PDA

View Full Version : класът ме мрази



[BSL]GaMe_OvEr
02-16-2008, 13:17
Моят клас е настроен срещу мен като говора неме слушат скачат ми на бой правят ми много гадни номера.Немога да разбера защо са настроени срещу мен.Само с един човек си говора много е свестен но другите просто не знам какво и става.

gabi_94
02-16-2008, 13:21
кой клас си? Може би си направил нещо, корто да ги подразни, или ако не си просто не искат нови ученици в техния клас! Все пак има и някой, с когото да говориш! Попитай него защо те се държат така с теб и покрай него покажи и на останалите че ти си свестен и че искаш просто нормално отношение.

Dan1
02-16-2008, 13:25
Ако не стане така както ти казва габи бии 1 2 и ще имаш респек от др-те вече поне при мен така беше :)

izmislenata
02-16-2008, 13:29
Кой клас си? Нов ли си или си в този клас от началото? Влизал ли си в комфликти? Каквото и да е,ще е по-добре да не се засягаш. Гледай си кефа,пък нека те те мразят.

comics
02-16-2008, 13:48
Ако не стане така както ти казва габи бии 1 2 и ще имаш респек от др-те вече поне при мен така беше :)
+1

kapinka
02-16-2008, 13:55
GaMe_OvEr]Моят клас е настроен срещу мен като говора неме слушат скачат ми на бой правят ми много гадни номера.Немога да разбера защо са настроени срещу мен.Само с един човек си говора много е свестен но другите просто не знам какво и става.


Най-вероятно в твоя случаи си се скарала с някоя тъпа пача ,която е настроила целия клас .. прави се ,че не ти пука и всички са ти `през к***а` ; )) Или в по-горните коментари .. ако някои ти се издърви .. хвани набий му два шамара и да видиш какъв `RESPECT` ще ти вкарат останалите ; )) :-P

BluE_s
02-16-2008, 14:03
Не осъзнавате ли че всичко се отнася до псииката на човека...видяли са че някой се бъзика с теб и са решили че и те ще могат и предполагам нещо са те нерочили като тоя с който могат да се гаврят...лесно можеш да промениш това...но се иска малко повече време... ;)

gorska
02-16-2008, 14:29
Не осъзнавате ли че всичко се отнася до псииката на човека...видяли са че някой се бъзика с теб и са решили че и те ще могат и предполагам нещо са те нерочили като тоя с който могат да се гаврят...лесно можеш да промениш това...но се иска малко повече време... ;)

Така е. Някой хора се забавляват, измъчвайки другите. Не трябва да им обръщаш внимание. Kaто не те харесват - не те харесват. Чудо голямо.
Но се замисли все пак, за да откриеш причината за поведението им. Различна ли си от тях по някакъв начин, ти заяждаш ли се с тях... и т.н. А за побоите и номерата - ако са сериозни уведоми класната си.

kapinka
02-16-2008, 14:40
Не се вживявай толкова .. с тези хора си до време .. само докато учите ; )) те не са ти критерий в живота ( :

Roiroi
02-16-2008, 14:48
Каквото и да направиш ... ще отнеме време докато те приемат ... доста време . + едва ли е в тях проблема . Почти във всеки клас има такъв като теб , който не може да се пригоди с другите . За т'ва промени се малко... 8)

BluE_s
02-16-2008, 14:54
Каквото и да направиш ... ще отнеме време докато те приемат ... доста време . + едва ли е в тях проблема . Почти във всеки клас има такъв като теб , който не може да се пригоди с другите . За т'ва промени се малко... 8)
Ако тя се харесва такава каквато е няма нужда да се променя! А относно това че е временно с тях...не бъди само с тази мисъл щото половината ти ден минава с тях и това не трае кратко...

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 23:01
мрази ги и ти

BluE_s
02-16-2008, 23:11
мрази ги и ти
И 'фо ше постигне така?...няма смисъл

Gabroveca
02-17-2008, 00:22
Седни и поговори с 1-2ма от класа, попитай ги защо така правят и т.н., и ако са достатъчно порастнали ще те разберат и ще бъдат сериозни.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-17-2008, 07:24
защо се впрягаш?не им обръщаи внимание ... сигурно просто го правят защото са видяли че им се дразниш .. пък и чесно казано имам много познати които не се разбират с класа им и .. не ги инт изобщо :D

Master_88
02-17-2008, 07:46
И мен ме мразеше в средното,хич да не ти пука. Все пак преразгледай поведението си де

rehab
02-17-2008, 09:11
Не се вживявай толкова .. с тези хора си до време .. само докато учите ; )) те не са ти критерий в живота ( :


Майко чуваш ли се ?????
Как да не са й критерии.
След време след като завърши би й било много трудно да общува защото именно през годините в училище ти научаваш много неща и се изграждаш като характер.

rehab
02-17-2008, 09:19
a[N]D[i]T[k]a]защо се впрягаш?не им обръщаи внимание ... сигурно просто го правят защото са видяли че им се дразниш .. пък и чесно казано имам много познати които не се разбират с класа им и .. не ги инт изобщо :D

Тука не е недоразбиране те всички я тъпчат.
И аз бях като нея обиждаха ме ,връзвах се и така до 7 клас. После нещата в 8 и 9 се промениха защото се смесихме и трите паралелки а от стария клас не останаха тези които ме тъпчеха.Те сега са в другата паралелка , но и да не бяха аз се оправих и сега се поздравяваме по коридорите дори си говорим много повече отколкото преди.
Според мен трябва да им покажеш че и ти можеш да си като тях,да правиш нещата както и те и да им покажеш че ти си силен човек който вече не се връзва на глупостите им

thecopstopped
02-29-2008, 09:41
Здравей, аз също бях пуснала подобна тема "Защо винаги отбягват новите ?" Еми скри се някъде тази теми1ка :D, но ти казвам че начина е един"Не се хващай за всичко , което ще или са ТИ сторили, не бягай от конфликти- разбери спораи се оправи с децата, контактувай повече с други хора от училището" и т.н ама ти нов/а ли си?

aanitogb
02-29-2008, 15:26
razli4nite vinagi sa takiva i men neme haresvat koi znae kolko no jivota e takav 4e neharesva6 li tova koeto haresvah te ti stava6 razli4en i zapo4vat s gadnoto darjane pravise 4e neti pyka i im pokaji 4e si podobara ot vseki dryg v toq klas i 6te zapo4nat da te haresvat a vse pak ako tova nestane prosto popitai nqkoi za6to e taka

Freak.
02-29-2008, 16:27
Хах... познато.
Особенно когато 25 човека слушат чалга, а останалите 2, аз и най-добрия ми приятел слушаме рок и метъл...

sladur4e_
03-03-2008, 07:51
Имам същия проблем-целият клас е настроен срещу мен.Докато един ден не разбрах,че едно момиче от класа ми ги настройва,говори им глупости и те я слушат.Проучи дали някой от класа ти не настройва всички срешу теб и ако е така се разбреви и кажи на всички,че не ги мразиш и искаш да бъдеш приятелка с тях,но някой,който ти завийда за интелекта и хубостта иска да си отмъсти и...

N0_feAR
03-03-2008, 08:17
Възможните причини са няколко: някой ги настройва срещу теб, просто са видяли че лесно се фащаш на бъзици и си идеална жертва за тяхно развлечение, нова си в класа и трудно те приемат. Начините да се справиш с тях е да поразпиташ приятеля си защо всички се държат така с теб или седни на 4-ри очи с някой друг от класа и се опитай да разбереш причината за кофти отношението по мирен начин. А пък ако пак някой ти се дърви да те бие земи му отвърни, плесни му 2 шамара и можеш да получиш някакъв респект (поне няма да ти посягат повече) И кат се бъзикат с теб бъзикай се и ти с тях, няма да си мълчиш и да ги оставиш да си праят кефа за твоя сметка!

Enchantress
03-03-2008, 09:20
Недей да обръщаш внимание,или някой ги настройва срещу теб или просто те мразят,защото се рзличаваш с нещо от тях.Като ти се дървят и ти посягат не стой и не им мълчи,отвърни им.Нека видят че нищо не могат да ти направят :oops: