PDA

View Full Version : да следвам мечтите или..



ronyto_
02-16-2008, 16:23
Zdraveite,sladyri,iskam da vi razkaja naburzo kakuv mi e sly4aq i 6te vi pomilq da si kajete mnenieto po vuprosa.Rabotata e tam,4e ot okolo 2-3 sum(po-skoro bqh) re6ila da zamina i da y4a v 4yjbina.Hodih na simpoziym za yniversitetite v evropa i amerika,proy4ih kak stoqt ne6tata sus SAT i TOEFL,izob6to vsi4ko na 6...po4ti :? .Ot pove4e ot polovin godina sum s edno mom4e,koeto stra6no mn obi4am i toi men-su6to.I toi zapo4na da me ybejdava kak tyk i s nego e moeto bude6te...i v momenta sum stra6no oburkana dali da sum s liybimoto su6testvo,ili da si sledvam me4tite...sama.Za6toto 6te e nai-hybavo ako zamina s nego,no takava opciq mai nqma.Mn mersi predvaritelno :)

Naman07
02-16-2008, 17:00
sledvai me4tite si

slim__shadygirl
02-16-2008, 17:05
sledvai me4tite si
\:D/

darla
02-16-2008, 17:09
sledvai me4tite si
\:D/
+101! мъжете са до време-особено тези,които те убеждават да загърби всяка цел заради тях!

jim_beam
02-16-2008, 17:10
po dobre sledvai me4tite si, za6toto sled vreme ako se razdelite 6te sajalqva6 mnogo 4e si izpusnala 6ansa si... a ako toi naistina te obi4a ima 2 varianta 1.da doide s teb 2.da te iz4aka :)
i vse pak napravi tova koeto misli6 4e e po pravilno ;) uspeh ti jelaq i dano napravi6 verniq izbor za da ne sajalqva6 po- kasno :-)

RoyTheReaper
02-16-2008, 17:48
sledvai me4tite si
\:D/
+101! мъжете са до време-особено тези,които те убеждават да загърби всяка цел заради тях!

Нямам какво повече да добавя. Не можеш да изпуснеш възможност за цял живот заради мъж.

Ziezi
02-16-2008, 23:31
Интересно защо всички смятат,че като учиш в чужбина мечтите ти със сигурност ще се осъществят....
Твой избор,ти си знаеш отговора,само ще ти кажа,че в чужбина мечтите са МНОГО по-трудни за реализиране(или поне повечето от тях)...
Ами ако се провалиш и после потърсиш приятеля си,ама той вече те е забравил?

JuSt_a_GiRl_Uk
02-18-2008, 11:58
sledvai me4tite si
\:D/
+101! мъжете са до време-особено тези,които те убеждават да загърби всяка цел заради тях!

Нямам какво повече да добавя. Не можеш да изпуснеш възможност за цял живот заради мъж.

+111111111111 :-D \:D/ Пожелавам ти успех... :) :)

LetiCherry
02-22-2008, 17:56
Аз винаги съм искала да уча в чужбина. Преди 2 години, февруари месец на 12 клас срещнах моето момче, той знаеше, че искам да заминавам и никога не ме е убеждавал да остана в БГ. Говорихме си и аз на 7 месец от нашата връзка ззаминах, но и до ден днешен сме си заедно. Не казвам, че е елсно, но знам, че той е за мен и нямаше смисъл да се разделяме, сега остава въпроса как да го убедя да дойде при мен, защото е някакъв заклет родолюбец...хахах.. :-x Ако искаш да поддържаш връзка от растояние, продължете да сте заедно.

marilyn
02-22-2008, 18:22
sledvai me4tite si. lubovta e ne6to vremenno i ako ostane6 tuka sled vreme mn 6te syjalqvash 4e si ostanala zaradi nqkogo.

mihichkaaa
02-24-2008, 13:25
sledvai me4tite si
\:D/
+101! мъжете са до време-особено тези,които те убеждават да загърби всяка цел заради тях!
:wink: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

teenkopele
02-24-2008, 22:04
Интересно защо всички смятат,че като учиш в чужбина мечтите ти със сигурност ще се осъществят....
Твой избор,ти си знаеш отговора,само ще ти кажа,че в чужбина мечтите са МНОГО по-трудни за реализиране(или поне повечето от тях)...
Ами ако се провалиш и после потърсиш приятеля си,ама той вече те е забравил?

...

8992
03-04-2008, 18:49
Следвай мечтите си :) твоят приятел е егоист щом те кара да зарежеш всичко заради него вярвам че ако те обича истински ще иска само най-доброто за теб :( но пък има и вариант -опитва се да те откаже за да не те загуби можеби иска всеки ден да си до него да те вижда :) Но аз мисля че си се потрудила доста за да се откажеш :-o все пак решението е твое

Sarge
03-05-2008, 14:27
Еххх, кариера или любов, тва ми прили4а на сапунен сериал :D .

Ама шегата настрана де, въпроса си е сериозен. Преди да правиш каквото и да било си помисли върху следното-Помисли си дали той НАИСТИНА държи на теб, помисли си дали НАИСТИНА е готов да даде вси4ко за теб, дали зна4иш нещо за него. Помисли си също така и за приятелите си, защото заминеш ли задълго, то шанса пове4ето от тях да те забравят е доста голям. Помисли си дали изобщо си в състояние да запо4неш отна4ало, в друга страна, където не познаваш никого и общо взето хората, които ги е грижа за теб просто НЯМА да са наблизо. Не всеки 4овек е в състояние да предприеме това, помни го това. Може ентусиазма да е голям, но и може да се окаже, 4е накрая си е останал само този ентусиазъм. Така 4е просто ти трябва да си решиш.

prettyIdeath
03-10-2008, 15:23
В много трудно положение си.. Да ти кажа честно аз бих останала, поне на този етап така мисля.. Но пък имаш шанс да учиш на по-високо равнище. Отиди! Ще се върнеш ... къв е проблема. Защо не става да отидете двамата?

elitututu
03-10-2008, 19:07
ако приятеля ти държи на теб ..защо да не заминеш?по този на4ин може да видиш колко те оби4а и кфа подкрепа би ти дал 8) заминаваи :) аз нямам възможността но ако бях на твое място нямаше и да се замисля даже

Liz
03-16-2008, 22:52
Със един израз - Зарежи го.
Говориме тука за живота ти и бъдещето ти, и повярваи ми една връзнка никога не е живота ти.
А и все пак това ти е мечтата..което е много важно.

JinaTa`na`ROnaldO
08-10-2008, 18:33
Следвай Мечтите си..Реализирай се в Америка.. :-D Мъже има колкото искаш.. :wink: Не пропилявай тази възмОжност .. :)

*Krisinka*
08-10-2008, 19:38
предцени сама :wink: другите не знаят какво точно чувстваш :wink:

*Krisinka*
08-10-2008, 19:38
предцени сама :wink: другите не знаят какво точно чувстваш :wink:

kristo
08-10-2008, 20:25
Моята мечта е силна и просперираща България, в чийто предели са всички етнически български територии- Мизия, Тракия(плюс Беломорска и Западна Тракия), Македония и Западните покрайнини.
Освен това България, управлявана от българи, а не от турци, евреи и комунисти :).
Знам, мечта е, но вярвам, че все някога ще се осъществи :).

kristo
08-10-2008, 20:32
Следвай Мечтите си..Реализирай се в Америка.. :-D Мъже има колкото искаш.. :wink: Не пропилявай тази възмОжност .. :)
Кви мечти в Америка бе мацка, те там освен да бачкат като луди от сутрин до вечер, нещо друго правят ли?! Една от най-изродените и изперкали "нации" са американците, честно по-тъпи и ограничени копелета от тях няма :-D.
Лично мнение разбира се, не смятам да ангажирам никого с него :)
А за мъжете им, стига бе, то там на хипопотамите в Америка така ли им викат-мъже?! Щото съм виждал доста американци, ама не по филмите, които са много, ама много зле, пълни откъсаци :D.
Иначе поздравления за хубавия аватар, много, ама много е секси, направо е прехласващ. Перфектно дупенце просто :-) :).

JinaTa`na`ROnaldO
08-12-2008, 15:50
Следвай Мечтите си..Реализирай се в Америка.. :-D Мъже има колкото искаш.. :wink: Не пропилявай тази възмОжност .. :)
Кви мечти в Америка бе мацка, те там освен да бачкат като луди от сутрин до вечер, нещо друго правят ли?! Една от най-изродените и изперкали "нации" са американците, честно по-тъпи и ограничени копелета от тях няма :-D.
Лично мнение разбира се, не смятам да ангажирам никого с него :)
А за мъжете им, стига бе, то там на хипопотамите в Америка така ли им викат-мъже?! Щото съм виждал доста американци, ама не по филмите, които са много, ама много зле, пълни откъсаци :D.
Иначе поздравления за хубавия аватар, много, ама много е секси, направо е прехласващ. Перфектно дупенце просто :-) :).






:oops: Mersii mErsii :p :smt050 A kolkoTo do tvOeto izkazVanee..:] Vseki 4ovek ima raZli4no mnenie a tova e tvOeto..V tova koEto si kazal ima izvestna dOza smisal..Donqkade si prav.. :) No az sashto kato toVa momi4e imam merachence da se mahnaa..a kolkoto do amerikanciitee..ima ubitaci no ima iii takiva koito da pomni6 cql JIVoOTT :] :)

kristo
08-12-2008, 19:09
Следвай Мечтите си..Реализирай се в Америка.. :-D Мъже има колкото искаш.. :wink: Не пропилявай тази възмОжност .. :)
Кви мечти в Америка бе мацка, те там освен да бачкат като луди от сутрин до вечер, нещо друго правят ли?! Една от най-изродените и изперкали "нации" са американците, честно по-тъпи и ограничени копелета от тях няма :-D.
Лично мнение разбира се, не смятам да ангажирам никого с него :)
А за мъжете им, стига бе, то там на хипопотамите в Америка така ли им викат-мъже?! Щото съм виждал доста американци, ама не по филмите, които са много, ама много зле, пълни откъсаци :D.
Иначе поздравления за хубавия аватар, много, ама много е секси, направо е прехласващ. Перфектно дупенце просто :-) :).






:oops: Mersii mErsii :p :smt050 A kolkoTo do tvOeto izkazVanee..:] Vseki 4ovek ima raZli4no mnenie a tova e tvOeto..V tova koEto si kazal ima izvestna dOza smisal..Donqkade si prav.. :) No az sashto kato toVa momi4e imam merachence da se mahnaa..a kolkoto do amerikanciitee..ima ubitaci no ima iii takiva koito da pomni6 cql JIVoOTT :] :)
Може, аз не отричам, че сигурно има и свястни американци, както има свястни хора и от всички народности по света. Къде са повече, къде са по-малко, това вече е друга тема :).
Ами пожелавам ти успех в живота където и да решиш да живееш, пък все пак не забравяй, че България е твоята Родина и че въпреки всичко можеш гордо да казваш навсякъде по света, че си българка :).

JinaTa`na`ROnaldO
08-13-2008, 13:19
Следвай Мечтите си..Реализирай се в Америка.. :-D Мъже има колкото искаш.. :wink: Не пропилявай тази възмОжност .. :)
Кви мечти в Америка бе мацка, те там освен да бачкат като луди от сутрин до вечер, нещо друго правят ли?! Една от най-изродените и изперкали "нации" са американците, честно по-тъпи и ограничени копелета от тях няма :-D.
Лично мнение разбира се, не смятам да ангажирам никого с него :)
А за мъжете им, стига бе, то там на хипопотамите в Америка така ли им викат-мъже?! Щото съм виждал доста американци, ама не по филмите, които са много, ама много зле, пълни откъсаци :D.
Иначе поздравления за хубавия аватар, много, ама много е секси, направо е прехласващ. Перфектно дупенце просто :-) :).






:oops: Mersii mErsii :p :smt050 A kolkoTo do tvOeto izkazVanee..:] Vseki 4ovek ima raZli4no mnenie a tova e tvOeto..V tova koEto si kazal ima izvestna dOza smisal..Donqkade si prav.. :) No az sashto kato toVa momi4e imam merachence da se mahnaa..a kolkoto do amerikanciitee..ima ubitaci no ima iii takiva koito da pomni6 cql JIVoOTT :] :)
Може, аз не отричам, че сигурно има и свястни американци, както има свястни хора и от всички народности по света. Къде са повече, къде са по-малко, това вече е друга тема :).
Ами пожелавам ти успех в живота където и да решиш да живееш, пък все пак не забравяй, че България е твоята Родина и че въпреки всичко можеш гордо да казваш навсякъде по света, че си българка :).


МноГо ти благОдаря за пОжеланиетО.. :-) Аз се гордеЯ,че съм БЪЛГАРКА,но кактО казах намеренИята ми са да се махна... :) И да ..НИКОГА няма да забравя родината ми..:) :) :-)

SabrinaAa
08-14-2008, 15:24
sledvai me4tite si :-)

Love_Boy
08-21-2008, 23:51
sledvai me4tite si
\:D/
+101! мъжете са до време-особено тези,които те убеждават да загърби всяка цел заради тях!

Убий мечтите си! Разруши бляновете си! Загърби всичко което някога си желала!
Тръгни по петите на онзи който те омайва със сладки приказки, хвани го за напръщялия хуй, изсмучи му го, ожени се за него и му роди 3 деца! След две секунди ще си на 40 години, ще се обърнеш назад и ще си кажеш "ебаси майката, какъв живот живеем"!!!!

AceSpades
08-21-2008, 23:55
Ако наистина те обичаше щеше да каже да си следваш мечтите, а не него...

deizilin
08-24-2008, 18:34
Според мен тук няма да намериш отговора.Трябва сама да избереш,защото тук всеки мисли различно.Амбицията за успех се проявява различно във всеки от нас.Отговорът е в теб,просто не си го открила още.Аз само ще ти кажа,че животът е пред теб...хората не са безгрешни и се учат от грешките си... , и когато се изправиш пред подобна дилема разбираш до колко желаеш дадено нещо. :)

deizilin
08-24-2008, 18:34
Според мен тук няма да намериш отговора.Трябва сама да избереш,защото тук всеки мисли различно.Амбицията за успех се проявява различно във всеки от нас.Отговорът е в теб,просто не си го открила още.Аз само ще ти кажа,че животът е пред теб...хората не са безгрешни и се учат от грешките си... , и когато се изправиш пред подобна дилема разбираш до колко желаеш дадено нещо. :)

mikey
11-10-2009, 08:04
следвай мечтите

ZipFail
11-10-2009, 11:23
Големи мечти обаче.. :lol: