PDA

View Full Version : Много ли съм назад?



zleto
02-16-2008, 10:44
Значи забелязала съм ,че някои момичета около мен са толкова отракани,че харесат ли си някое момче,нападат. Докато аз седя и си чакам той да ми обърне внимание. Някак си това се възприема май за грешка,а? Докато едните момчиета действат,другите си чакат,ли чакат. Старомодна ли съм или просто другите са доста напред с материала? Нз,ама...(почти на 18 съм).

princesa_viki
02-16-2008, 10:48
Има различни типове хора.Всеки е индивидуален,ти не можеш да си като тях.
Мога само едно да кажа,че един ден няма да има много момичета като теб,а момчетата точно такива ще търсят,а не поредната пачавра,която им се хвърля на врата.
Ти си си наред,спокойно. Прави това,което сметнеш най-добре
за теб :-)

Naughty_
02-16-2008, 10:53
хах ужас..при мен от "нападане" - ефект никакъв.. уморих се и спрях .. иииии започнаха мен да свалят..нз..кво да ти кажа ..момчетата са мн различни,някои предпочитат да бъдат "свалени",а други им харесва да "свалят" обръкана работа :-o
Просто - БЪДИ ТАКАВА,КАКВАТО СИ И НЕ СЕ ВЛИЯЙ ОТ ДРУГИТЕ :grin:

Cool_Bitch
02-16-2008, 11:08
Ne se bezpokoi kakto kazaha po-gore vseki si ima harakter.I tvoqt kasmet 6e doide.No nikoga za ni6to ne se starai da bade6 kato drugite.Pokaji se v sobstvenata si svetlina-badi razli4na. :-)

SuicideBitch
02-16-2008, 11:11
споко пич,ти си просто нормален (:

BrokenHeart
02-16-2008, 11:12
по принцип това си е работа на момчето..първата крачка, но вече нещата се променят и доста момичета я предприемат...Аз също съм го правила понякога...действам защото ако чакам момчето...може и да си остана с чакането 8-) пък и като пробваш няма да загубиш нищо...И все пак всички са с различен характер и не трябва да се водиш от другите, а да правиш това което ти идва отвътре ;)

comics
02-16-2008, 11:21
Има различни типове хора.Всеки е индивидуален,ти не можеш да си като тях.
Мога само едно да кажа,че един ден няма да има много момичета като теб,а момчетата точно такива ще търсят,а не поредната пачавра,която им се хвърля на врата.
Ти си си наред,спокойно. Прави това,което сметнеш най-добре
за теб :-)
д0бре казано, Аз такава искам :oops:

kifla
02-16-2008, 11:30
Значи забелязала съм ,че някои момичета около мен са толкова отракани,че харесат ли си някое момче,нападат. Докато аз седя и си чакам той да ми обърне внимание. Някак си това се възприема май за грешка,а? Докато едните момчиета действат,другите си чакат,ли чакат. Старомодна ли съм или просто другите са доста напред с материала? Нз,ама...(почти на 18 съм).
Изобщо не си старомодна или изостанала или каквото и да било.Евала ти правя.Това ,че повечето момичета сега са просто кучки или курви ,които искат секс на екс или просто да си хващат различни бройки всеки ден не означава ,че момичеата като теб са старомодни! 8)

Iv4eTy
02-16-2008, 12:16
Що пък да си назад, ако си достатъчно атрактивна и без да правиш нищо за да впечатлиш някого той ще те забележи...

kapinka
02-16-2008, 12:20
Значи забелязала съм ,че някои момичета около мен са толкова отракани,че харесат ли си някое момче,нападат. Докато аз седя и си чакам той да ми обърне внимание. Някак си това се възприема май за грешка,а? Докато едните момчиета действат,другите си чакат,ли чакат. Старомодна ли съм или просто другите са доста напред с материала? Нз,ама...(почти на 18 съм).

Отиваш на дискотека , напиваш се като пълен идеот .. фащаш го в КЛОЗЕТА и действаш ьахьухьауаьхуьа :D Какво толкова ти пука .. надали ще те отблъсне :?

Nisan
02-16-2008, 12:25
moje i da si malko staromodna,i kvo ot tva?!?
Ne trqva da te e strah da si razli4na i kakto kazaha po-gore sled vreme tezi kato teb 6te sa mn malko (i v momenta dori sa malko) i 6te doide i tvoeto vreme.
az kato mom4e (li4no moe mnenie dr mom4e moje da ne e saglasno) obi4am az da svalqm a ne men da me svalqt
i kato doide momi4e da te svalq v pove4eto slu4ei nie mom4etata si kazvame 4e e kurva i dori da ni e kefila predi tova
ne se zanimavame s neq,ili ako se zanimavame samo da e naebem i sled tva pak ne se zanimavame :D:D:D:D:D
P.S. nqdqvam se da ste razbrali 4e izlezna leko glupavo

kobrichka
02-16-2008, 12:25
Не си изостанала,всичко си зависи от характера на човека.Ти си такава,каквато си и не трябва да се променяш просто защото другите са такива.И аз попринцип обичам момчетата мен да ме свалят,не аз тях.Може да покажа,че имам интерес към даденото момче,но оттам насетне той действа не аз.Бъди оргинална,защото копята си остават копия,важен е оргинала и само оргинала се помни.Затова бъди такава каквато си,важното е да се чувстваш добре и да си доволна от това което си. :)

kapinka
02-16-2008, 12:28
moje i da si malko staromodna,i kvo ot tva?!?
Ne trqva da te e strah da si razli4na i kakto kazaha po-gore sled vreme tezi kato teb 6te sa mn malko (i v momenta dori sa malko) i 6te doide i tvoeto vreme.
az kato mom4e (li4no moe mnenie dr mom4e moje da ne e saglasno) obi4am az da svalqm a ne men da me svalqt
i kato doide momi4e da te svalq v pove4eto slu4ei nie mom4etata si kazvame 4e e k***a i dori da ni e kefila predi tova
ne se zanimavame s neq,ili ako se zanimavame samo da e naebem i sled tva pak ne se zanimavame :D:D:D:D:D
P.S. nqdqvam se da ste razbrali 4e izlezna leko glupavo


Защо па да е КУРВА ?! хохох ебати мисленето имаш !! .. Кво трябва да го чака цял живот да се сети той да направи крачката ли ??! хаха .. абе я стига .. :?

ioancheto
02-16-2008, 12:33
споко пич,ти си просто нормален (:


mislq 4e avtorat e momi4e :D xax .. a po temata...spokoino mn si si dobre ... ne gledai drugite i si jivei sobstveniq jivot ...taka 6te uspee6 :}

sweety_blondy
02-16-2008, 13:12
Bydi razli4en/razli4na

nicolepcd
02-16-2008, 13:17
Ми то и аз съм като теб... чакам :( Ама пък ти щом си на 18... аз мисля, че дотогава ще съм по отракана... знам ли :-o Не бих казала, че си изостанала с "модата"... всичко си зависи от начина на възпитание и характер :) Успех! :grin:

darince
02-16-2008, 14:21
Спокойно нормална си не си изостанала всеки човек си има собствен характер и не трябва да се вллияш от другите :) успехчета

Wrathchild
02-16-2008, 14:52
Не, до характер е, а не до модерно ли е или не е...

IsoMniaC_
02-16-2008, 19:43
Не ставай като приятелките си! :)

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 19:55
Ми то и аз съм като теб... чакам :( Ама пък ти щом си на 18... аз мисля, че дотогава ще съм по отракана... знам ли :-o Не бих казала, че си изостанала с "модата"... всичко си зависи от начина на възпитание и характер :) Успех! :grin:
me2 :)

SmeX
02-16-2008, 19:56
Значи забелязала съм ,че някои момичета около мен са толкова отракани,че харесат ли си някое момче,нападат. Докато аз седя и си чакам той да ми обърне внимание. Някак си това се възприема май за грешка,а? Докато едните момчиета действат,другите си чакат,ли чакат. Старомодна ли съм или просто другите са доста напред с материала? Нз,ама...(почти на 18 съм).
яко си спрела :/

koalka
02-17-2008, 07:28
Не трябва да чакаш момчето винаги да направи първата крачка, защото представи си той е много срамежлив, но пък и много те харесва, тогава какво правим?Ще си седите така до не знам кога, или ще се опиташ да направиш нещо.И тук не е въпроса дали си назад. :)

mgxpower
02-17-2008, 07:35
Това ,че не си до такава степен решителна и малко по настъпателна
не значи ,че има някакъв проблем в теб или ,че си изостанала с материала
просто трябва да се отпуснеш и преди да предприемеш някакво действие
определено трябва да знаеш какво правиш да знаеш двата вида реакции
на човека дали ще е положителна или отрицателна!Знам ,че ти самата
знаеш как да постъпиш направи нещата така както ти смяташ за добре!

Clara_
02-17-2008, 12:58
mi idi pitai nqkvo mom4e kakvo mu e mnenieto za tiq momi4eta deto "napadat"...posle si pomisli dali i ti iskash da si kato tqh..

sapphirr
02-17-2008, 13:04
смятам,4е нищо не изпускаш.да,добре е да си отракан,но в определно моменти.моми4етата,за които спомена,са като пипируди ска4ащи от цвят на цвят,които не надкарват особено и могат да се повхалят само с успешни походи,но не и с успешни връзки.мое мнение-не се влияи от това,кой кое как прави,а намери своя успешен на4ин да постигаш целите си,без да страдаш после от това!