PDA

View Full Version : Искуствени КОСИ4КИ ;)



besnicataa
02-16-2008, 16:06
Здравейте!!!Тук всяка мацка да сподели дали има изкуствена коса,дали иска да има,дали е доволна и т.н :).Ли4но аз съм на 14 и имам и мисля 4е е доста готино и красиво :) ;-) :wink:

VilleBaby
02-16-2008, 16:21
ами мисля че ако полагам големи грижи ( както сега) за косата ми няма да ми дойде мерак за изкуствена...не ме привличат...не бих си взела 8)

Seducti0n
02-16-2008, 16:23
Не ми допадат подобни "екстри".Пък да не говорим, че на повечето им седи много изкуствено и от километри си личи, че е "кърпена" работата.Може и да има такива, на които всичко е изпипано и идеално нагласено, но в повечето случаи не е така.

mhmhmhmhm
02-16-2008, 16:31
Апф,изобщо не ме кефи..
А ти на 14 па за къде си тръгнала ми не е ясно :D

GaBiIi__
02-16-2008, 16:33
amii to tai kato moita mn se iztio6ti ot izpravqne i t.n mislq da si q postrija 6ot sega e dalga dosta i da si zema izkustvena :) :) :)

besnicataa
02-16-2008, 16:39
Апф,изобщо не ме кефи..
А ти на 14 па за къде си тръгнала ми не е ясно :D ми ако не знае6 на мом4етата съ6то им харесва

nofi
02-16-2008, 16:45
Апф,изобщо не ме кефи..
А ти на 14 па за къде си тръгнала ми не е ясно :D ми ако не знае6 на мом4етата съ6то им харесва
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: На момчетата също им харесвало! Зепни си изкуствена коса, щото им харесва. Ама на тях им харесват много работи... Нищо, жертвай се за всичко което има харесва, силикона да не забравиш! Ае, ходи си слагай коса...

besnicataa
02-16-2008, 16:52
оффф аман от злееета

krasiva_luja
02-16-2008, 16:56
оффф аман от злееетаne gi sly6ai mn qko si stoi mene me kefi q dai pic da te vida.az ne sum probvala 6toto moita e mn dulga

besnicataa
02-16-2008, 17:01
оффф аман от злееетаne gi sly6ai mn qko si stoi mene me kefi q dai pic da te vida.az ne sum probvala 6toto moita e mn dulga ДАЙ SKYPE

darla
02-16-2008, 17:04
оффф аман от злееета
бе нямам нищо против изкуствената коса стига да седи по не маааалко естествено.....ама няква 14 годишна дрисла(без извинение) да се прави на кукла барби само за да се хареса на мом4етата не6то и4 не ме кефи...поне като го прави6,го прави 6тото на тебе така ти е кеф,а не да дава6 обяснение от сорта"е да ама на мом4етата им харесва"....... :razz: или се опитва6 да излгеждаш като поредната напълно изкуствена фолк- "звезда"?!??!! 8-)

jim_beam
02-16-2008, 17:06
mi ne nqmam a i neiskam da imam, za6toto kosata mi e dostata4no hubava i dalga i sega za da i lepq nekvi bokluci (izvinqvam se na mackite koito ne sa saglasni s men, ne go kazvam za ad se zaqjdam a samo li4no mnenie ;)) :P

VilleBaby
02-16-2008, 17:12
И ЗАЩО МОМЧЕТАТА ДА ХАРЕСВАТ ИЗКУСТВЕНИ КОСИ? МОГА ДА ТИ КАЖА , ЧЕ МОМЧЕТАТА ПРЕДПОЧИТАТ ЯКА , ЕСТЕСВЕНА МАЦКА , ПРЕД НЯКОЯ СИЛИКОНОВА ПРИНЦЕСА С ИЗКУСТВЕНА КОСИЧКА, КОЯТО КАТО СИ СВАЛИ ГРИМА НЕ МОЖЕШ ДА Я ПОЗНАЕШ 8-)

besnicataa
02-16-2008, 17:28
ОК КАКТО КАЖЕТЕ НАЛИ НА МЕН МИ СЕДИ ГОТИНО КВО МЕ БОЛИ ЗА ВАС :(

wasntme_
02-16-2008, 17:28
И ЗАЩО МОМЧЕТАТА ДА ХАРЕСВАТ ИЗКУСТВЕНИ КОСИ? МОГА ДА ТИ КАЖА , ЧЕ МОМЧЕТАТА ПРЕДПОЧИТАТ ЯКА , ЕСТЕСВЕНА МАЦКА , ПРЕД НЯКОЯ СИЛИКОНОВА ПРИНЦЕСА С ИЗКУСТВЕНА КОСИЧКА, КОЯТО КАТО СИ СВАЛИ ГРИМА НЕ МОЖЕШ ДА Я ПОЗНАЕШ 8-)

mm tva ne e to4no taka.. za grima ok.. ama silikona.. dosta hora biha se pozamislili...

Just hear me...
02-16-2008, 17:49
Еее кво пак ще рече 14-годишна дрисла... вие все едно като сте били на 14 сте се мислили за малки и не сте мислили хич за момчета...

По темата.. аз лично нямам ама доста мои приятелки си сложиха... най-важното е да си избереш цвят който да отива на твойта коса и на самата теб... и редовно трябва да я подържаш като я решеш с гребен с широки зъбци, за да не се заплита... естествено не може да я ползваш много дълго ама изглежда добре... и ако ти не можеш да си я сложиш след като си я купиш съветвам те да отидеш при фризьорката си да ти я сложи нормално 8)

GaBiIi__
02-16-2008, 18:46
mm macka i az iskam pic

besnicataa
02-16-2008, 18:55
mm macka i az iskam pic dai skye

mhmhmhmhm
02-16-2008, 18:58
Да си сложа изкуствена коса на 14,за да ме харесат момчетата? :-o

besnicataa
02-16-2008, 18:59
Да си сложа изкуствена коса на 14,за да ме харесат момчетата? :-o AЕ СТИА ВЕ !!!!!!!!!! :x

krasiva_luja
02-16-2008, 19:00
ae sprete se puk vie 6te si slaga za kvoto si iska tva si e neino re6enie ae na bas 4e kosata i sa e mn po qka ot na pove4eto zlobli misle6ti se za mn inteligentniii :-P

mhmhmhmhm
02-16-2008, 19:06
хаха...
що пък да съм злобна-всеки да си слага квото си иска
аз си казвам мойто мнение
а ако на тебе не ти изнася-не пишеш ;)

krasiva_luja
02-16-2008, 19:08
хаха...
що пък да съм злобна-всеки да си слага квото си иска
аз си казвам мойто мнение
а ако на тебе не ти изнася-не пишеш ;)ne govora to4no za tebe

mhmhmhmhm
02-16-2008, 19:11
добре тогава :-P

Madness
02-16-2008, 19:13
Мен ме кефят цветните донякъде

AliceSw
02-16-2008, 19:33
супер е гнусно, и винаги личи, че е присадена

=> е грозно

pepita87
02-16-2008, 21:10
И на 14,15,16...20..30...всеки се стреми да изглежда добре,едни по естествен,друг по изкуствен начин...всеки си има собствен изглед на не6тата,не намирам ни6то ло6о в това,ДИтЕТУ да иска да изглежда добре!!!А тоя аргумент за момчетата,наистина,мацка,м лко тъпо прозвуча... :? Аз съ6то си сложих тва лято,не толковва за дължина,колкото за обем...ам ми мина мерака,много бързо...и не намерих ни6то гнусно,косата беше 100%естествена,ако полагаш нужните грижи(ходиш ежемесечно на поддръжка)Всичко 6те е 6 :)

sweatkiss
02-17-2008, 06:19
Ами яко е :-D .Аз съм си взела такава дето може да си сваляш и да си я сваляш(на пластове те са около 10 парчета и отготе са като шнолки и ги слагаш на различни места под косата ти и седи като естествено).Иначе съм против тези които се зашиват.А относно момчетата не мисля че харесват момичета с изкуствени коси.Аз моята я носа само по-повод и е СУПЕР яка. :-P

besnicataa
02-17-2008, 07:14
Ами яко е :-D .Аз съм си взела такава дето може да си сваляш и да си я сваляш(на пластове те са около 10 парчета и отготе са като шнолки и ги слагаш на различни места под косата ти и седи като естествено).Иначе съм против тези които се зашиват.А относно момчетата не мисля че харесват момичета с изкуствени коси.Аз моята я носа само по-повод и е СУПЕР яка. :-P 10 пар4ета?!?!?! ти луда ли си ма?? тцтцтц тва е невъзможно no comment !!!!!!!!!!!!! :? :? :?

Ice_Queen_
02-17-2008, 07:34
ОК КАКТО КАЖЕТЕ НАЛИ НА МЕН МИ СЕДИ ГОТИНО КВО МЕ БОЛИ ЗА ВАС :(

НЕ! ЩЕ ТИ СЕДИ КАТО НА ПОСЕРКО!

бати тъпото създание..

krasiva_luja
02-17-2008, 09:56
ОК КАКТО КАЖЕТЕ НАЛИ НА МЕН МИ СЕДИ ГОТИНО КВО МЕ БОЛИ ЗА ВАС :(

НЕ! ЩЕ ТИ СЕДИ КАТО НА ПОСЕРКО!

бати тъпото създание..maa ti si mn zle we xaxaxa.

~~lalala~~
02-17-2008, 10:02
Na men mi xareswat, no samo kogato stoqt estestwenoo ;P ina4e ne mi xareswa kogato ediniq plast |gorniq| e mn kus i dolniq e mn dulug.

besnicataa
02-17-2008, 10:26
Да бе вие сте 'газарките' мн ги разбирате не6тата пфф. Си4ки чки пи4ки са с коси ;) ебати злобилите има заеби.... нервираите сее ако искате,ако искате ме псуваите и т.н не ми пука 8-)

Briseis
02-17-2008, 10:28
Така...
Аз имам къса, боядисана, тънка коса. Моя фризьор ме навива за изкуствена, но аз не искам.
Едно момиче от моето училище има. Въпреки, че цвета е като нейния, пак си личи, че е изкуствена.
Лично на мен не ми харесва, моята проскубана перущинка ми допада повече.
А и е скъпо удоволствие.

white_chik
02-17-2008, 10:29
Аз лично мисля да си сложа слд две години,окола бала ми,защото имам доста рехава косица и тва ми е супер комлекс.Сега не мисля,че има смисъл.Все пак,ако от ранна възраст започна да прибягвам до такива промени накрая няма да остане нищо от мен.

ELiTyYy
02-17-2008, 10:35
Да бе вие сте 'газарките' мн ги разбирате не6тата пфф. Си4ки чки пи4ки са с коси ;) ебати злобилите има заеби.... нервираите сее ако искате,ако искате ме псуваите и т.н не ми пука 8-)

леле..мале от кога някфа 14 годишна пръдла се прави на мноо оборотна ..
ей моми4е я слез на земята ?!..
като си сложи косата фръкна до небето?!...
и аз имам коса и кфо..не е изкуствена и кфо ?!>..
ае въри се гръмни...
ебасиииииии и смешната...кфо храниш на ред ма тъпачко?!!!!!!!!!!!!!!!1 :-x :-x :-x :-x :-x

besnicataa
02-17-2008, 11:03
Да бе вие сте 'газарките' мн ги разбирате не6тата пфф. Си4ки чки пи4ки са с коси ;) ебати злобилите има заеби.... нервираите сее ако искате,ако искате ме псуваите и т.н не ми пука 8-)

леле..мале от кога някфа 14 годишна пръдла се прави на мноо оборотна ..
ей моми4е я слез на земята ?!..
като си сложи косата фръкна до небето?!...
и аз имам коса и кфо..не е изкуствена и кфо ?!>..
ае въри се гръмни...
ебасиииииии и смешната...кфо храниш на ред ма тъпачко?!!!!!!!!!!!!!!!1 :-x :-x :-x :-x :-xМИ СУПЕР Т1ПА СИ И КФО?! :razz:

ELiTyYy
02-17-2008, 11:38
пхах.... я вземи се гримни пикло вчеращна
смешната си ти..щот като гледам и хабер си нямаш за нищо
"щотт мом4етата те харесват" йахаХАХахаХахахаХа :lol: :lol: :lol: :lol:
смешлааааааааааааа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt044 :smt042 :smt043 :smt044 :smt043 :smt042 :smt043 :smt044 :smt043 :smt042 :smt043 :smt044

besnicataa
02-17-2008, 12:12
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D 8-) 8-) 8-) :-)

besnicataa
02-17-2008, 12:54
:-o

spongebob
02-17-2008, 14:00
besnicataa написа:
Да бе вие сте 'газарките' мн ги разбирате не6тата пфф. Си4ки чки пи4ки са с коси ебати злобилите има заеби.... нервираите сее ако искате,ако искате ме псуваите и т.н не ми пука


Ти като ги разбираш много къде си тръгнала теми из форумите да пишеш?И казваш всички пички са с коси...да така е а ти.. ще слагаш изкуствена... :shock: нима си без коса и не си пичка?Ми ето какъв и бил проблема на девоичетоо!Абе я си свисаите марулите вчерашни пикли ми тръгнали по улиците приличащи вече на лелки от толкова правене

besnicataa
02-17-2008, 14:03
:-P :D :D :D :D :D :D :grin: :-D :-D :-D FUCK OFF WE !!!

ELiTyYy
02-17-2008, 14:11
:-P :D :D :D :D :D :D :grin: :-D :-D :-D FUCK OFF WE !!!

смятай пикло...
ти май не се усещаш,колко си надута и то без покритие...
ае вземи се спри да пишеш тука,4е само се излагаш с простотията си..
толкова тъпо нещо не бях виждала...
да си слага коса,щот на мом4етата им харесвало
....аз аахахахха нямам думи.. ахаххаха :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AliceSw
02-17-2008, 14:28
дарлин', зле си...да взема да си снимам косата, да ми обясняваш как била хубава изкуствената, разбираш ли

ElisaDay
02-17-2008, 15:25
Еее ма мацко "besnicataa" ти сега ще ми обясниш ли защо си си сложила тази изкуствена коса ? Заради момчетата? :D Веселячка ..
Тцтц да се мащате от тука някфи дребни, надути богаташчета ..

spongebob
02-17-2008, 16:52
Лошото Elisa`Day в случая е,че се намират и такива момиченца чиито родители не разполагат с толкова много средства и все пак докато се чудят как да вържат двата края милите им момиченца се чудят как да се направят за да изглеждат 1 към 1 с Фолк "звездите" и кукла барби..и да харчат парите на родителите си като изобщо не им идва на акъла какво им е струвало на тези родители за да ги спечелят..

besnicataa
02-17-2008, 17:01
to4no taka SPONGEBOB :) 8-) ama kolky ste zle emi da kato folk pevicite za6to protiv li?TI KATO SI MISS.SELO KVO DA PRAIM ;) :D :D NI6TO LI4NO :-D

mhmhmhmhm
02-17-2008, 17:25
Ауу аз не искам изкуствена коса=> съм мис Село
Ще се депресирам :-o

ElisaDay
02-17-2008, 18:04
spongebob точно така е .. :?

sLaDkA_GrEsHkA
02-17-2008, 20:43
besnicataa aha.. sega gi razbiram horata zashto se otdrupvat kato im kaja 4e sum na 14... zaradi takiva "putki" kato tebe..... obzalagam se che si na rusi ki4uri ili s 4erna kosa s fon dio ten , koito ti sedi kato maska, s neopisuemno mnogo cheren moliv, glanca ti izliza ot o4ertaniqta na djukite nosish samo ostri obuvki s tok4enca, izrqzanu bluzki i kusi poli .... i nai veche se obzalam che ako shte maika ti da e... da te vidi nqkoq sutrin bez grim pri4eska i izkustvena kosa she se 4udi "kvo li e tova" ... poznah nali ?? zashto momi4etata koito sa estestveno hubavi da sa miss selo ? zashtoto teb te e qd 4e daje i s grim ne postigash tehniq efekt li ? s zloba oshte po malko mila.... a na si4ko otgore si pokaza i prostotiqta... ne znam kvo poveche da ti kaja samo she te posuvetvam da spresh da pishesh che strashno mnogo se izloji :?

megiii
02-18-2008, 10:35
и аз бях с удалжена коса една година по4ти и съм мн доволна:) но с времето малко или много по4ва да ти омръзва....

besnicataa
02-18-2008, 11:15
besnicataa aha.. sega gi razbiram horata zashto se otdrupvat kato im kaja 4e sum na 14... zaradi takiva "putki" kato tebe..... obzalagam se che si na rusi ki4uri ili s 4erna kosa s fon dio ten , koito ti sedi kato maska, s neopisuemno mnogo cheren moliv, glanca ti izliza ot o4ertaniqta na djukite nosish samo ostri obuvki s tok4enca, izrqzanu bluzki i kusi poli .... i nai veche se obzalam che ako shte maika ti da e... da te vidi nqkoq sutrin bez grim pri4eska i izkustvena kosa she se 4udi "kvo li e tova" ... poznah nali ?? zashto momi4etata koito sa estestveno hubavi da sa miss selo ? zashtoto teb te e qd 4e daje i s grim ne postigash tehniq efekt li ? s zloba oshte po malko mila.... a na si4ko otgore si pokaza i prostotiqta... ne znam kvo poveche da ti kaja samo she te posuvetvam da spresh da pishesh che strashno mnogo se izloji :? ne e vqqrno PULNATA PROTIVOPOLOJNOST AMA NA SELQNKI OBQSNQVA LI SE :lol:

Ice_Queen_
02-18-2008, 12:00
ОК КАКТО КАЖЕТЕ НАЛИ НА МЕН МИ СЕДИ ГОТИНО КВО МЕ БОЛИ ЗА ВАС :(

НЕ! ЩЕ ТИ СЕДИ КАТО НА ПОСЕРКО!

бати тъпото създание..maa ti si mn zle we xaxaxa.

не кокошко проскубана ти си зле :)
само не знам къде ти отиде арната снимица с курвенското излъчване?

Сички пички били с такива ПРИКАЧЕНИ коси..е хуу..то така-като господ не е дал на някой - ни акъл ни коса..няма лошо да се слага.

spongebob
02-18-2008, 14:49
"ne e vqqrno PULNATA PROTIVOPOLOJNOST AMA NA SELQNKI OBQSNQVA LI SE"
Така и нямахме честта да видим на снимка тази противоположност..защо?Сра уваш се от това как изглеждаш пред "селянките" ли?Моето момиче ти си толкова заблудена,че дори нямаш идея за какво става въпрос в деиствителност.А това,че господ ни е надарил с хубави коси и не сме тръгнали на 14 да си слагаме изкуствени метличини повярваи ми не прави нито една от нас селянка,за съжаление обаче ,че ти с всеки свои пост показваш все повече селянията си.Аиде със здраве ;)

besnicataa
02-18-2008, 14:57
Koito iska snimki na li4no suob6tenie da si dade skype

ELiTyYy
02-18-2008, 19:50
Koito iska snimki na li4no suob6tenie da si dade skype
hahaha дано някой ти одърпа "хубавата" изкуствена коса..да видим колко е здрава.. :-D :razz: :lol: тъпа4ка... хахаха кой е умрял за тъпите ти снимки мааааааааааааа....я въри се скриииииииии някъде ...в цирка е твоето място!! :razz:

Ice_Queen_
02-19-2008, 11:37
Koito iska snimki na li4no suob6tenie da si dade skype
hahaha дано някой ти одърпа "хубавата" изкуствена коса..да видим колко е здрава.. :-D :razz: :lol: тъпа4ка... хахаха кой е умрял за тъпите ти снимки мааааааааааааа....я въри се скриииииииии някъде ...в цирка е твоето място!! :razz:

бтв снимката дето ти е аватара- твоя ли е ?

темата и без тва вече е леко осрана..

pepita87
02-19-2008, 11:41
Абфффффффффф...АБЕЕЕ...ква е тая лудница,всички ли сте в цикъл,пф,баси рядко се сре6та тема във форума,без нападки и тъпи бисери :o

ELiTyYy
02-19-2008, 14:20
Koito iska snimki na li4no suob6tenie da si dade skype
hahaha дано някой ти одърпа "хубавата" изкуствена коса..да видим колко е здрава.. :-D :razz: :lol: тъпа4ка... хахаха кой е умрял за тъпите ти снимки мааааааааааааа....я въри се скриииииииии някъде ...в цирка е твоето място!! :razz:

бтв снимката дето ти е аватара- твоя ли е ?

темата и без тва вече е леко осрана..
мдам :)

rashito0o
02-19-2008, 16:26
на 15 съм нямам искуствена коса даже не е боядисвана или правена на кичури,а иначе искам изкуствена коса която само да ми доодължи мойта и да се маха и слага в домашни условия :D

Shtastl1va
02-19-2008, 18:14
Аз също не съм им фенка. Както каза някой по- нагоре - с малко повече грижи и търпение, сама можеш да постигнеш желания вид на косата :)

LannyBarbie
02-21-2008, 04:32
Ами яко е :-D .Аз съм си взела такава дето може да си сваляш и да си я сваляш(на пластове те са около 10 парчета и отготе са като шнолки и ги слагаш на различни места под косата ти и седи като естествено).Иначе съм против тези които се зашиват.А относно момчетата не мисля че харесват момичета с изкуствени коси.Аз моята я носа само по-повод и е СУПЕР яка. :-P
дай малко инфо от къде си си я зела:) колко ти е излязло:)

LannyBarbie
02-22-2008, 11:13
Ами яко е :-D .Аз съм си взела такава дето може да си сваляш и да си я сваляш(на пластове те са около 10 парчета и отготе са като шнолки и ги слагаш на различни места под косата ти и седи като естествено).Иначе съм против тези които се зашиват.А относно момчетата не мисля че харесват момичета с изкуствени коси.Аз моята я носа само по-повод и е СУПЕР яка. :-P
дай малко инфо от къде си си я зела:) колко ти е излязло:)

Rally_Baby
02-22-2008, 13:31
Аз имам изкуствена коса и съм много доволна,полагам си същите грижи както и за моята си коса,не е кой знае колко трудно за поддръжка :-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 01:49
Аз на изкуственото не съм голяма фенка, но винаги съм искала дългичка и красива коса. За съжаление никога не е стигала повече от раменете надолу и затова имах желание да си сложа. Но не и възможност :D Не че не мога да си изкарам , но като че ли вече не ми е толкова зор :D Иначе нямам нищо против, стига да изглежда естествено и хубаво :) (за който си няма, така е :D ) За какво се ръсиха толкова обиди тук, не разбирам :D Всеки има предпочитания, но трябва ли да показваме колко сме лоши :) :-)