PDA

View Full Version : От няколко дни кожата ми се бели ;(



Kalista
02-16-2008, 17:50
От няколко дни кожата ми се бели,не знам защо може би са лишеи или е прекалено суха ,ох нз нз моля ви,посъветвайте ме нещо защото се виждам в чудо вече ;(

VilleBaby
02-16-2008, 18:08
според мен кожата ти е прекалено чувствителна особено на студа...мажи се с кремове

Buhtaaa
02-16-2008, 18:11
използвай на нивеа крем за лице нивеа софт в бяла кутийка е ... макс 5 лева струва ;)

sladku_bebzi
02-17-2008, 09:42
Ако използваш нещо против акне, по-добре го спри.Започни да си мажеш лицето с нещо овлажняващо :)

Amy_Dumas_Lifestyle
02-17-2008, 09:47
Предполагам ти се бели на определени места.
Момичето преди мене каза - ако ползваш продукти против акне ги спри в белещите се зони(иначе си продължавай по незасегнатите места) и си сложи по-мазно кремче на засегнатите очастъци, като преди тва лекичко си измила с почистващ гел.
От студа е и на мене ми излизат като се сетят :)

fiama
02-17-2008, 10:44
Най-вероятно се дължи на студа + употребата на някой продукт против акне. От студа ми се случва редовно да ми се бели кожата на лицето, или поне да е доста суха. Лично аз много харесвам един крем за лице, марката му е Грийнланд. Тази фирма имат различни серии продукти, доста кремове, ако искаш избери си който на теб ти харесва,и го опитай. По-хидратиращ и неомазняващ крем не съм срещала.

VerryBerry
02-17-2008, 11:41
аз пък мисля че тр посетиш едни дерматолог...и той ще ти каже какъв крем да ползваш