PDA

View Full Version : Голямата любов от раз?



LovePoisoned
02-16-2008, 12:53
Мислите ли, че първата ви връзка може да бъде с "точния/точната"? Можеш ли от раз да уцелиш на предопределения/-та? Щом е точния и нямаш нужда от повече връзки, изпускаш ли нещо? Защо се обвързвате - за да намерите "точния" по-бързо, за да се фукате насам-натам, че не сте сами, или за да натрупате известен опит?

Хайде. :oops:

H8_mE
02-16-2008, 13:01
Мислите ли, че първата ви връзка може да бъде с "точния/точната"? Можеш ли от раз да уцелиш на предопределения/-та? Щом е точния и нямаш нужда от повече връзки, изпускаш ли нещо? Защо се обвързвате - за да намерите "точния" по-бързо, за да се фукате насам-натам, че не сте сами, или за да натрупате известен опит?

Хайде. :oops:

Не мисля,че първия може да е "точния",защото не беше!И не можеш да разбереш от раз ,че е "точния",защото в началото човека до теб още не е показал истинската си същност!И да,изпускаш мигове на свобода,докато мислиш,че първия срещнат е "точния"!Обвързана съм,защото обичам,не заради другите!

MartyParty
02-16-2008, 13:12
Ами...на гаджето ми братовчед му е така.Запознал се е с момичето си на 13 и сега са женени.Рядко се случват такива неща,но все пак съдбата решава за всеки различно.Не мисля,че човек изпуска нещо.Ако ти е приятно с някого и го оставиш само за да не изпуснеш "най хубавите години от живота си",значи или си голям тъпак, или и ти не знаеш какво искаш(или и двете).Обвързвам се:1 защото самотата не ми понася.2 защото наистина харесвам дадения човек и ми е без значение,дали изпускам по-добър от него.3 да си с някого само за да се фукаш е доста нечестно не само спрямо него...

nicolepcd
02-16-2008, 13:18
Ми може... Защо да не може :)

BlueGirl
02-16-2008, 13:53
Разбира се,че може да улучиш правилния човек от първи път,стига да си на точното място по точното време.Да,това се случва рядко,но не е невъзможно.Познавам такива хора.Не мисля,че когато си с някого и се обичате,изпускаш нещо.Обвързвам се единствено и само заради чувствата си,а не защото някой е решил,че така трябва да стане.

darince
02-16-2008, 14:07
Ами всичко е възможно

krem4et0
02-16-2008, 14:39
Възможно е, но едва ли........Ама всичко може на тоя свят. При мен 1-вия ми приятел не беше точния човек, следващите ми няколко "любови" също........ама с 1-вия си сексуален партньор уцелих....

Barbie
02-16-2008, 15:02
Зависи какво разбираш под "първи." Че аз и в четвърти клас имах гадже - седяхме на един чин и си играхме с тамагочита... 8-)
Следващите ми по-близки отношения с младежи вече в тийнейджърските ми години също изобщо не ги броя, защото са били просто увлечения и реално към никого не съм изпитвала нещо повече от интерес, приятелтво...и тн.

Първата връзка, която считам за достатъчно силна, за да я нарека така, е тази, която имам в момента. И в емоционално, и във физическо отношение. И, естествено, не бих могла да знам дали това е човекът, с когото ще споделя оттук нататък живота си. За сега ми се ще да вярвам, че съм го намерила. Откривам известна романтика в това, да съм обичала и да съм била само с един. Не разбирам какво ще да рече "опит". Опит в какво? Всяка нова любов трябва да е като първата - ако очакваш нещо от връзката, сравняваш я с предишни...не смятам, че можеш да изживееш абсолютно пълноценно. Затова първата връзка е толкова специална - можеш да й се отдадеш с абсолютно отворено съзнание. Предпочитам възможно най-дълго време да преживявам първата си любов.

Родителите ми са се запознали в 8-9 клас. Още от що-годе тогава са се загаджили. В някакъв момент в университета са били разделени, но година по-късно са се събрали отново. Близо 30 години по-късно са такива сладури - пращат си мили съобщения, празнуват Св. Валентин, лиготят се и се закачат...понякога мязат на тийнейджъри. Естествено, в такава среда съм се научила да вярвам, че с времето любовта просто става по-силна. Не виждам причина първата любов да не е голямата любов.

По интересно е, мисля, когато вече в по-зряла възраст се обърнеш назад...кое точно ще определиш като "първата си любов." Честно казано, може би най-истинската...

BeBsItO
02-16-2008, 15:16
saglasna sam s barbie, mn to4no kazano! az ne mislq oba4e v pove4eto slu4ai golqmata lubov e 1 vata...... i znaete li za6to? za6toto v vsqka vruzka nau4azva6 po ne6to .... koeto 6te ti posluji da zapazih istinskata! NO!govorq za v slu4aq ( 1va vruzka -1 va lubov) , dokato pri men e dr go..... sega6nata mi vruzka ne e e 1 va.... no pak e nai dulga,nai istinska, i mislq ( iskreno se nadqvam) do kraq !ISTINSKATA!

keitt
02-16-2008, 15:18
ooooooooooooo nema takova ne6to-tva trqbva da e kato ne 6-ca a sedmitsa ot tototo...
Pak ako se sly4i-ne misla 4e moje6 da natrypa6 jiteiski opit...

VerryBerry
02-16-2008, 15:19
що пък не?? :)

r3al_l0ff
02-16-2008, 16:07
Не че не е възможно ,н0о според мен дори и да си срещнал точния човек няма как да разбереш ако не си имал др връзки ,защ0то няма да има с кфо да го сравниш и да го оцениш... :) И след време почва да ти става интересно кфо ли е да бъдеш с някой др и т.н. Зная го тфа защото при моя фр е така .. :) Иначе първата любов независимо дали ще си остане единствена си остава мн специална за всеки ;Рр

Wrathchild
02-16-2008, 16:23
Попринцип е възможно. Но рядко става.

zvezdichka777
02-16-2008, 17:07
Da,za6to da ne moje ? ... mislq 4e ni6to ne se izpuska,prosto vsi4ko se prejivqva samo s tozi 4ovek
Az se obvurzvam po neqsna za men pri4ina .. prosto stava

Spider4eto
02-16-2008, 17:37
ем мисля че да. До сега съм ходила с едно момче и още сме заедно и си се обичаме вече почти 8 месеца(не че е дълъг период ама все пак) :smt001

ZaHaRcHe
02-16-2008, 21:27
Възможно е .Но Най важното е че ако сме сигурни че това е човека да направим всичко възможно да го запазим до себе си

sexita
02-16-2008, 21:35
В моя случай не е така...но не е невъзможно :)

kifla
02-16-2008, 22:09
Любов от раз е имало преди ,по времето на нашите баби и дядовци когато всичко е било много по-лесно и наистина е съществувала истинската любов!
Сега едва ли някой от раз би могъл да оцели човека за себе си ...пък и повечето от днешното поколение не се замислят колко ще "минат" и колкото повече са толкова по-голям "гъзар " ставаш.. :lol: