PDA

View Full Version : маска за лице



naughtyyygirl
02-16-2008, 19:34
Хай на всички! :)
някой знае ли начин за премахване на черни точки от лицето и по специално по носа, преди имах едно кремче, което ми помагаше, но от доста време не го използвам и съм му забравила името, ако можете да кажете, ако сте пробвали някое и дали сте доволни...
и някоя маска за лице да споделите, която наистина да има ефект, най-вече за почистване на лицето и подобряване на вида на кожата като цяло :)

VilleBaby
02-16-2008, 19:43
аз ползвам гарниер 3 in 1 и съм мнооооооого доволнаАа! то е маска за лице,гел за премахване на черни точки и почистващ гел в едно ...перфектен е и мирише мн яко :grin:

Qnchety
02-16-2008, 19:49
Оф и аз имам такъв проблем :? .. Ползвам някфа простотия на AVON на спиртна основа ама не действа.... Тфа на Гарниер 3 в 1 колко е?

LuCiFersAngeL
02-16-2008, 19:50
Ексфолиране с тоалтни трици и аспиринова маска - това май са най-ефикасните средства, за които се сещам. Но с маската трябва да се внимава. При по-суха кожа да не се прави повече от 1 път седмично и при необходимост да се ползва хидратираща маска преди или след това. И още нещо - след маската трябва да се нанесе крем със слънцезащитен фактор (ако няма да излизаш може и без фактор 8-) )

VilleBaby
02-16-2008, 20:15
ами зависи откаде го купуваш...аз го взех за 9 и нещо, но съм страшно доволна

peZz
02-16-2008, 21:01
Гарниер 3 в 1 НЕ СЕ ПРЕЦАКВАЙТЕ ДА СИ ГО ВЗИМАТЕ!!!Аз го имам, като почистващо става, но ВЪОБЩЕ не премахва черните точки..иначе струва около 10 лева.

А за маски за лице ще ви кажа просто, че те са за много изтощена кожа-за жени над 35-40 години.Не си правете маски, не е хубаво за млада кожа.Специалист ми го е казвал.Може сега за момента да има някакъв добър ефект, но от тях ви се изтощава кожата, защото са силни почистващи средства, и в бъдеще ще ви излизат бръчки..:)

fiama
02-17-2008, 10:55
Май че по-ефективно средство за премахване на черни точки в домашни условия от парната баня- няма. Можеш да опиташ да поседиш 10-15 минути над тенджера с вряща вода, в която може да добавиш и лайка. След това си почистваш върховете на шръстите със сприт и почваш да изстискваш черните точки. Тази процедура може да я комбинираш с Гарниер Пюр 3 в 1, след което да хидратираш с подходящ крем ( хидратиращ, не омазняващ!) и си готова. При редовна употреба смятам, че има ефект!