PDA

View Full Version : Опитвам се да откажа наркотиците



cveteto_na_razdora
02-16-2008, 14:34
zdr imam edin golqm problem tova sa narkoticite!Zapo4nah da gi vzimam predi edna godina,parvo zapo4nah kakto vsi4ki drugi s marihuanata i sled tova iskah da probvam po silni opitah ot vsi4ko - treva ,kokain ,extazi,heroin i o6te mn drugi bokluci,zapo4nah da gi vzimam v edin ot nai trudniq period ot jivota si,bqh prestrastena sa6to kam alkohola sexa i 6umnite sbirki i kuponi ,ne hodih na daskalo a kogato hodeh po4ti vseki pat mi se iska6e da si vzema porednata doza i ne sam obra6tala vnimanie na tova koeto mi govorqt drugite!Izleznah ot tozi ismislen svqt edva kogato razbrah 4e nai dobrata mi priqtelka e na kra4ka ot smarta zatova 4e e vzela svrah doza!No za 6tastie se opravi i osaznah kakav raspusnat i opasen jivot vodq,4e jivota e vejan i hubav edva kogato si zdrav i 4ust!NA6TE NE ZNAEHA ZA TOVA,te sa izvan bulgariq az jiveeh s baba si i dqdo si no nali razbirate 4e lipsa na roditeli sa6to dovejda do tova!?!Na tqh dalja izvinenie i pro6ka za tova koeto im pre4inih kato gi nakarah po tozi na4in da stradat!sa6to sam blagodarna dr mi priqtelki koito me na karaha da se vrazomq,koito postoqno obijdah i gi praveh po dolni ot men a vapreki vsi4ko bqha s men v nai trudniq moment v jivota mi za koeto nikoga nqma da zabravq!pred okolnite sam edna narkomanka mn me sram da izlezna navan i da pogledna dr v o4ite,za6toto si mislq 4e 6te mi kajat boleznenata istina v o4ite!!!RE6IH DA SPRA S GLUPOSTITE I OT EDIN MESEC NE SAM VZIMALA NI6TO I POVE4E NQMA DA VZIMAM!kAJETE MI KAK DA POGLEDNA V O4ITE PRIQTELKITE MI, HORATA KOITO OBI4AM,BABA MI I DQDO MI,RODITELITE MI,A I 4OVEKA S KOGOTA SAM V MEMENTA I KOITO ME PODKREPQ I OBI4A A NZ ZA6TO GO PRAVI? :( KAJETE MI KAKVO MISLITE VIE?

т.7 и т.1
krem4et0

hottie
02-16-2008, 14:53
Triabva da pogledne6 blizkite si ne s navedena glava, a s gordost. Mislia 4e vsi4ki sa naiasno kolko lesno e da se hvurli6 v sveta na narkoticite i kolko e TRUDNO da izleze6 ot tam.Malko sa horata,koito uspiavat. Vseki dopuska gre6ki.Niakoi po-malki,drugi po-golemi. Vajnoto e ,4e ti si se spravila s problemа. Pak povtariam,gordei se s tova. Davai napred I pokaji na blizkite si kolko si im blagodarna I ,4e balgodarenie na tiah sega 6te po4ne6 da vodi6 normalen jivot. Sigurna sum,4e samo kato te vidiat,4e si dobre I te 6te se po4uvstvat dobre.
Uspeh :)

darince
02-16-2008, 15:04
Радвам се че си осъзнала грешката си :grin: а за това как ще ги погледниш аз мисля че не трябва да се притесняваш всеки човек прави грешки и е хубаво е че си я осъзнала и мисля че всичко ще е наред и съм сигурна че близките ти и приятелите ти ще те разберат :) :) :) :) :) :) успехчета :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

kapinka
02-16-2008, 15:12
Интересно нещо е живота ...

Naman07
02-16-2008, 15:18
Vinagi sym kazval,4e nqma glupavi i umni hora,ima samo takiva koito iskat da mislqt i takiva koito ne iskat ....za men takiva hora kato teb ne zaslujavat pro6ka ,no tova si e moe mnenie.Imala si izbor -naravila si go i sega si patish .Nenavijdam narkomanite !! i kolkoto i da kazvate,4e te ne sa vinovni ,ne e taka !

Roiroi
02-16-2008, 15:59
Искрено ти пожелавам да намериш пътя си ............

meni18
02-16-2008, 16:10
Ем според мен ще потърпиш доста упреци и обиди от страна на хората докато не простят и да забравят.Но нали сме хора за да грешим и да се поправяме.Аз лично съм имала приятел като теб и чрез подкрепа от приятели успя да се поправи.Пожелавам същото и на теб :) Успех

psychopath
02-16-2008, 16:22
как ще ги отказваш бе? толкова е яко да вкараш една сутрешна линийка :Р

Seducti0n
02-16-2008, 17:05
Здравей.Важно е, това че вече от месец, не приемаш наркотични вещества.Това, е достатъчно показателно, че осъзнаваш грешката, която си допуснала.Няма защо да се срамуваш от себе си и да се страхуваш да погледнеш най-близките си хора в очите.Радвай, се че ги има и че не са те изоставили, когато ти е било най-трудно, а напротив дори-подарили са ти ръка, указали са ти подкрепа, въпреки несправедливото ти отношение.Ти не можеш да върнеш времето назад, можеш само да си подсигуриш едно по-добро бъдеще, такова в което ще се гордееш със себе си, такова в което няма да се чувстваш зависима и неуверена в себи си.Всичко зависи от теб.
Понякога, именно любипитството ни погубва, не му позволявай да надвие и теб.Стистай зъби и никога, повече не се връщай към предишния си начин на живот.Сама виждаш, колко беди ти е навлякъл.

bubbl3s
02-16-2008, 17:05
SpOReD MeNe tVa 4e sI ySpQlA dA Gi OtKaJe6 E nE6toTo kOeTo tE PRaVi DoStOiNA! vSeKi PrAvI gRe6ki8! ImA HoRa kOiTo Ne gI oSazNaVaT(IlI nE IsKaT) Ima i TAkIva KoITo Gi oSazNavAt(PoNQkOGa kUsnO)! V Slu4aQ tI si Si oSaZnAlA gRe6kAta I miSlQ 4e nE e TolKOvA KUsNo! Ti ZaSlYjaVa6 prO6kA, No TRqBVa I dA DaDe6- IzViNi Se Na HoRatA KOiTo Si nArAnIlA oBqSnI iM 4e Ve4e Ne6tAta StOqT pO dRYg Na4iN i 4e Si GOtOvA Da zaPo4nE§ nOv JiVoT nA 4isTo! NqMa PeRfEkTnI I bEzGRe6ni HoRa OsVeN v PrIkAzKItE, No NIe nE SmE V pRiKaZkA... YSPEH! =]] :smt059

Jessika_MG
02-16-2008, 17:16
Покажи им, че си различна. Бъди по-добра както към себе си, така и към тях. Ако те все още те обичат един ден отново ще те приемат.

MaXy_GiRL
02-16-2008, 17:31
Как да ги погледнеш ли?Вдигаш главата и право в очите!Знаеш ли защо защото ти си се отказала....чиста си от месец(това предполагам найстина е много)....решила си да се оттърсиш от този начин на живот и да почнеш нов,по интересен и разкриваш хубавата част на живота без опиати!Смелостта,силата която си намерила от някъде си да кажеш "стоп" е причина да ги погледанеш и да се гордееш с новото си аз! Така,че набери хъс и почни на ново историята!

Disrespect
02-16-2008, 17:41
да не те ебе за околните..

Важни са приятелките ти, баба ти, дядо ти и момчето с теб.

Едно голямо БРАВО за това, че си успяла да спреш и да се осъзнаеш. Наистина браво.

Обаче само с приказки няма да стане. Трябва да покажеш, да ДОкажеш по-точно. Не съм бил в такава ситуация и не мога да ти дам никакви предложения..

Поне си преминала по-трудната част...успех!

NH3
02-16-2008, 18:38
щом си издържала месец ще издържиш още 101 месеца спокойно само трябва да имаш непоклатима воля и желание за промяна

IsoMniaC_
02-16-2008, 18:45
Това че от месец не си взимала наркотични в-ва е наистина похвално! Имаш воля и трябва да продължаваш само така! Бъди горда от факта че си осъзнала вредата на наркотиците и най-вече че си осъзнала на време всичко! Трябва да заслужиш отново доверието на семейството и близките си, защото малко или много ти си им го загубила! Покажи им че си пораснала и осъзнала се навреме! Бъди до тях в трудните им моменти и ги подкрепяй, показвай обичта си! Така те ще видят едно пораснало и силно момиче! Успех :)

AtMosFera
02-16-2008, 21:03
как ще ги отказваш бе? толкова е яко да вкараш една сутрешна линийка :Р

ебавайте се вие,ебавайте се.....дееба и говедата!

Поздравления,авторката,въп реки че излиза,че не ти е било толко трудно да спреш......абе ок ако е така-браво :)

WILD__BOY
02-16-2008, 23:23
друсаш херо и кокаин.. и пиеш и ... ахХАха аре стига сте се ебавали

psychopath
02-17-2008, 00:53
как ще ги отказваш бе? толкова е яко да вкараш една сутрешна линийка :Р

ебавайте се вие,ебавайте се.....дееба и говедата!

Поздравления,авторката,въп реки че излиза,че не ти е било толко трудно да спреш......абе ок ако е така-браво :)не се ебавам...нека си друса