PDA

View Full Version : Страх от отхвърляне



sweatkiss
02-16-2008, 13:02
Така от много време харесвам едно момче от моето училище(по-голямо от мен) и все незнам как да му изразя чувставата си.Някакси имам страх от отхвърляне.Страхувам се ,ако не ме харесва и не изпитва нищо към мен после той и приятелите му ще ме гледат със съжаление и ще ми е гадно.Дайте съвет как да му намекна без да му го казвам дирекно.Благодаря предварително.Съжелявам ,ако има подобна тема. :oops:

sweatkiss
02-16-2008, 13:20
Пишете де моля................................

kobrichka
02-16-2008, 13:26
Винаги го има варианта и да те отхвърли,но има и вариянта да се получи.Не знам конкретната ситуация в която се намираш т.е дали самият той има някакви симпатии към теб,но ще ти кажа само едно живей и прави това което искаш.Живей така,че когато се обърнеш назад да си доволна от себе си.Понякога в живота трябва да се рискува.Аз смятам,че трябва да рискуваш,пробваи може и да не му казваш директно просто му покажи,че проявяваш интерес към него,но продваи може и да си струва.

razbivacha
02-16-2008, 13:29
ами даи малко повече инфо... познавате ли се? кои клас сте.. ми може да си размените скуповете да се запознайте да излезете на кафе и така..

Alabalaportokala
02-16-2008, 14:05
Ако успееш да преодолееш страха си от отхвърляне и си кажеш че това момче ще тръгне с тебе може да имаш повече успехи. Вярвай в себе си. Не питай във форум такива неща или ако питаш давай повече инфо за да можем да ти дадем по - адекватни отговори

sweatkiss
02-16-2008, 15:50
Ами познаваме се имаме си скайповете дори сме приятели ,но само това .Той е две години по-голям от мен.

VerryBerry
02-16-2008, 15:55
просто бъди по-уверена в себе си,не до степента че той НЕПРЕМЕННО ще тича след теб,но до степен в която си казваш''ето ме,аз съм супер..изглеждам добре,интелигента съм,забавна..''и земи го покани на кафе или на някаква разходка..щом и скайп си имате и сте приятели..няя ти е трудно да го заговориш..а на самата среща се усмихвай и се забавлявай.. :)
Успех :)

r3al_l0ff
02-16-2008, 16:18
Е мисля че всеки има страх от отхвърляне ... Може би дори и той ..ако чувстваш че има някфи симпатии а нищо не прави.. ;РР Никой не е казал че трябва да отидеш и да му кажеш в очите че го харесваш.....просто бъди умна малко по малко се приближаваи към него , нее казано че винаги момчето трябва да прави първата стъпка (нищ0 че аз винаги тфа чакам :D ) ;)

sweatkiss
02-16-2008, 16:22
Да,но аз никога не бих направила първата крачка ,а и плюс това той се държи странно в един момент се държи мило и изглежда че го интересувам ,а в друг момент дори не ми казва здрасти като се засечем.

razbivacha
02-16-2008, 17:30
ами добре де, на кафе канил ли те е ? е ок притесняваш се той може да си мисли че не го харесваш ся примерно като те е срам на живо можеш в скайва да му пишеш първа а не да чакаш ;)

crazy_style
02-16-2008, 17:33
razpitai go v skype..kak sa gajetata..tui-onui..s teq skypove ve4e si4ko e po-lesno ... :P uspeh

sweatkiss
02-16-2008, 20:11
Благодаря мнного на всички(дадохте полезни съвети) :-)

razbivacha
02-17-2008, 09:21
е какво стана писа ли му нещо той отговори ли ти ;) аи успех ;)

mgxpower
02-17-2008, 10:34
"Дайте съвет как да му намекна без да му го казвам дирекно.Благодаря предварително."

Хммм..сега ще ти кажа какво мисля аз по въпроса щом нямаш
смелостта да му го кажеш директно едва ли си толкова добра
в намеците за да се справиш добре трябва да си смела..и да ти кажа
по-добре ще е да му го кажеш директно отколкото да се опитваш
да правиш намеци и да се натягаш на момчето не сме животни
имаме си усти трябва да ги използваме рационално!Опитай и ще видиш ,че не боли и няма да умреш!А и той е достатъчно голям предполагам за да те разбере!

LovePoisoned
02-17-2008, 12:40
Има две мъдрости: "От опит глава не боли" и "Това, което ни убива, ни прави по-силни". Едно настрана, че ще разбереш какво чувства към теб, пък ако другите почнат да ти се смеят и да те гледат "със съжаление", да не ти пука, важното е, че си намерила смелост. Ала отначало е трудно да се почне.. опитай. 8)