PDA

View Full Version : Дали да простя, дали да забравя!



dead_heart
02-15-2008, 21:13
.....

lussi
02-15-2008, 21:19
Tova e mn gadno naistina...mislq 4e trabva da si zadadesh vaprosa na sebe si kolko go obi4ash, do kakva stepen darjish na nego i dali go zaslujava, ne ostavqi da te naranqva!

Spider4eto
02-15-2008, 21:19
аве тва че ти е казал за изневярата е добте смисъл почувствал се е гузен. Ама тва някой дори и да го обичам да избира между мене и неква друга се едно сме некви предмети за мене е недопустимо :-x

sweet4esf
02-15-2008, 21:19
само едно ще ти кажа :? той яко си играе с теб :( ако държи на теб и те обича както твърди няма да стори тези грешки :? остави го и ще видиш тогово дали държи на теб и дали те обича :-o раздялата показва вс :( макар и странно да звучи :wink: успех

dead_heart
02-15-2008, 21:42
.....

koalka
02-16-2008, 05:30
Ами, ти ще решиш за себе си.Не е направил хич малко, особено това за чувствата към бившата.Помисли, но аз в интерес на истината не знам дали бих простила.НО пък го обичаш, може би и той те обича и сега не знам как е положението, но поне е имал доблестта да си признае.

princesa_viki
02-16-2008, 09:32
Не го търси.Ако той избере теб,го накарай да осъзнае грешката си.Нека той дава всичко за теб,той да те търси,той да се бори за вашата връзка.

hottie
02-16-2008, 09:36
само едно ще ти кажа :? той яко си играе с теб :( ако държи на теб и те обича както твърди няма да стори тези грешки :? остави го и ще видиш тогово дали държи на теб и дали те обича :-o раздялата показва вс :( макар и странно да звучи :wink: успех

+1

GameMaster
02-16-2008, 10:15
Emi....i az smqtam che tozi mno0ogo qko si igrae s teb.Az takiva neshta ne bih gi ponesla...No v krayna smetka ti trqbva da pomislish dobre nad neshtata i da se zamislish dali NAISTINA tolkova go obichash, za da mu prostish vsichko.Hayde uspeh :)

prettyIdeath
02-16-2008, 10:22
Ами мила разбирам те защото и аз бях в почти същата ситуация, само с едната разлика че той не обича никоя друга - аз съм първата която обича истински.
Така де .. бяхме на екскурзия и той там се целува в една стая с една моя фр , после дойде при мен, и ме целува по цялото тяло цяла вечер като ми шушнеше че ме обича и те такива. Супер яко ми беше, до следващия ден като разбрах...
И знаеш ли ... Простих му, но никога не го забравих...

А при тебе има и още един проблем - той не е сигурен кво иска...
Остави го ... Той ако иска да бъде с теб ще дойде, ако не иска ще си върне бившата.Колкото и да ти е трудно трябва да решиш кво да правиш докато не е станало късно. Или е с теб и те обича или по- добре да не е с теб... Ти решаваш...

Black Tears
02-16-2008, 10:40
Значи вие 2г сте заедно и изведнъж осъзнал,че изпитва чувства към бившата си приятелка?! :-o :-o :-o Туй момче не знае какво иска :o
За сега е най-добре да не го търсиш,остави го,докато той не ти се обади и не ти каже решението си.През това време не се отчаивай!Каквото и да става,то е за добро! Успех! :-)

tVoQtA_MiSS
02-16-2008, 20:13
Po-dobre ne my pozvolqvai da si igrae s teb.Vqrno e 4e 2 godini ne sa malko no pak po losho 6te stane ako stanat pove4e i togava pak ti izvarti nqkakav nomer :(

ZaHaRcHe
02-16-2008, 20:56
Виж мила и аз бях в подобна ситуация...Простих му всичко .. и се опитах да забравя за стореното..Но след време започна да се отразява това на връзката ни и се разделихме..
За това мн помисли дали след всичко сторено си готова отново да си с този човек.
Дано земеш правилното решение

SINDEL
02-16-2008, 21:38
:?
Нищо по-гадно няма от това да ти кажат "Емиии.. аз още оби4ам бившата."

kifla
02-16-2008, 22:07
Чудя ти се какво го търпиш още и то след толкова лъжи....

PoisoNGirL
02-17-2008, 00:38
Чудя ти се какво го търпиш още и то след толкова лъжи....
Ochakvame sled 1 mesec da ti "priznae" oshte neshto...
Tova,che ti e kazal e dobre.Pone e otkroven s teb,vmesto da te lyje...
No zamisli se obichash li go dostatuchno za da produljish da tyrpish?!
Ili pone ako izbere teb pogovorete za da ne se povtarq tazi situaciq...
I v nikakyv sluchai ne go tyrsi predi toi sam da si izbere nqkoi ot dvete!

dead_heart
02-17-2008, 21:49
.....

Gabroveca
02-17-2008, 22:11
Не го търси.Ако той избере теб,го накарай да осъзнае грешката си.Нека той дава всичко за теб,той да те търси,той да се бори за вашата връзка.

+1

hooliganka89
02-18-2008, 05:54
Оле това са две ужасни постапки,играе си с теб спор няма.
Ти толкова си свикнала с него че те е страх да си сама,което е много грешно.Аз ако съм на твое място не бих му простила.

Wrathchild
02-18-2008, 06:10
Нагло е най-малкото това, че има отношения с друга, докато ти си в съседната стая. Поне да не става под носа ти егати...
На твое място не бих простила.

sapphirr
02-18-2008, 06:34
според мен място,за паника щеше да има ако беше разбрала от други хора не от него.да,определено е по-добре да ти каже не след 6 месеца,а маалко по-рано,но по-дбре късно отколкото никога.след като се колебае за някои неща,зна4и му е коствало мн,за да си каже истината и все пак го е направил,за да не губиш доверие в него.може би това донякъде е и доказателство,4е държи на теб и не иска да те губи,заради импулсивни моменти,които всеки е имал и за които винаги съжалява.не е грешка,4е си простила,благородно е 4е си престъпила достойнството си,за да съхраниш тази връзка.времето,което си му дала пък още толкова,защото пък така не го задушаваш и му даваш свободата да прецени кое е по-добре за него-това може да го направи само 4овек узрял 4рез връзката си.

hooliganka89
02-18-2008, 06:43
Често хората си признават изневери и други такива грехове само и само защото им тежи на съвеста.

SkiT
02-18-2008, 07:50
Често хората си признават изневери и други такива грехове само и само защото им тежи на съвеста.
...или пича е изневерил пак и му е дотежало твърде много и е решил да признае поне стара изневяра... :razz: ....тъпо е наистина :? ...ти сама си решаваш аз лично съм прощавал по 1 изневяра на последните ми 2 приятелки ахах...даже все още съм с последната...кво да се прай понякога хората имат нужда от още един шанс...:)

dead_heart
02-18-2008, 23:04
.....

MiMcHeToOo
02-18-2008, 23:29
Ъх трябва да си поговориш с момчето.. И да, дай му шанс.. Все пак обичаш го..

BeBsItO
02-19-2008, 14:02
пост1пи така както осещаш с1с с1рцето си!Така както го 4уства6! в мн от ситуациите....ние от форума незнаем на 100% как седят нещата за да дадем точен с1вет!ситуацията е мн сложна,мн боли мн е тежко......всеки прави гре6ки.... зависи от вас и взаимоотно6енията ви! помисли си добре и си даи няколко дни по4ивка! успех :-)

BlueFace
02-19-2008, 14:08
Tova e mn gadno naistina...mislq 4e trabva da si zadadesh vaprosa na sebe si kolko go obi4ash, do kakva stepen darjish na nego i dali go zaslujava, ne ostavqi da te naranqva!
:smt023 :)

zvezdichka777
02-19-2008, 14:50
ако сърцето ти иска да си с него,то бъди! ... ако обаче не си напълно сигурна дали го обичаш и дали можеш да му простиш се опитай да го забравиш !

led_i_ogyn
02-19-2008, 16:19
ЗАБРАВИ ГО!!!За какво избощо се чудиш...Първо ти е изневерил,после това с бившата, сега му трябва и време?Няма смисъл, аз вече щях да съм го оставила!

putenceto
02-19-2008, 17:47
Била съм в ... "подобна" ситуация да го кажем...Само че при мен не беше целувка(беше си чиста "пълна програма") и не беше веднъж(беше си цяло лято през 2-3 дена),и си беше с бившата,а единственият плюс беше,че разбрах половин година след това,а тогава той вече беше прекратил тези ... глупости.Та..идеята ми е,че не е кой знае колко зле,с изключение на обидата,че "трябва да си помисли и да избере една".Щом след 2 години още се колебае,мисля,че това е губене на време(сори :( ) Аз простих и сега ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ!!!Защото дори да кажеш "Прощавам ти",мислите какво са правили и КАК няма да ти излизат от главата.

sLaDkA_GrEsHkA
02-19-2008, 19:31
hora sme - greshim, hora sme - proshtavame :) udivitelno e che e priznal podobno neshto pri polojenie che moje da go zarejesh.. za tova si zaslujava proshkata... a za izbora... ne znam nqkak mi se vijda mn naglo da ti zaqvi che mu trqbva vreme.. posle postoqnno she mislish za taq sluchka.. i znam li i az ..

Madn3s5
02-20-2008, 16:30
:? :? :? Тва е то. Гадове са мъжете. Ако го е направил веднъж няма да му е последния помисли си добре заслужава ли си .. :? :?

inSane_baby
02-20-2008, 16:50
А от колко време сте заедно?