PDA

View Full Version : Леле укипазих сее :D



krasiva_luja
02-16-2008, 12:24
Направо се направих на чучелоо.... челото ми си е нормално и си има бебешка коса като мн момичета... и аз умницата зех та я махнах сама с кола маска оттделно от страни косата си махнах с кола всмисъл онази част от ушите на горе дето е коса отстрани на челото понеже ми беше лизнато аз го направих да е обло..иии гледай си майтапаааа :D челото ми стои като обръснато и толкова изкуственоо, а косичката от страни горката където е била е много бяла кожата ама неестествено бяла ужасноооо. на брадичката ми си бях упряла пресата и без да се усетя сегаа имам чертаааааааа червена :-D веждите ми са в окачно състояние- мн тъничкииии. абе кво става чувствам се ужасно... бях се ядосала и си го изкарах на лицето си :s ДАЙТЕ СЪВЕТИ КАК ДА СИ ОПРАВЯ КОСАТА НА ЧЕЛОТО И ДА НЕ ОСТАНЕ БЕЛЕГ НА БРАДИЧКАТА МИ ИИ ВЕЖДИТЕЕ :D taq kosa na 4eloto trqbav mn бързо да праснее .лелел като се гледам в огледалото само ей тва ми иде :razz:

BeboP
02-16-2008, 12:45
...

Надявам се, че си пуснала темата, просто защото съботния ти следобед е скучен и си решила да вкараш малко фън! Иначе... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e026.gif

ELiTyYy
02-16-2008, 12:53
аааа....как може да си махнеш бебешката коса хахаха :D :razz:

VilleBaby
02-16-2008, 13:09
ти луда ли си или кво??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ElisaDay
02-16-2008, 13:16
Смяяяяяях :D сори не мога да ти помогна, а един съвет следващия път като ти порасне не я бръсни хахьхахьхаьаьаьа

fake
02-16-2008, 14:38
пфахахахах
еми съвет...подстрижи си бритон

втори съвет, ако не ти харесва първия
напиши се грозна_лъжа и спри да излизаш от вас :D

marina star
02-16-2008, 14:44
qvno si dosta oteg4ena

Madness
02-16-2008, 15:12
:lol:
Да,бритон верно...
А иначе тва за белега от червената черта май не тряате приеснява...а веждите ше си пораснат...абе споко...коса е -расте (:

BeBsItO
02-16-2008, 15:26
lele gorki4kata! takam, mislq 4e ideqta s britona e mn dobra, za belega... maji go s med za da ne ostane beleg..., a vejdite.... prosto tarpenie :D :-) uspeh

krasiva_luja
02-16-2008, 16:18
eem az se oprax vejdite xodix na kozmeti4ka i mi gi oformi bradi4kata mi se obeli i ne se vijda sq se maja s koyntrabeks puk 4eloto kozmeti4kata mi go oprai i nego-oformi go i kaza sus xin.voda da go majaa tam v okosmenata 4ast

Liar
02-16-2008, 18:21
Ти си луда ма 8-)
За веждите-можеш да си ги рисуваш с молив,изгореното от пресата да го мажеш с контратубекс,а когато излизаш с грим.За косата-можеш да ползваш ленти да коса,с които да прикриваш последствията от кола маската.

Seducti0n
02-16-2008, 21:02
Считам темата за приключена.
Един съвет към авторката-Следващия път помисли добре, преди да предприеемеш каквито и да е промени.Ще си спестиш много разочарованиея, време и нерви. ;-)