PDA

View Full Version : Пиърсинг под устната



Val4etoO
02-16-2008, 18:25
Za piersing pod ustnata kakuv nomer trqbva da e abokata?mnogo li 6te boli ako e bez upoika?

find_m3
02-16-2008, 18:27
моля те кажи ми ,че не искаш да го направиш сам/а :?

Boot
02-16-2008, 18:31
моля те кажи ми ,че не искаш да го направиш сам/а :?
драматично!!!



Номера на абоката зависи от обицата. Дали боли зависи ти колко издържаш на болка.

EJI4eTy
02-16-2008, 18:40
какво толкова се правиш на смел/а че искаш да си пробиваш сам/а устната?! (предолагам) ... ако не те беше страх щеше да вземеш първия абокат който ти е под ръка и да действаш, а не да питаш дали боли ?! ..... хайде по добре отиди в някое студио и си плати колкото е нужно (ако питаш за някой твой приятел - същия отговор)

bebeto0o
02-16-2008, 18:57
v ku6ti ne e higieni4no ne e bezopasno .... po dobre idi kadeto trea, plati i 4ista raota ;)

find_m3
02-16-2008, 19:02
моля те кажи ми ,че не искаш да го направиш сам/а :?
драматично!!!



Номера на абоката зависи от обицата. Дали боли зависи ти колко издържаш на болка.

кво драматично това си е свинщина

Pedigree
02-16-2008, 19:04
Лабрет се казва.
Адски глупаво е,дори да не знаеш,че така се казва,а да си навит/а да се дупчиш сам/а.Чуваш ли се изобщо?!
Има си студио за тази работа и професионалисти,които се занимават с това.Разпитваш кое е най-доброто студио в града ти,отиваш и се дупчиш.
А дали боли?Щом го искаш,едва ли първото нещо,което ще те заинтересува е болката. :)

AvaLan4e
02-16-2008, 19:27
глупусти. дупчих си се сама... ('= не ги слушай, адски просто е, никви зъби не се чупят и тн глупусти. вземи си най-малкия абокат и давай или кажи на приятелка и където искаш, ама от опит-на устната много кървища ('= успех и майната им на другите не се изисква да си спец, те само така, за да си пазят професиятя (; <3 (=

IsoMniaC_
02-16-2008, 19:28
Естествено че ще те боли, но след като си навита да си слагаш обеца ще трябва да изтърпиш болката!
Отиди в студио където щр разбереш всичко което те интересува и след това ако не си се разубедила действай! Но не сама! А в професионалното студио!

Boot
02-16-2008, 19:37
Лабрет се казва.
Адски глупаво е,дори да не знаеш,че така се казва,а да си навит/а да се дупчиш сам/а.Чуваш ли се изобщо?!


И от къф зор точно трябва да знаеш името на нещо, за да те кефи?!?!!?!? Хеееех, аман от трутост.

find_m3
02-16-2008, 19:42
Лабрет се казва.
Адски глупаво е,дори да не знаеш,че така се казва,а да си навит/а да се дупчиш сам/а.Чуваш ли се изобщо?!


И от къф зор точно трябва да знаеш името на нещо, за да те кефи?!?!!?!? Хеееех, аман от трутост.

е не то не е нужно и да знаеш кво представлява реброразширител за да си отвориш гръдния кош ,ама...


към авторката: гледай да дезинфекцираш добре поне пфф

Boot
02-16-2008, 19:49
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

find_m3
02-16-2008, 19:54
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.

AvaLan4e
02-16-2008, 19:56
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?
Просто няма какво да добавя (= :smt045 :smt023 ('=

Swinkenhoffer
02-16-2008, 20:00
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.
То пък пиърса под устната е голямото кълцане и великата философия.. пхах! :lol:
Хората и сами си правят... кво толкова?

Boot
02-16-2008, 20:01
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.

Тиии разбираш ли какво се опитвам да кажа??? Че може да се кефиш на нещо, да знаеш как се прави и да можеш да го направиш без да знаеш как се казва.
Ето, сега най-официално ще си призная, че имам пиърс на ципата под езика и нямам идея как се казва. Глупава ли съм??? Глупаво ли е че го имам??

find_m3
02-16-2008, 20:03
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.
То пък пиърса под устната е голямото кълцане и великата философия.. пхах! :lol:
Хората и сами си правят... кво толкова?

абе не е кво толкова половината ходим на кола маска щот нямаме смелостта да дръпнем сами лепенката ,а ти искаш да си намушкаш абокат.знаеш кво треперне е тва пфф да не живеем в миналия век бе.питай баба ти дали й е било хубаво като са й дупчили ушите и колко време е ревала

AvaLan4e
02-16-2008, 20:09
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.

Тиии разбираш ли какво се опитвам да кажа??? Че може да се кефиш на нещо, да знаеш как се прави и да можеш да го направиш без да знаеш как се казва.
Ето, сега най-официално ще си призная, че имам пиърс на ципата под езика и нямам идея как се казва. Глупава ли съм??? Глупаво ли е че го имам??Оу...това гадну се къса )'=

Swinkenhoffer
02-16-2008, 20:09
питай баба ти дали й е било хубаво като са й дупчили ушите и колко време е ревала

еми, и на мен ми дупчиха ушите в клозет и текоха реки от кръв... и в съблекалня са ме дупчили, ама на, жива съм и не съм ревала (да, изтъквам къв съм мъж и как държа на болка, проблем?). праз голям. а това за кола маската е вярно, но приеми, че има хора с по-малък инстинкт за самосъхранение и не им пречи да касапничат по себе си или да си махат космите сами. но всъщност предпочитам да ме пробият, отколкото да си правя сама кола маска... :D

Boot
02-16-2008, 20:09
кфо ама???
и аз се кефя на панди примерно, ама не им знам латинското наименование.Пречи ли ми да се кефя?

едно е да се кефиш не неква глупост другото е да си бодеш ,режеш,кълцаш и т.н.
То пък пиърса под устната е голямото кълцане и великата философия.. пхах! :lol:
Хората и сами си правят... кво толкова?

абе не е кво толкова половината ходим на кола маска щот нямаме смелостта да дръпнем сами лепенката ,а ти искаш да си намушкаш абокат.знаеш кво треперне е тва пфф да не живеем в миналия век бе.питай баба ти дали й е било хубаво като са й дупчили ушите и колко време е ревала

Еми като иска ше си намушка и самурайски меч. Кфо те бърка тебе??

AvaLan4e
02-16-2008, 20:13
питай баба ти дали й е било хубаво като са й дупчили ушите и колко време е ревала

еми, и на мен ми дупчиха ушите в клозет и текоха реки от кръв... и в съблекалня са ме дупчили, ама на, жива съм и не съм ревала. праз голям. а това за кола маската е вярно, но приеми, че има хора с по-малък инстинкт за самосъхранение и не им пречи да касапничат по себе си или да си махат космите сами. но всъщност предпочитам да ме пробият, отколкото да си правя сама кола маска... :D
Бе да, не се прави така. Дъпчиш малко, ако има кръв другаде. Аки там, още по другаде. Бе маните се. Сама си дупчих езичето ('= Тоест не ме слушайте <3

find_m3
02-16-2008, 20:13
:razz: писна ми да ми спорят по форумите :razz: квот щете правете ,ако щете и с 18 номер абокат се пробийте :lol: може да ходите да се държите за ръка.

Boot
02-16-2008, 20:17
Ми като не можеш да спориш бързо ще ти писне.
Кфо му е на 18тия номер не знам 8-)

find_m3
02-16-2008, 20:19
Ми като не можеш да спориш бързо ще ти писне.
Кфо му е на 18тия номер не знам 8-)

ми да знаеш.а и казах питайте и бабите си даже дали сами са си пробивали ,ако някоя каже да ще се хвърля честна скаутска :o това не е човешко,мръсна работа :?

Boot
02-16-2008, 20:20
Не мога да разбера кфо ме греят бабите ми :D Тя баба ти не си е махала космите по пичката и ти ли твойте не ги махаш? :neutral:

Swinkenhoffer
02-16-2008, 20:22
Не мога да разбера кфо ме греят бабите ми :D Тя баба ти не си е махала космите по пичката и ти ли твойте не ги махаш? :neutral:
:razz: :razz:

find_m3
02-16-2008, 20:25
Не мога да разбера кфо ме греят бабите ми :D Тя баба ти не си е махала космите по пичката и ти ли твойте не ги махаш? :neutral:


егати сравнението :smt028 абе обори ме то се вижда от 100 километра ...още малко и виртуален дуел може да си напраим ,ама не ме бий много :smt022 нз кво не те грее примера на баба ти по въпроса ,ама за "пичката" й явно е важна тема :smt023

Boot
02-16-2008, 20:28
Ами ти даваш малоумни примери с бабите и аз така. Всеки си доказва неговата теза.

Все пак ще ми кажеш ли дали си махаш космите, щото ако го правиш - печеля :-$ O:)

find_m3
02-16-2008, 20:29
Ами ти даваш малоумни примери с бабите и аз така. Всеки си доказва неговата теза.

Все пак ще ми кажеш ли дали си махаш космите, щото ако го правиш - печеля :-$ O:)

хубаво хубаво печелиш,ама моя пример поне беше по темата ,а ти май се отплесна малко ,а?да не ти се доспа? 8)

psychopath
02-17-2008, 01:29
Аз не бих се продупчил сам..единствено защото съм кьопав... 8-)

Val4etoO
02-17-2008, 19:14
xhahxh peei kolko mneniq ve4e me probi edna fr-ka i bolkata be6e po4ti nikakva

WILD__BOY
02-17-2008, 19:16
грозно е

Val4etoO
02-17-2008, 19:27
грозно е 4e ti vidql li si 4e da kaji6 dali e grozno :grin:

WILD__BOY
02-17-2008, 19:28
грозно е 4e ti vidql li si 4e da kaji6 dali e grozno :grin:

е па виждал съм и можим да кажим, че е бая грозно

Omen
02-17-2008, 21:43
грозно е 4e ti vidql li si 4e da kaji6 dali e grozno :grin:
toi qvno ne e vidql ama dai pone nie da vidim

mulgore
02-17-2008, 21:44
Тааа..ще се пробиваш ли?
Там много ми харесва и на мене.. :)

Blacklisted
02-17-2008, 21:45
Аз такова ще си направя в близкото бъдеще :)

psychopath
02-17-2008, 23:33
мен също много ме кефи :>

след ушите най-якото място /за индивид от мъжки пол/

EJI4eTy
02-19-2008, 11:39
xhahxh peei kolko mneniq ve4e me probi edna fr-ka i bolkata be6e po4ti nikakva

болка никаква ?! ама ше видиш след няколко дни ако се възпали ще се чудиш кфо да прайш 8-)

rakiQ
02-19-2008, 12:09
оо горката ще излезе червото ако е без упойка :razz:

а абоката беше различни цветовее ,различни номера