PDA

View Full Version : косата ...



naughtyyygirl
02-16-2008, 19:05
Здравйте на всички! :)

Търсих в темите, посветени на косата, но не намерих точно това, което ме интересува...
Някоя от вас, момичета, ако знае начин за накъдряне или поне за начупване на косата и има желание, може да сподели!
Пробвала съм с пяна, лак за коса,с бира, белтъци, с всякакви плитки, ролки, на влажна, на суха коса, но нищо няма така по-дълготраен ефект, поне за ден, това искам, но нищо не помага... след час-два и косата ми е почти права отново... чакам съвети, а сигурно има и неща, които не съм пробвала, която знае да сподели :)
също така, вторият ми въпрос е за студеното къдрене, моля по-запознатите в случая да кажат какво точно представлява и последиците :) Чакам отговори! Ако можете помогнете, ще съм ви благодарна!!!

DivoTo_KoTe
02-16-2008, 19:20
Пробвай с дифузер..Иначе не съм запозната много много със студеното къдрене,но на една приятелка майка и наскоро се накъдри струваше и около 30 лева,то си зависи и в какъв фризьорски салон ще отидеш

VilleBaby
02-16-2008, 19:30
да,наистина ако отидеш на фризьор ефектът ще е по-дълготраен

LuCiFersAngeL
02-16-2008, 19:53
Ами то в момента времето е такова, че никакви накъдряния/изправяния не издържат за дълго.

mushutu
02-16-2008, 20:03
ми попринцип е вярно че ся времето квото е ии накадряне/изправяне не издържат мн мн .. ама пробвай с балсам без отмиване.Значи зимаш в рацете си малко от балсама и върху сухата коса започваш да я мачкаш и така правиш цялата коса надявам се да сам ти помогнала :)

GaBiIi__
02-16-2008, 21:55
ми попринцип е вярно че ся времето квото е ии накадряне/изправяне не издържат мн мн .. ама пробвай с балсам без отмиване.Значи зимаш в рацете си малко от балсама и върху сухата коса започваш да я мачкаш и така правиш цялата коса надявам се да сам ти помогнала :) dam tva s balsama stilistkata na beyonce go kaza i sam probvala qko e ;) ;)

sweatkiss
02-17-2008, 06:11
Или на фризьор или пробвай моя начин,но зависи от косат.Така докато ти е мокра косата слагаш пяна,после я сушиш надолу(обръшаш главата надулу),когато стане полу суха слагаш още доста пяна и пак сушиш,през цялото време не си дигаш главата и докато я сушиш я мачкаш постоянно(важно е да сложиш много пяна).После слагаш лак надолу пак и сушиш лака без да мачкаш косата.И после се изправяш рязко.И накрай пак топираш. Знам ,че звучи шантаво ,но действа.Успех :-P

mime7oo
02-17-2008, 16:40
А това с многото пяна .. аз като и сложа на мойта така повечко пяна и става мн гадна, стои като мазна .. каде слагаш пяната по в краищата,в корените или насякаде и равномерно или не ?

‡-КукЛъТЪъ-‡
02-17-2008, 20:23
6те ти кажа тъи навлажнява6 леко косата си подобно на кок но преди да я вържв6 слага6 лак и след тва (всеедно на възел)ляга6 и на сутринта като стане6 отвързва6 и слага6 пак малко лак става е зависи каква ти е косата дебела или тънка

GaBiIi__
02-17-2008, 22:03
6те ти кажа тъи навлажнява6 леко косата си подобно на кок но преди да я вържв6 слага6 лак и след тва (всеедно на възел)ляга6 и на сутринта като стане6 отвързва6 и слага6 пак малко лак става е зависи каква ти е косата дебела или тънка m tva na moita ne sedi mn dobre ina4e stava a na tanka kosa e perf ;)