PDA

View Full Version : Песента на България



kyky__girl
02-16-2008, 11:03
Здравейте, прикачвам ви едно писмо от Деси Добрева. То касае конкурса “Евровизия”, нека всички да я подкрепим! Това е песента, която заслужава да демонстрира българската “сила” пред европа. И това е изпълнителят, който може да го направи …



Мили приятели и колеги,

Обръщам се към вас с молба да ме подкрепите за песенния конкурс на Евровизия 2008, където ще се състезавам с песента "StronG". Написах я специално за този конкурс, като се постарах да се съобразя с изискванията и формата на този престижен конкурс. Песента можете да чуете на сайта на Евровизия.


За песента ми помогнаха сестра ми Милена Добрева, която написа прекрасен текст, Славчо Николов от БТР и Алекс Нушев, без които аранжиментът нямаше да е същия.

Финалът на конкурса за България ще бъде проведен на 23ти Февруари от 20.45h БГ време, в зала 1 на НДК, София, където ще бъдат представени на живо 12те песни - финалисти. След последната конкурсна песен, в продължение САМО на 10 минути зрителите ще могат да гласуват чрез обаждания и СМС-и за песента, която да представи България на Песенния конкурс на Евровизия 2008 в Белград. След вота на зрителите, в рамките на телевизионното шоу, ще бъде обявена песента - победител.

Нека представим България подобаващо!
Разчитам на вашата подкрепа!

Благодаря ви!

Деси Добрева

Jeuelle
02-16-2008, 11:23
Няма пък!!!
За мен песента която заслужава победата е на Deep Zone & Balthazar