PDA

View Full Version : Търся програма за намиране на вируси



sladur4eto_f
02-16-2008, 08:58
здр. искам да ви попитам как се казва тази програма която проверява за вируси преди да свалиш файла (искам да кажа имаше една програма която като натиснеш да изтеглиш някои файл тя се отваря и го проверява за вируси) не сe изразих много правилно но мисля че ме разбрахте мерси предварително


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

Eagle_13
02-16-2008, 09:58
Еми според мен тази програма се казва антивирусна :) :D

Xanibal
02-16-2008, 11:31
Еми според мен тази програма се казва антивирусна :) :D
Не бее кфо се базикаш са :D
Момичето имаше предвид програма която проверява за вирус във файла преди да почне да го тегли.Както е в моето училище,цъкаш върху файлът и ти отваря прозорец който ти сканира файла за вируси.
1во.Мисля че няма такава програма а всичко става от Internet Options->Security и от там вече го търсиш това
2ро.В повечето търсачки е сканирано за вирус.Примерно в дата.бг ако има вирус след името ще ти пише .vir което си е вирус но аз си разчитам на моята антивирусна .Най-лесният начин по който да провериш дали в даден файл има вирус е да го изтеглиш.Аз не се боя защото съм със AVG хваща всички вируси и то на време и като се пусне ПЦто го сканира за вируси,вярно отнема време но това не пречи на работата на компютъра :D .Късмет :-D