57
егати простотиите,зааеби


по-тъпо нещо от тва да вярваш на думите на околните няма.
требва око да види,ръка да пипне (евентуално)