PDA

View Full Version : третия е излишен, нали?!



trinaaa
02-16-2008, 17:22
хора, трябва ми съвет!запознах се с едно момче, което е с около 4 години по-голямо от мен, аз го харесах, той ме хареса, всичко вървеше чудесно, докато не се появи другото момиче...работата е там, че тя много му се натяга, даже бих казала, че попрекалява.по принцип аз съм си доста ревнива, но ме е страх да го покажа...наий-гадното е че той и се връзва на простотиите и не му прави впечатление че всеки момент ще избухна от ярост! МРАЗЯ ЯЯЯЯ! :smt013 какво да правя сега?да я убия ли?или да почна и аз да се правя като нея на селска кифла,за да ми се обърне поне малко внимание?помогнете плс!

iF_kA
02-16-2008, 17:26
Според мен го остави той да избере ... Ако избере нея,поне 6те знае6 4е не е в тебе гре6ката и не си виновна :? И аз съм много ревнива,искам моето да си е мое,но ината ми надделява 8) :grin: :-)

crazy_style
02-16-2008, 17:27
ami v nikav slu4ai nedei i ti se prai na "selska kifla".. namekvi mu 4e ne ti e priqtno ili.. vsa6nost kvi sa vi otno6eniqta snego??

DeaD_SouL
02-16-2008, 18:14
Spored men trqbva da govorish s nego a ne da si promenqsh darjanieto.Mislq che toi shte iska da chue kakvo mislish i shte vnimava v kartinkata ;)

Presley
02-16-2008, 18:40
Добре де.Ти хубаво си ревнива,ама поне имаш ли повод эа ревност?Тя му се натяга-окей.Нормално е да се драэниш.Ама той отвръща ли и?Ако не и се връэва,не се тормоэи иэлишно.Ако и се връэва,просто говори с него.

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 19:46
Spored men trqbva da bude6 sebe si,a ne da se pravi6 na "selska kifla".Ako toi ne i otvra6ta,nqma za kakvo da se pritesnqva6.Moje bi e dobre da pogovori6 s nego i da mu kaje6 kakvo misli6. :neutral:

Wrathchild
02-16-2008, 19:57
наий-гадното е че той и се връзва на простотиитеЗначи й се връзва и не я подминава ей така. Отговарям ви вместо нея.
Душка... разговори, разговори и пак разговори.

SmeX
02-16-2008, 20:04
вдигни скандал...ебаси сложното

~!~TotaL`Cha0s~!~
02-16-2008, 20:22
вдигни скандал...ебаси сложното

+1 :lol:

kifla
02-16-2008, 22:45
хора, трябва ми съвет!запознах се с едно момче, което е с около 4 години по-голямо от мен, аз го харесах, той ме хареса, всичко вървеше чудесно, докато не се появи другото момиче...работата е там, че тя много му се натяга, даже бих казала, че попрекалява.по принцип аз съм си доста ревнива, но ме е страх да го покажа...наий-гадното е че той и се връзва на простотиите и не му прави впечатление че всеки момент ще избухна от ярост! МРАЗЯ ЯЯЯЯ! :smt013 какво да правя сега?да я убия ли?или да почна и аз да се правя като нея на селска кифла,за да ми се обърне поне малко внимание?помогнете плс!
Просто спри да му обръщаш толкова голямо внимание!За кучките не си струва човек да се ядосва дори и за секунда(личен опит)! :-x

PoisoNGirL
02-17-2008, 00:14
Kazvam mu na nego,che taq te nervi kato se pravi na luda...toi nali e s teb..da spre da i obrushta vnimanie...
Ako ne.. tva koeto az pravq po princip v takava situaciq.. otivam pri neq..narejdam q nabyrzo.. teglq i edna dulga i shiroka..ako ne razbira ot duma i malko boi moje da i pomogne i spira :D
Da gi znam v tiq kurvi we...nqmat li svyrshvane! :-x :booooomb:

Gabroveca
02-17-2008, 00:17
Изчакай без да се караш с него и тем подобни, да видиш дали ще продължи да се занимава с нея и дали ще те потърси. Насила хубост не става ! Ако държи на теб - ще я отреже и ще те потърси, ако не - не си струва да се занимаваш с него ! :-D

koalka
02-17-2008, 07:23
Ами, конкуренция...винаги има такава, обаче ти трябва да се справиш със ситуацията, независимо какъв ще е изхода.Говори с него и виж какво ще ти каже.Щом й се връзва, значи има нещо...

mgxpower
02-17-2008, 07:56
Ако наистина те харесва и иска да бъде с теб няма място за притеснение!
Ако харесва теб , но в същото време иска нещо и от онази другата....
какво мога да ти кажа освен ,че такива хора са долни използвачи...
за мъже е още по-зле да си такъв (боклук) и ако наистина е второто
просто няма смисъл да си до такъв човек...защото никога няма да си хепи!

trinaaa
02-17-2008, 08:00
abe s boi nqma da stane...to onova e dekar na dva bate a az sum...to4no obratnoto :? :? a ina4e za otno6eniqta ni s nego - nie ne hodim vse o6te, no e qsno 4e i dvamata imame ne6to kum drugiq, prosto tq se namesi, zapo4na da mu pravi nameci...be mani mani! smisal, prosto ve4e nemoga da q tyrpq! i na vsi4koto otgore se opitva i na men da mi se mazni! ama 4e dosada! :shock:

zvezdichka777
02-17-2008, 08:04
Селска кифла! :Д:Д: даваййй

mgxpower
02-17-2008, 08:06
abe s boi nqma da stane...to onova e dekar na dva bate a az sum...to4no obratnoto :? :? a ina4e za otno6eniqta ni s nego - nie ne hodim vse o6te, no e qsno 4e i dvamata imame ne6to kum drugiq, prosto tq se namesi, zapo4na da mu pravi nameci...be mani mani! smisal, prosto ve4e nemoga da q tyrpq! i na vsi4koto otgore se opitva i na men da mi se mazni! ama 4e dosada! :shock:Е щом не ходите нямаш право да ревнуваш!ТУк вече опира до коя ще му замае главата повече!

trinaaa
02-17-2008, 10:35
ooo povqrvai mi, v tozi slu4ai specialno si imam pulnoto pravo da revnuvam!osven tova si mu li4i ot vsqkude 4e haresva pove4e men, no kakvo moje da stane kato taq e vinagi okolo nas i nemojem dve dumi bez tq da se namesi!VINAGI E TAM!a predi nqkolko dena kategori4no mi zaqvi 4e toi ne e nein tip i ne mu se kefi osobeno...togava kakvo mu se mqta f racete postoqnno?!razbirate li, ne e problema v nego, a v neq, samo trqbva da se razkara, da q nqma za pove4e ot 15 minuti!

mgxpower
02-17-2008, 10:43
ooo povqrvai mi, v tozi slu4ai specialno si imam pulnoto pravo da revnuvam!osven tova si mu li4i ot vsqkude 4e haresva pove4e men, no kakvo moje da stane kato taq e vinagi okolo nas i nemojem dve dumi bez tq da se namesi!VINAGI E TAM!a predi nqkolko dena kategori4no mi zaqvi 4e toi ne e nein tip i ne mu se kefi osobeno...togava kakvo mu se mqta f racete postoqnno?!razbirate li, ne e problema v nego, a v neq, samo trqbva da se razkara, da q nqma za pove4e ot 15 minuti!Нямаш право замисли се.
Той не е твой свободен е и може да прави каквото си иска.
Това ,че те харесва и ти него не значи ,че някаква си там неможа му се мята ако станете двойка тогава може да притендираш за каквото и да е!
Сега просто трябва или да се конкурираш с момичето
или да строиш кротко отстрани и да гледаш сеира и простия акъл на такива момичета "хиени" и натегачки!

VerryBerry
02-17-2008, 10:51
[quote]Нямаш право замисли се.
Той не е твой свободен е и може да прави каквото си иска.
Това ,че те харесва и ти него не значи ,че някаква си там неможа му се мята ако станете двойка тогава може да притендираш за каквото и да е!
Сега просто трябва или да се конкурираш с момичето
или да строиш кротко отстрани и да гледаш сеира и простия акъл на такива момичета "хиени" и натегачки!

+10000000000000000000000000

LovePoisoned
02-17-2008, 12:53
Чакай... Ама вие ходите ли или само се харесвате? Защото ако не ходите и той й се връзва, ясна е работата...