PDA

View Full Version : 1 приятелка досажда на гаджето ми



Clara_
02-16-2008, 10:29
naskoro razbrah 4e edna moq priqtelka s koqto edno vreme se razbirahme(sega ne tolkova dobre) zvani i dosajda na gadjeto mi..no sy6to taka razbrah 4e te sa bili zaedno edna ve4er..no ne sym osvedomena do kyde sa stignali...spored vas kakvo trqbva da napravq?gadjeto mi otri4a, no az sym 100% sigurna 4e sa bili zaedno..ili da si go vyrna na neq???da go zareja ili?za6toto az ve4e i bqh nameknala da ne se byrka tam det ne i e rabotata, ma tq prodyljava...?????

т.7
krem4et0

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-16-2008, 10:31
Iron Maiden - Dream Of Mirrors PZ

скандал !!!

Cool_Bitch
02-16-2008, 11:00
Ami 6tom vednaj si q predupredila i tq ne si e vzela ot duma.Vdigni i skandal ili napravo q izpotro6i i q izprati v "pirogov" s opasnost da jivota.A i sa6to taka si izqsni ne6tata s gadjeto ti.Pritisni go da ti kaje kakvo to4no e stanalo,za da znae6 kak da deistva6!!! :?

Roiroi
02-16-2008, 11:39
Първо се разбери с приятеля ти ... Момчетата винаги са били по-честни в всяко едно отношение ...

nether
02-16-2008, 11:46
Боевете и скандалите не са решение. Говори с него и ако наистина те обича и държи на тебе няма да ти "изневери". Също няма да е зле да си поговориш сериозно с нея без викания и скандали и да ти даде дума, че няма да се занимава с него повече, и давай без намеци а директно но без повишаване на тон. Гаджето ти ако няма симпатии към нея и е одреже би трябвало пак да спре. Ама ако е някаква манячка в краен случаи... сеир.

gabi_94
02-16-2008, 11:50
Ми кажи на гаджето си, че знаеш всичко и няма смисъл да отрича! Кажи му, че ако наистина държи на теб да ти каже истината. А оная другата ходи и я предупреди че ще си изпати ако не прекрати да досажда.

kobrichka
02-16-2008, 14:59
Първоо поговори с приятелят си.Увери се,че не те лъже той.И тогава ще разбереш какво да правиш.Ако е бил с нея и сега отрича,най-добре го зарежи не си струва да си с човек,който те лъже.Също може и с нея да си поговориш,но без детски истории от сорта да се биеш с нея или нещо от този сорт,така само ще се изложиш ти не някои друг.

sexita
02-16-2008, 15:28
Не прави нищо...остави го той да реши.
Ако остане с теб и го реши окончателно,значи няма за какво да се притесняваш

VerryBerry
02-16-2008, 15:43
наистина си поговори добре с него,като се стараеш да не му крещиш,накарай го да ти каже истината..кой знай-може и грешно да са те информирали за тва дали те са били заедно или не :-o

GameMaster
02-16-2008, 15:47
8-) Schupi q tazi ot boi :-D ....Bazikam se.Emiii....nqkoi skandal shte go opravi moje bi ne znam.Ako pyk tolkova ne dyrjish na nego ....ne znam.Az lichno shtqh hubavo da go podredq i moje bi da go zareja ii sled tova sam shteshe da ticha sled teb.

krasiva_luja
02-16-2008, 17:00
oo mila edna moq fr znae 4e xaresvam 1 mom4e i toi me xaresva i yj 6te6e da ni yrejda a se go zanimava sus sebe si i go zagovarq ne go xaresva ama go prai naro4no se pak trqbva da e |N1 sred mom4etata| pxaxa mn tupo... a i za da kara biv6iq si da revnyva i xi4 ne i pyka 4e na mene mi e kofti ama ne mislq i da i kazvam to si li4i maa kakto i da e :razz:

MiMcHeToOo
02-16-2008, 17:05
Първо се разбери с приятеля ти ... Момчетата винаги са били по-честни в всяко едно отношение ...

Не е вярно това обаче ;) Ако си 100% сигурна, че е бил с нея, не знам какво правиш все още с него.. Да, всеки заслужава втори шанс, ако решиш, че той го заслужава дай му го.. А онова момиче.. Майната и ако приятелят ти найстина те обича няма да поглежда към нея ;)

feelthless4o
02-16-2008, 18:11
Просто да не ти дреме. Имаше една дето постояно ми приказваше "с нея си а искаш мен" и всякви такива. Но аз съм си с бебето ми и никоя друга не искам! За това те съветвам просто да не се влияеш от нея.

MartyParty
02-16-2008, 18:13
бой :lol:

feelthless4o
02-16-2008, 18:14
бой :lol:

+1 :D

Spider4eto
02-16-2008, 18:20
аве тва случи ли ми се въпросната кучка нема да живее. За моя човек убивам :-x

LovePoisoned
02-17-2008, 12:50
Можеш и да я подразниш, като се появиш внезапно с момчето си пред нея и покажеш любовта си пред всички. 8) Много ще я подразни. :)
Между другото вече НЕ ти е приятелка де... :lol:

gangstata
02-17-2008, 13:06
Първо се разбери с приятеля ти ... Момчетата винаги са били по-честни в всяко едно отношение ...

Божеее...глупости..по-честни били...
Опитай се да разбереш от него какво точно е станало.След като тя досажда на него ,мисля че е по-добре той да и каже да престане..,ако не стане се намесваш ти и я разкарваш...Не си помисляй да "си и го връщаш.."

ani_rihanna
02-20-2008, 11:13
:evil:сприятели се отново с приятелката си ,научи и слабите места и я изиграй по най-подлия начин :evil: а между временно съблазнявай приятеля си(накарай го да се чуства специален :-) )за повече информация можеш да гледаш филма mean girls

koalka
02-20-2008, 11:38
Абе, и двамата са виновни, ама от момиче всичко можеш да очакваш, което си се пише приятелка, така че не се очудвам, че е направила така.
Той също е виновен, ако е станало нещо повече, защото с него ходиш, нали?
Кажи му да не отговаря на обажданията и смс-ите, защото ще е наистина нагъл и нахален, все пак се е случило нещо...Вместо да си вземе поука е глупаво да й отговаря.

sapphirr
02-20-2008, 12:24
...НА САПУН :evil: :smt068

led_i_ogyn
02-20-2008, 12:47
Еми според мен той е по-виновен, защото момичето си няма приятел, а с нея не се разбирате...обаче той не е свободен.Мисля, че трябва да поговориш и с двамата.И настоявай той да и каже да спре да му звънни.

*SwEeTy_KiTtY*
02-20-2008, 12:48
аве тва случи ли ми се въпросната кучка нема да живее. За моя човек убивам :-x

И аз!Обаче аз винаги съм била малко по-грубичка!Според мен на тая "мацка" тряа да и скръцнеш малко със зъби и да и обясниш,че твойто момче си е твое! :booooomb:

hooliganka89
02-20-2008, 13:37
Ако си толкова сигорна,че е станало нещо между тях,какво изобщо правиш с него???

Може се съберете,тримата на едно място,и хубаво да си поговорите,кой какво иска, от кого го иска,и най-добре един кръстосън разпит :D

pepita87
02-20-2008, 13:48
Момчетата...колкото и да обичат едно момиче...му изневеряват..естествено има и изклиу4ения...които са рядкост..."чуждото винаги е перфектно..."Не оправдавам постъпката му..нито на всички останали...но,6том сега е с тебе,значи наистина(дори да е имало не6то между тях)е било незначително,моментно...изк ушение...Ако "тя"продължи да тича след приятеля ти..обясни му съвсем човешки,4е не ти е приятно...и че ако наистина иска да сте 6тастливи и да нямате проблеми във връзката си...да я разкара...ако не пожелае да го направи...прави си изводи :?