PDA

View Full Version : Приятелката ми и нейният месечен цикъл!



opa2
02-16-2008, 14:14
Здравейте, много интересен форум сте си направили, и въпреки че, ми остава още малко да края на тийнейджърските години, бих Ви помолил за съвет, защото наистина не знам как да се справя сам. Имам си невероятна приятелка, която много обичам. Заедно сме повече от една година и половина. Всичко е повече от супер - разбираме се идеално, прекарваме си невероятно времето заедно. Въпреки че, не обичам да ползвам клишета, мога да кажа, че съм най-щастливия човек на света! Но (за съжаление винаги има "но"), има един малък проблем - има определени периоди от време, когато изобщо не се разбираме. Въпреки че, полагам големи усилия да я разбирам по това време, нищо не помага. Разбрах, че тези периоди са свързани с месечния и цикъл. Няколко дни преди да и дойде и първите три-четири дни от месечния и цикъл са много трудни. Знам, че по време на месечния цикъл момичетата не се чувстват добре и има промяна в начина им на държане, но никога не съм мислил, че може да се стига чак до там. В това време, приятелката ми може да ми се разсърди дори и за най-малкото нещо... Ще Ви дам няколко примера: Гледаме клипчета на компютъра (примерно във Vbox7) и някъде тя ме моли да превъртя малко напред, защото в момента не и е интересно... Превъртам малко напред, но изглежда не е точно на мястото, където тя иска, ами е примерно 5 секунди по-рано... Веднага се разстройва, пита ме как може да не я разбирам какво иска... Как съм твърдял, че я обичам като не съм правел това, което иска... След това се развиква, че изобщо не съм се старал да се чувства добре... След това плаче поне десетина минути, независимо от това, какво се опитвам да направя за да я успокоя... Друго: разхождаме се и минаваме през една детска площадка и трябва да заобиколим една катерушка. Аз тръгвам да я заобикалям от дясно, а пък тя спира и ми се развиква. Казва, че е искала да заобиколи катерушката отляво... Вика ми поне няколко минути (същите неща, които описах при предишния пример) Друго: обаждам се, да я чуя и в момента не може да говори (лакира си ноктите) и ми казва да и звънна след пет минути. Аз гледам да съм точен и звъня след пет минути и тя като ми вдига ми се развиква: "Пет минути и тридесет и пет секунди, защо не се обади след пет минути, както ти казах? Не съм ли важна за теб, че да не ти пука кога ще ми се обадиш? Ти изобщо обичаш ли ме?" и ми затваря телефона. Случвало се е няколко пъти да се разделяме за няколко дни, заради подобни случки. След като мине този период приятелката ми се обажда и ми се извинява по най-милия начин и после като се видим си и личи, че наистина съжалява, че се е държала така и се чувства много виновна. Говорили сме с нея за това много пъти и тя казва, че не може да се сдържа - просто месечният и цикъл я подлудявал и затова се държала така. Казва, че колкото и да се опитва не може да спре да се държи така в тези периоди. Казва, че много ме обича и независимо какво ми е завлава, по време на месечния и цикъл не е вярно. Тя не го била мислила наистина, а просто го казвала от нерви. Иначе през другото време се е случвало да направя неща, за които наистина би трябвало да ми се сърди - примерно закъснея с пет-десет минути или забравя да и напомня нещо, за което ме е помолила, но тогава, след като и се извиня и я помоля за прошка, тя ме целува и казва, че няма нищо и се случвало на всеки и дори и за момент не ми се сърди. Опитвам се, до колкото мога, да я разбирам и се старая да съм много внимателен, когато тя е в този период, но никога не успявам. Въпреки че, след това ще се сдобрим, на мен ми е много тежко, особено в моментите, когато се разделяме за няколко дни. Но най-тежката, за мен, случка стана преди няколко месеца. Пак по това време от месеца, ние се скарахме, защото тя ме помоли за носна кърпичка и аз и подадох, но тя ми се разсърди защо не съм я разтворил... Тогава тя ме накара да си тръгна (бях и на гости) и каза, че повече няма да се виждаме... Не знаех къде се намирам и се прибрах едва едва в нас... Малко по-късно трябваше да изляза до аптеката, защото майка ми я болеше главата и случайно видях приятелката ми да се разхожда с бившият си приятел и изглеждаше видимо много весела. Това още повече ме съкруши........ Няколко часа по-късно тя ми се обади и с доста весел глас ме помоли за прошка и каза, че съжалява и каза, че не иска да се разделяме. Тогава аз я питах какво е правила за това време и тя каза, че се видяла с бившия си приятел (не, че имам нещо против да излиза с момчета приятели или с който и да е, но просто имам против точно него, защото той е много коварен човек и няколко пъти се опита да ни скара, защото много иска да спи с нея... Те се бяха разделили, защото той и беше изневерил няколко пъти...). Аз я попитах защо и тя каза, че понеже аз винаги съм я натъжавал, когато е в цикъл и само той можел да я развеселява и знаел как да се държи с нея, когато е неразположена, а аз не съм знаел... Тук направо ме заби в земята!!! Не ме е срам да си призная, че цяла вечер съм плакал.... После тя ми обеща, че няма да се вижда с него, защото принципно го мразела и не можела да понася, че е женкар... Въпреки че, винаги след такива случки се сдобряваме и всичко си е точно, мен ме е страх след някоя подобна ситуация да не стане така, че да се разделим завинаги. И освен това се опасявам бившия и приятел да не се възползва от подобна ситуация, защото, както вече казах, той е бил много коварен интригант и много пъти е бил развалял двойки... А пък аз, иначе, знам, че много иска да спи с приятелката ми и за това иска да се съберат пак... Аз много я обичам - тя е супер свястно и готино момиче. Тя е абсолютно различна от повечето момичета днес, от които, честно казано, съм се отвратил! През останалото време с нея се разбираме повече от идеално, всичко е перфектно (даже изглежда нереално перфектно) и аз съм неописуемо щастлив от това, че тя ми е приятелка! Виждам, че тя се опитва да не се държи така с мен, но изглежда това е по-силно от нея... Не знам какво да правя и ако някой може да сподели мнение или съвет, ще съм му безкрайно благодарен! Последната случка е от днес... Преди обяд ми се обади и ми каза, че е неразположена и не и се излиза и ме помоли да и купя банани, защото много и се ядат. Помоли ме да и купя един килограм. Излязох и харесах много една връзка, ама се оказа килограм и триста грама... Взех ги и и ги занесох, обаче заедно с пликчето и етикета на него, на който пише, че са точно килограм, триста и няколко грама... Като видя етикета, веднага ми се разсърди и ми се развика - "Не ме ли уважаваш? Защо не правиш това, за което те моля? Толкова ли е трудно?" Помолих те за един килограм. Май наистина не се стараеш да се чувствам добре, докато съм неразположена?!? Не искам да те виждам!" и ми затвори вратата си пред носа ми... След това се опитах да и звънна, но тя ми затвори и ми прати SMS, в който пишеше, че няма желание да говори с мен... Предварително благодаря на всички, които ще прочетат темата ми и на тези, които биха отделили от времето си, за да напишат нещо!!! За тези, на които им е интересно, аз съм на 19 и малко, а тя ще стане на 18 след два месеца.

Извинявам се за много дългата тема, но просто имах нужда да споделя с някой. Извинявам се, ако евентуално, съм допуснал правописни грешки понеже писах доста бързо.

Весел ден на всички!

krem4et0
02-16-2008, 14:37
Браво за граммотно написаната тема. Изчетох я от край до край и в някой неща като че ли видях себе си. само, че аз съм такава, когато не съм правила секс над 1 седмица или веднага след края на менструацията ми. какво да се прави мой човек-това са си женски хормони. да, тя не е права, ама изобщо, защото прави скандали от незначителни неща като 35 секунди закъснение или 300 грама подове повече. Само за носната кърпа я разбирам. Преди година се бях облякла в розово-панталон, ластик за коса, чанта, чехли, потниче, но бях хремава и извадих от джоба си розова ностна кърпа(все пак исках да е в тон). И приятеля ми ми се присмя, че съм вманиачена по розовото....1 час не му поговорих, само ревях, че ми се подиграва и ме засяга на тема стил(а аз много държа всичко по мен да е в тон). това беше малко лирично отклонение.
Жените сме странни същества, а менструацията ни влияе зле-кървиш 5 дена, боли те корем, кръст и глава, гади ти се от болка понякога, отпаднал си, а и женските хормони са малко и преобладава тестостерона. малко на мъже почваме да приличаме-избухливи сме. какво да направиш не зная. ще е добре, ако й кажеш всичко, което си написал в темата,а и няма да е лошо да не й обръщаш внимание или да не излизаш с нея в тези дни. поговорете си спокойно(и гледай да не е неразположена). Абе жените не сме лесни същества!

darince
02-16-2008, 14:38
Спокойно всички или поне повечето момичета по време на месечния цикъл сме ужасни мен ме избива на рев и обвинявам приятелите си за всичко и то незначително както прителката ти теб така че просто трябва са си търпелив и да не обръщаш много голямо внимание то е няколко дена и всичко минава :) :) :) успехчета :) :) :) :)

Wrathchild
02-16-2008, 14:52
Нормално е...
При мен не е чак така, но първия ден е кошмар. Боли ме, изнервям се от болката и се ядосвам от най-малкото.
Жените просто са такива...

sladko_dete
02-16-2008, 15:10
хаххаха добре ся цикъла е най-гадното преживяване за едно момиче... ама пък тя те прави на шматка мой човек... и ти и тичаш след гъза... и кое и е различното, че ти се подиграва ли? на мен ми се струва, че прекалено много я глезиш госпожицата и си позволява да прави каквото си иска... не си длъжен да и четеш мислите точно на коя секунда да пуснеш клипчето.. кво тя за 350-те грама банани ще те зареже ли?! а си представям, че ако въобще е нямало банани сигурно е щяла да те разстреля... осъзнай се!!!!!!!!!!!!!!!

Roiroi
02-16-2008, 15:18
Евала брат ! Дай боже някой ден всички да сме като теб :) ... Лично аз нямаше да мога да издържа на това ! Но се надявам скоро и приятелката ти да осъзнае , че получава всичко от което се нуждае :)

meni18
02-16-2008, 15:29
Пфф и аз съм жена,но никога месечният ми цикъл не ме е карал да си го изкарвам на другите,да се заяждам,нервнича или пък да се развикам на приятеля си,камоли пък за такива простотии като секунди или грамове.Мисля,че не трябва да и се връзваш на лигавщините,ами да и обясниш,че това не е нормално и звучи смешно дори.Стегни я малко твоята лейди :)

MakeMeLaugh
02-16-2008, 15:43
ЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЗА 1 ПЪТ ЧУВАМ ЗА ТАКОВА НЕЩО!!!! НЕЕЕЕ НЕРЕАЛНО Е111
ДА ТИ СЕ СЪРДИ, ЧЕ СИ И КУПИЛ 30 ГРАМА ПОВЕЧЕ БАНАН9И И ЧЕ НЕ СИ И РАЗТОВРИЛ САЛФЕТКАТА.. НЕ НЕ НЕ НЕ МОГА ДА ГО АСИМИЛИРАМ ОЩЕ.
ЧЕ ТЯ Е МНОООООГГГООО РАЗГЛЕЗЕНА ГЛУПАВА СМОТАНА ШМАТКА - ДА ТАКА Е.. МА ЧОВЕК ТИ СИ ШЕТ ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ ОЛИГОФРЕН ДА Я ТЪРПИШ БРЕ.
ТО ЛЮБОВТА Е СЛЯПА... МА ТИ МАЙ БЕЗ ОЧИ СИ СЕ РОДИЛ, А!?!

Ако на мен ми се беше случило такова нещо.. досега 24 пъти да съм я набил ма яката :lol: 8-) и щяй да я разрева и напрая на нищо.. ад види как са подминават катерушки от сясната страна и как са превъртат клипчета.

охх сетих са как 35 секунди си закъснял... ма ти сериозен ли си за всичко още не мога да разбера??? Махай, се бе човек.. къде си тръгнал.. с теб не била щастлива а с бившия да.. тцтцтцт.
Пак казвам: Не е луд тоя дето яде баницата а тоя дето я дава. (в случая, че ти я търпиш..)

LovePoisoned
02-16-2008, 15:53
Всяка жена преживява менструацията си различно. Аз например по време на такава се разминавам без болки, играя си физкултура най-спокойно.. Не ми влияе. Обаче, като гледам, твоята приятелка яко си е внушила, че именно мензисът е причината за това нейно неадекватно държание. А според мен тя не знае какво иска. Разбирам те много добре, че ти е супер гадно така да се държи някой, когото обичаш. Ала щом е взела да се събира с бившия, явно още е под негово влияние, както ти каза - той е женкар. Не видях в мнението ти дали мацката е от тези, които флиртуват без задръжки, но ако е, може би на някой от вас двамата ще му писне един ден, колкото ми е гадно да го кажа. :? Съветвам те в някой ден, когато е в овулация :oops: :P , да се съберете, да си говорите спокойно за нещо и по някое време да отвориш темата за това, да й обясниш изрично, че не я обвиняваш, че я разбираш и че само искаш да помогнеш на нея и съответно на вашата връзка завбъдеще. Ако иска, може да се консултира и с психолог.. А пък може всичката тая мешаница да се дължи на ааадския хормонален дисбаланс? Редовен ли е цикълът й? А, също така може да се разберете и за нейното маниакално чувство за точност (говоря за клипчетата, грамажа на бананите и пр.). Също така много съмнителна ми изглежда тая работа с бившия. Какво за Бога е това прехвърляне от теб на него в зависимост от това в какъв период се намира!? :shock: Ето това ме кара да се съмнявам, че не знае какво иска... Навеждам се и на мисълта, че този женчо й е повлиял доста и май още й влияе.
Но ти решаваш в крайна сметка! Не знам много за нея от думите ти, но аз ако бях на твое място, макар че съм момиче, нямаше да й удисвам на акъла. :x

mon4eto
02-16-2008, 15:53
Tova e napalno normalno...spkoino jenite sme takiva s vkraq na krai6tata tova trae 5 dena v meseca a ne postoqnno :)

MartyParty
02-16-2008, 15:57
Честно казано, след като прочетох темата ти,останах без думи.Това е не само най-грамотно написаната тема тук,но и най-смислената.Прблем наистина има и той си е доста голям.Това е един от недостатъците на жените,който не може да бъде отстранен.Трудно можеш да си представиш колко е неприятно,но си длъжен да я разбереш,ако наистина държиш да си с нея.Ако някой ден нервите ти не издържат,аз лично няма да те виня.Ти не си виновен за нищо,а проблема е на лице и вероятно няма начин да се оправи.Опитай се да се поставиш на нейно място,но е по лесно да се каже отколкото да се направи.И все пак тя се държи адски кофти с теб...ти...отвсякъде си личи ,че не го заслужаваш и според мен си живото доказателство за приказката "Любовта е сляпа".

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 16:11
Mislq 4e trqbva da se primiri6,da ne misli6 4e tq go iska,no prosto nqma na4in. :)

Obsession
02-16-2008, 16:14
:shock: :shock: Е, това е просто нереално! Какво са тези глезотии? Ти толкова се стараеш да и угодиш, да я накраш да се почувства добре, а тя май не оценява изобщо усилията ти. Вярно, че в този период момичетата са по-изнервени и т.н., но това си е прекалено и честно казано дори себе си не бих оправдала, ако се държах така!
ПС: Поздравления за перфектня правопис, отдавна не бях виждала такава тема!

inSane_baby
02-16-2008, 16:16
Ауу не... :shock: :shock:

Виж.. бих те посъветвала да се обърнеш към психотерапевт! :shock:

Не е нормално да се развикаш на гаджето си защото ти е купил 300 грама повече банани... дори не по- малко а повече! ами ако беше в магазин и продавачката и ги даде по този начин!? Щеше да каже, че не е достатъчно уважена? та тва момиче кво разбира под любов? ти да не си врачка да знаеш точно на коя секунда да превъртиш или тя няма пръсти да си отвори носната кърпичка... сериозно ти казвам в началото помислих че темата е някаква ебавка. та тва са толкова глупави причини... и как може да измерва времето в секунди? та 35 секунди с кво ги измери!? не отделя поглед от часовника!? але сериозно да не ни баламосваш тука.. тва е нечовешко а гаджето ти е побъркано! в краен случай не се виждайте за тея 5 дни в месеца, което май ще е по-добре и за теб!

crazy_style
02-16-2008, 16:26
neEe..kak moje da kazvate 4e tva e normalno :shock: . Verno vsi4ki momi4eta prejivqvat razli4no toz period,no tva ve4e e prekaleno !!! Tva momi4e se durji ujasno i 4esno kazano nemislq 4e e ot cikula i , tva e prosto nqkvo opravdanie..i az stavam dosta razdraznitelna..no tva e prekaleno!!! Vse pak trqa si pogovorite kogato ne e v cikul , ako nemojete da se razberete prosto izbqgvai da se vijda6 s neq v toz period..Vij 4esno kazano az (vupreki 4e sam mmi4e , i q razbiram) ne bih q izturpqla.. Neznam kuv kusmet ima da e steb.. ili mojebi naistina e syper qk 4ovek prez ostanalite 3 sedmici ot meseca...no naistina ne milsq 4e trqa da q turpi6.. i tq samo da te razigrava..

PS..sorry za latinicata,no kompa mi totalno se bugna :S (trqa6e da se opla4a na nqkoi)

sweatkiss
02-16-2008, 16:38
Така според мен тя е късметлийка,че има такъв човек като теб до себе си и макар месечният цикъл да е неприятен момент няма никакво право да се държи така с теб.Много я глезиш и вече и тя самата не знае какво иска.Не и угаждай толкова и ше се научи да цени това ,което има. :)

sweatkiss
02-16-2008, 16:42
Приятелката ти е късметлийка ,че има такъм човек като теб до себе си и макар месечният цикъл да е неприятен момент няма НИКАКВО право да се държи така.Според мен много и угаждаш и тя самата не знае какво иска.Не угаждаи на всеки каприз и тя ше усъзнае какво има.

iF_kA
02-16-2008, 16:48
Ами,да ти кажа и аз по време на цикъл ставам много раздразнителна,дразня се от съвсем незна4ителни неща,дори мога да се разпла4а,но неиното е прекалено ми се струва... Не знам какво да ти кажа ... Май наистина по-добре не се виждайте през този период от месеца :?

krasiva_luja
02-16-2008, 16:59
aa basi romana ne mi se 4etee :grin:

pampers
02-16-2008, 17:15
Ауу не... :shock: :shock:

Виж.. бих те посъветвала да се обърнеш към психотерапевт! :shock:

Не е нормално да се развикаш на гаджето си защото ти е купил 300 грама повече банани... дори не по- малко а повече! ами ако беше в магазин и продавачката и ги даде по този начин!? Щеше да каже, че не е достатъчно уважена? та тва момиче кво разбира под любов? ти да не си врачка да знаеш точно на коя секунда да превъртиш или тя няма пръсти да си отвори носната кърпичка... сериозно ти казвам в началото помислих че темата е някаква ебавка. та тва са толкова глупави причини... и как може да измерва времето в секунди? та 35 секунди с кво ги измери!? не отделя поглед от часовника!? але сериозно да не ни баламосваш тука.. тва е нечовешко а гаджето ти е побъркано! в краен случай не се виждайте за тея 5 дни в месеца, което май ще е по-добре и за теб!

на същото мнение съм 8) извинявай ама тази е няква лигла смешна и ти продава номерцата си и ти като най големия балък и се връзваш я я разкарвай и си намери момиче което наистина ще оцени това което правиш за нея :x

Spider4eto
02-16-2008, 17:32
Абсолютно нормално. Наще и приятеля ми си ме знаят. Като ми идва и не ме закачат за нищо щото става страшно 8-)

BuBi008
02-16-2008, 17:37
Razligavena e ako ti haresva budi s neq ako ne nedei ! Vqrno e che mnogo momicheta prejivqvat tezi momenti mnogo tejko ama tova veche e adski prekaleno. Ne si li se zamislql che moje bi tova i e istinskata vsushnost no znae che ne e hubavo da si takyv chovek taiche izpolzva cikyla si za izvinenie? Tq go pravi taka che dokato e v cikyl neznae kakvo pravi i ne moje da se kontrolira ama izobshto koeto mi se vijda malko stranno.

happy end
02-16-2008, 17:46
aбсолютно нормално :D
ние с моя фр се кара ме подчти всеки месец за кви ли не глупости..на пример защо не съм му дала молив на секундата ... :-D после разбира се след 5 минути се сдобрява ме... :grin:
в една връзка винаги има и тъга и щастие ,но винаги накрая идва HAPPY END :-)

anch
02-16-2008, 18:03
:shock: :shock: То бива бива , ама нейното пък ... :shock: Добре, че не ми действа на мен така месечният ми цикъл .. лелее :shock: От къде имаш нерви и сили да я търпиш тая твойта приятелка още :? ... Както казаха и другите , трябва да поговориш с нея .. да й кажеш , това което написа на нас тук ... Ноооо , гледай тогава да не е в менструация , чеее лошо ти се пише .. :-D :smt008

darla
02-16-2008, 19:31
УЖАС!!!И аз съм жена и месе4ният ми цикъл е най-омразният ми период от месеца,но все пак се съобразяам,4е останалите около мен не са ми виновни,4е съм се родила жена и 4е то4но сега,представя6 ли си,ми е крив целия свят!Но от историите които ти разказа,направо ми сатва жалза теб!Според мен тя просто злоупотребява със твоята всеотдайност и старание, и те върти на малкия си пръст,понеже знае,4е в този период ти за пореден път 6те се съобразиш с нея!Не,4е трябва да пренебрегва6 желанията и мненията и,но 4ак пък толкова,4е да го приеме за дааденост....извинявай!

ThePainIsReaL
02-16-2008, 19:43
Виждам, че си интелигентен и си напълно отдаден на приятелката си. Дотук много добре. Но все пак допускаш грешка, която би разрушила напълно психиката на много хора - податлив си да вярваш на всичко, при това не зачиташ себе си, а нея. Тя е наистина щастливка, но как това влияе на теб?


1. Жените са наистина много чувствителни по време на цикъл, също така и лесно раними, раздразнителни и избухливи. Не им е лесно, тук я разбирам. Вероятно не може да намери баланса между емоциите си. Но като се замисли човек логично на повечето хора им е трудно да го правят когато и да е през живота си, и това пак не е причина да се държат така, както тя се държи с теб през тези дни.
2. Теорията за внушенията на Луиз Хей може би не я знаеш, но тя е общоприета истина. Твоето момиче просто е приело за реалност нещо, което е комерсиализирано като идея да е такова. Ами ако в учебниците и теориите пишеше, че през този период жената че чувства най-самоуверена и красива, дали нямаше да им е така на повечето, които се оплакват. Напротив.. Извиням се за грубото сравнение, но тя да няма специфичните качества на мистични същества, че да не може при определени обстоятелства да се държи различно - като принца от народните приказки, който през 4 години за 1 година става змей и т.н.?3. Най ме издразни фактът, че тя се е обърнала към бившия си с този предтекст и това гламаво извинение. Как може да й отстъпиш тук? Не те разбирам.. С какво един женкар, обсебен САМО от хедонистични мисли е пред теб и тя избира него, само защото е в този период? Не, не, не.. не може да бъде истина, че ти правиш всичко за нея и тя само те разиграва. По мнението ти лесно се съди, че си й лесна играчка в ръцете. Понякога човек трябва да прояви характер и да не отстъпи. Както и от нея се изисква да бъде поне малко по-внимателна и да прояви разбиране, да направи компромис, вместо да ти се нахвърля за всичко. Глезене и лиготия е едно, ама нейното граничи с неуважение.
Мисля, че не трябва да й го позволяваш.
4. Относно мнението на Кремчето - ми.. аз те разбирам отлично. Била си засегната и затова си реагирала така, обидила си се..и пред себе си си има причина, все пак това за теб значи много - стилът.
Но нима си се оправдала с мензис? Не мисля.. както и не съм съгласна авторът така да се отдава на един човек, който в един момент му тегли майната, защото прищявката й не е задоволена. Кремче, ти не би направила така, доколкото съм чела мненията ти.

Любовта винаги достига фаза, в която компромисите играят важна роля.. Ти, авторе, си направил толкова много, раздал си се, страдал си заради глупави капризи, а тя? Нейн ред е. Сериозно трябва да говориш с нея, и колкото повече отстъпваш, толкова повече ще си раняван и накрая ти ще си този, който страда и го боли "сърцето". Не може някакви си 5 дена да превърнат жената в "чудовище". Щом на физическа болка издържат хората и не се озлобяват към близки, макар, че едвам седят на крака, атаката на хормоните, не може да повали един разумен човек, до степен, в коята да полудява и да не зная какво говори и прави.

Успех ти желая.
П.П. И сериозно си помисли за върпоса с другото момче.. на мен, лично това ми изглежда "опасна" ситуация.

SINDEL
02-16-2008, 19:46
:D О, да.. и аз съм много зла, когато ми дойде. Пове4ето хора около мен си ме знаят и тези 4-5 дена от месеца не ме зака4ат и не ми обръщат внимание на глупостите. Това са хормони все пак.. и организмът ти отка4а.
Но тая твоята прекалява - това да ти вдига скандали за 300 гр. пове4е банани.. :shock: омг.. Аз наистина не знам как я търпиш. В смисъл.. кофти й е, ясно, оба4е да се държи с теб така заради глупости..
Вземи я стегни малко, прекалено си я разлигавил.

MiMcHeToOo
02-16-2008, 19:47
Ти ме гръмна.. Никога не съм чувала на някоя жена така да и минава менструацията :shock:

SmeX
02-16-2008, 19:54
сори мн е дълго

dreamerka
02-16-2008, 20:13
а защо просто не се разберете да не се виждате тия няколко дена...обясни и ..така хем няма да се карате..хем 6ще ви домъчнее един за друг,хем като и мине ще е весела,няма да ти се сърди и ще и е домъчняло за теб.. :grin: :grin: :grin:

а...иможе да осъзнае че с теб и е по-добре и ако иска да си с нея през тези дни трябва да се държи по-добре!


ам..странно..при мен има истерии няколко дни преди да ми доийде и после...съм спокойствие!!

lLady_MooN_RaiN
02-17-2008, 09:36
Да, в тези дни от месеца на много жени им е трудно. Ставаме нервни, раздразнителни и неспокойни. Но това, което се случва с приятелката ти е ненормално. Това превишава всякакви граници. Може идеята ти да ми се стори тъпа, но според мен е добре да идете на лекар. Нека да й предпишат нещо, което ще я успокои в дниете преди да й дойде и да намали болката, в първите дни. Не е шега работа това, което й се случва. Разбирам да беше опърничава по характер, но ти казваш, че не е... За мен това, което се случва е ненормално....

mgxpower
02-17-2008, 09:47
Браво за граммотно написаната тема. Изчетох я от край до край и в някой неща като че ли видях себе си. само, че аз съм такава, когато не съм правила секс над 1 седмица или веднага след края на менструацията ми. какво да се прави мой човек-това са си женски хормони. да, тя не е права, ама изобщо, защото прави скандали от незначителни неща като 35 секунди закъснение или 300 грама подове повече. Само за носната кърпа я разбирам. Преди година се бях облякла в розово-панталон, ластик за коса, чанта, чехли, потниче, но бях хремава и извадих от джоба си розова ностна кърпа(все пак исках да е в тон). И приятеля ми ми се присмя, че съм вманиачена по розовото....1 час не му поговорих, само ревях, че ми се подиграва и ме засяга на тема стил(а аз много държа всичко по мен да е в тон). това беше малко лирично отклонение.
Жените сме странни същества, а менструацията ни влияе зле-кървиш 5 дена, боли те корем, кръст и глава, гади ти се от болка понякога, отпаднал си, а и женските хормони са малко и преобладава тестостерона. малко на мъже почваме да приличаме-избухливи сме. какво да направиш не зная. ще е добре, ако й кажеш всичко, което си написал в темата,а и няма да е лошо да не й обръщаш внимание или да не излизаш с нея в тези дни. поговорете си спокойно(и гледай да не е неразположена). Абе жените не сме лесни същества!Права си изобщо не сте лесни!Има толкова бутони по вас (ако мога така да се изразя) и половината незнам за какво са и изпълнявате толкова много функции!

kifla
02-17-2008, 10:05
Всяко момиче мрази времето когато идва месечния цикъл ,така че напълно нормално е да ти се развика и да се дразни дорти и от някакво нищожно нещо или твоя постъпка .Просто бъди мил и и показвай колко много държиш на нея.Когато ти се разсърди и ти каже ,че неиска да говорио сега с теб просто я остави сама ще се осъзнае не се притеснявай...просто тези няколко дена о тнашия живот не само ни подлудяват,но точно тогава си изкарваме всичко на най-невинните .Типично си е за нас момичетата.Не мис е вярва заради някаква такава разправия да те остави и да се разделите .Недей да и противоречиш тогава и се примирявай все пак и на теб да ти е това гадно чувство първите дни и ти няма да си много на кеф и в добро настоение =D>

sweet_sorcerer
02-17-2008, 11:56
малеее....и аз мн се нервя като ми дойде, ама това нейното е прекалено.....да се сърди за 300 гр. повече банани... #-o #-o ти явно си мн свестно и търпеливо момче...

mysterious93
02-17-2008, 12:11
Spored men ne trqbva da i se vruzva6 vseki put.I na men ne mi e priqten tozi period (kakto napisaxa vsi4ki momi4eta predi men)no tova e prekaleno.I nqkoi be6e napisal 4e tova sa nqkvi si 5 dena i ne bilo koi znae kakvo..da ama ne.Ami ako i mujete imaxa "takiva periodi"po 5-6 dena v meseca..i toi ako i prave6e takiva nomera..egati vruzkata deto 6te6e da e :D

CaSsIe
02-17-2008, 12:30
Вярно, че на всяка жена и влияе различно времето на месечния цикъл, обаче това е прекалено. Тя крещи за пълни глупости! Изобщо не оценява, че ти се стараеш да се почувства по добре! Според мене при следващата такава изцепка от нейна страна, трябва да и кажеш да се замисли какво правиш ти за нея и какво отношение получаваш в знак на благодарност! Просто и го кажи и тя няма начин да не се замисли! Успех

kapinka
02-17-2008, 12:39
Егати пачата .. кво правиш с нея бе .. Тая има някакви психични отклонения :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: УЖАССС .. Води я на психоаналитик докато е време .. ЛЕЛЕЛЕЛЕ .. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

08mdam__
02-17-2008, 17:38
Значи има момичета, които имат хормонални проблеми и при тях цикъла наистина може да протече по подобен начин. Не приемай навътре това, което се случва през тези дни от месеца, тя сама ти е казала, че няма предвид нещата, които ти е наговорила докато е в цикъл. Има момичета, на които не им влияе, но има и такива, които са като болни и са неадекватни пред целия период. Не бързайте да обвинявате момичето, след като се държи нормално през повечето време и след като той я обича значи има причини.
Чудесно е, че проявяваш разбиране. Може би тя трябва да се консултира с лекар. Опитайте да поговорите, когато е спокойна.
Иначе и аз се изнервям повече от обикновено и понякога си го изкарвам на приятеля ми, но той е свикнал да търпи. Когато прекалявам му се извинявам след това и всичко е наред.
Може би наистина една консултация и хормонални изследвания могат да помогнат да се реши проблема. Защото той не е само твой, но и нейн.
Успех :)

Violenza
02-17-2008, 18:11
И аз в такива дни съм СУПЕР раздразнителна... абсолютно всичко що мърда ме дразни много.. ама това нейното е болестно състояние просто.......

hottie
02-17-2008, 18:30
Ami i az sum izbuhliva po vreme na cikul,no tova mi se vijda PREKALENO ! Ne razbiram mnogo ot tezi ne6ta, no mi e interesno dali ako si napravi kruvni izsledvania niama da i otkriqt nqkakuv hormonalen disbalans?
Drugoto,koeto mi minava prez uma e dali ako ne probva da vzima protivoza4atu4ni niama da i se podobrqt nastroeniqta?

Prosto vednaga si napravih asociaciq s tezi 2 ne6ta. No naistina mi se vijda "too much" i napulno te razbiram kolko si pritesnen.

white_chik
02-17-2008, 18:32
Леле пич,ни си свръх човекът,честно ти казвам.Аз на твое място отдавна нямаше да търпя,щеше да ми е паднало пердето.И аз съм момиче,и аз имам месечен цикъл,но изобщо не се държа така,нникога и не мога да си представя точно цикълът да ме променя.Аз пак казвам,че ти свалям шапка,че си издържал такива скандали и продължаваш да я обичаш.Единственото,което ми се струва странно е,че тя те казва,че "това" е по-силно от нея.Не мога да си представя да не можеш да сдържаш емоциите си.

Kanela
02-17-2008, 18:42
Това състояние е болестно...явно наистина страда от зверски менструални болки,много обилно течение и убийствено главоболие.....
Иначе човек може да си помисли,че не те обича....
Всъщност всичко върви нормално долу-горе...до момента,в който си я видял с бившия и... :-o
Поговорете сериозно на тази тема и и дай да разбере,че я обичаш и искаш най-доброто за нея,но ако тя продължи да те отблъсква,ти не си длъжен да се сдухваш заради нейните нерви.
П.С.Вариантът за противозачатъчни е хубаво да се вземе в предвид.... 8)

HePeAJIeH
02-17-2008, 18:46
То бива бива нерви ама това бие всякакви рекорди! Аз ти се чудя на акъла как още я търпиш! :shock:

shivacheva
02-18-2008, 09:01
:shock: Тфа беше нещо страшно...
Не стига,че и носиш повече банани,даваш и кърпичка и превърташ видеото заради нея,тя постоянно ти вика?!?От коя страна си бил заобиколил катерушката...Баси...тя нормална ли е?
От начина,по който се изразяваш си личи,че си супер точен и че държиш много на нея,но тя явно не го оценява и постъпва УЖАСНО глупаво...Май и тя не знае какво иска от теб...Осигуряваш й всичко,което и трябва и после ти трие сол на главата...Хах...баси,аз ако бях,щях да се отдалеча за известно време,за да разбере какво може да изгуби...
И коя е причината бившия й да я разбира в този "толкооова труден" период,а ти не?Питай я,да видиш какво ще ти каже...
Наистина правиш прекалено много за нея и се стараеш да се чувства добре,докато тя разчита на това след 15 скандала да ти каже "Извинявай" и да знае,че ти ще приемеш извиненията и ще продължиш все едно не се е случило нищо...
Хъхъ...помисли си дали си струва всеки месец да изживяваш такъв стрес,особено щом толкова много я обичаш...
Тва с бившия наистина е нещото,което трябва най-много да те плаши...

LetiCherry
02-18-2008, 09:27
Ей, момче, да ти кажа честно твоето момиче направо си те върти на малкия пръст. Тя ти вика, избухва, ИЗЛИЗА С БИВШИЯ СИ, а теб те е страх следващия път да не би да се разделите завинаги...Явно е нацелила слабото ти място и доста добре те манипулира...Замисли се! А как приемаш извинението за бившия и то след ГОДИНА и нещо връзка с теб - според мен след думите й, че само бившия знае как да се държи в такива периоди с нея - ами защо не я отпрати при бившия като само той знае? Въпросът е че нямаш смелост да й го кажеш, за да не ти се разсърди, но до момента в който ти не й се опълчиш и покажеш, че няма да те разиграва повече- ситуажията ще си е все същата. Ти пак ще я обичаш и ще се държиш добре с нея, но няма да й търпиш капризите - трябва да сложиш край на това просто, иначе ще се съсипеш.
Аз нямам особено тежък цикъл, но е вярно, че в такива периоди сме малко по-емоционални, но нейното прекалява. Замисли се дали ти се живее на периоди и дали те прави щастлива...ДАй й ясно да разбере, че ти не винаги ще си й на разположения и че ако иска да те задържи, то няма да е по сегашния начин! Успех!

LadyDy
02-18-2008, 10:30
Седнете и поговорете на четири очи. Това според мен не може да продължава така....та ти едва ли не ще се съсипеш.....Вярно е, че когато едно момиче е в цикъл, през дните е много чувствителна и раздразнителна, но тя прекалява...Поговори с нея.. както казаха по-горе, може да се каже, че е разглезено момиче....... :?

Castaway
02-18-2008, 12:58
мм... и аз я изчетох цялата тема .. доста подробно си описал случаващото се с теб и приятелката ти..

Но това са женски раБоти .. в смисъл, че момичето кат е в цикъл и може буквално д аполудее и за най-малкото нещо,ама трябва да говориш с нея да се сдържа малко..поне да се опитва, т'ва ще е добре не само за теб,но и за самата нея..ако така се държи с всички,а не само с теб.. :shock: :shock: :shock:

опитай с раговор,или когато е неразположена, избягвай сдългите срещи с нея.. (тоест, 4/5 дни в месеца няма да се виждате,или ще се виждате за супер кратко време..не е болка за умиране, ... а и поне няма да се карате :D )

feelthless4o
02-18-2008, 13:12
Може да е нормално но мисля че тя прекалява

SkiT
02-18-2008, 13:28
Шизофрения? :( ...или афективно разстройство.
леките форми на всички заболявания трудно се улавят, а на това още повече.
Причините?- дълга и широка..серотонинов дефицит общо взето, ама и много други фактори, наследствено предразположение- определено, плюс "отключващи моменти"- раждане, диети,смяна на географска ширина,загуба на партньор, житейски кризи и пр. :-D

the_sweetest_kiss
02-18-2008, 13:32
Честно казано незнам как издържаш... Момиче съм и разбирам какво и е, и аз се дразня на някакви малки неща в този период, обаче това... И аз мисля, че е разглезена и освен да поговориш с нея, нз какво друго можеш да направиш

hooliganka89
02-18-2008, 14:09
Мнението ми че твоята приятелка просто си няма работа и е решила да види до къде стига един мъж заради една жена.

butty
02-18-2008, 14:17
Мнението ми че твоята приятелка просто си няма работа и е решила да види до къде стига един мъж заради една жена.
абсолютно съгласна... всяко момиче е изнервено през този период,но чак пък толкова... :shock:

gostut
02-18-2008, 14:47
приятелю, не знам как позволяваш такова отношение към себеси. как така ще ти прави сцена за 300г банани.. трябва не да е неразположена, ами да е на смъртно легло за да си позволи такова нещо. също така не разбирам как като знаеш що за човек е бившия толкова благосклонно се отнасяш към срещата й с него, да не говорим за това, което ти е казала после. Моя личен съвет е да се разделиш със нея докато не се научи как да се контролира и да се държи, като хората. Цикалът не може да бъде оправдание за подобно отношение. Но тъй като виждам, че прекалено мн я обичаш за да говорим за каквото и да е било себеуважение, има и вариант просто за тези 5-6 дни да не се виждате и чувате, защото това наистина те потъпква като човек.

EniTyYy
02-18-2008, 15:36
алеее :shock: това истина ли е ???!
излиза с бившия ? хаХа-излез и ти с някоя мацка и се постарай тя да те види..ако попита коя е,казваш само,че тя те разбира най-добре 8-) :-D :D

GabisiTa
02-18-2008, 15:43
:-o И аз съм изнервена по време на този период, но чак пък толкова... :? То е прекалено просто. Вероятно имаш железни нерви щом я търпиш с такива абсурдни капризи :neutral: Трябва да си поговорите. Не може да търпиш такова отношение... [-X