PDA

View Full Version : Следната ситуация...



BlindedAngel
02-16-2008, 17:18
Значи запознах се с едно момиче на един рожден ден малко преди Коледа...Всичко беше много хубаво изкарахме си много яко заедно накрая даже успяхме да подремнем малко заедно :oops: На второто излизане на кафе се целунахме и от тогава всеки път като излизаме на кафе го караме на целувки,държене на ръце и влюбени погледи,казва ми че много често мислила за мене ( в което не се съмнявам при положение че приятелите и ми казаха че доста често говорила за мене ).Аз съм на 18 тя на 17 но си има приятел който е 81 набор :shock: Беше ми казала колко много го обичала,как държала на него и такива неща,а един път когато я попитах защо правим така тя ми каза "Ми като те погледна в красивите ти очи и някак си ми се струва редно".Та въпроса ми е какво да направя че да е с мене защото наистина много я харесвам ( и тя ме харесва много ),обаче не зарязва авера си заради мене :x .Страх ме е че ако заговоря за връзка и я накарам да избира между мене и гаджето си ще избере него пред мене а пък не искам да я губя...Някой съвет какво да правя?

MiMcHeToOo
02-16-2008, 17:21
Хах, запази си достойнството. Питаш "Той или аз?" Ако каже той - тва е положението, тя губи, тя ще съжелява!

Naman07
02-16-2008, 17:46
Хах, запази си достойнството. Питаш "Той или аз?" Ако каже той - тва е положението, тя губи, тя ще съжелява! otkade znaesh 4e gubi ?! :-o pyk i tova ne e redno spored men ,tq e s nego vmomenta ni6to nemojesh da napravish.Znae 4e q haresvash ... zsega drugo nemojesh da napravish ...

BlindedAngel
02-16-2008, 17:49
И това го има...от една страна мн ми е приятно с нея от друга пък ми е кофти че не е с мене но не искам да я губя защото много държа на нея пък и наскоро не съм срещал такова момиче като нея :oops:

crazy_style
02-16-2008, 17:55
ako te haresva6e tolkova.. ve4e 6te6e da e skusala s drugiq.. dam opr ima vuzmojnost ako q nakara6 da izbira da izbere nego...
vse pak ti re6ava6 ako ne ti pre4i tolkova 4e hodi i s nego,ne i prai problem..no ako naistina q obi4a6 ... po-dobre i kaji da izbira..vse pak po-dobre da bide6 sam otkolkoto da si snqkoi koito nemoje da otvurne na 4uvstvata ti (az li4no tara razsujdavam,zatova i sega sam sama ;P ) :)

BlindedAngel
02-16-2008, 17:58
Еми така като гледам май ще продължа както досега...Кофти е но не искам да съм напълно сам... :?

Presley
02-16-2008, 18:38
Мацката явно е куха лейка.Не се эанимавай с нея. :D

crazy_style
02-16-2008, 19:23
ahum... nqma da si napulni sam se 6te se nameri nqkoe momi4e koeto te zaslujava.. vse pak ti re6ava6 .. aide uspeh :)

IsoMniaC_
02-16-2008, 19:30
Може би и е хубаво с тебе защото по този начин си запълва времето и те разиграва! Но меже и наистина да те харесва, но да обича приятеля си и да не иска да слага край на връзката си с него! Така че и задай направо въпроса си! Не оставяй нещата да се протакат, защото накрая има голяма вероятност да страдаш повече от колкото ако сега приключите с тези жзаимоотношения!

SmeX
02-16-2008, 19:59
1. Не я кефи секса с оня...шибан путьо
2.Оня некъде др и нема кво да праи,що да не се понатиска с теб
3.Мисли те за яко тъп,че и се връзваш,но тва и харесва
4.Еби му майката...

BlindedAngel
02-16-2008, 20:32
Мерси много за съветите...Скоро ще се разбере ко ще стаа 8)