PDA

View Full Version : Тема на разговор



zombieboy
02-16-2008, 20:20
Здравейте. Като цяло за разлика от повечето тук съм страшно красив и интелигентен, богат до някъде може да се спомене :oops: Но идва и малкият ми, направо незначителен проблем - обикновено в женска компания съм страшно мълчалив и само от време на време да изръся по някоя шега или удивително заключение. Дори и в чатове не мога да се сетя за тема на разговор - щом се прехвърли вече темата с любими филми и музика и забозвам... Предложения как да стана перфектен?

ПП: Постът ми е пълен с дълбока самоирония, надявам се да няма засегнати.

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 20:34
еми има един начин да си перфектен, ама трябва да станеш като мен, а тва никога няма да се случи 8-) 8-)
tuzaro,vinagi znae6 kakvo da kaje6 :D

zombieboy
02-16-2008, 20:37
еми има един начин да си перфектен, ама трябва да станеш като мен, а тва никога няма да се случи 8-) 8-)
Напиши наръчник?

tuzaro
02-16-2008, 20:42
еми има един начин да си перфектен, ама трябва да станеш като мен, а тва никога няма да се случи 8-) 8-)
Напиши наръчник?няма такъв филм, тогава всички ше станат перфектни, и аз няма да се откроявам 8-)

zombieboy
02-16-2008, 21:19
еми има един начин да си перфектен, ама трябва да станеш като мен, а тва никога няма да се случи 8-) 8-)
Напиши наръчник?няма такъв филм, тогава всички ше станат перфектни, и аз няма да се откроявам 8-)
Дайте нещо сериозно по темата, че той така казва..

kifla
02-16-2008, 22:18
еми има един начин да си перфектен, ама трябва да станеш като мен, а тва никога няма да се случи 8-) 8-)
tuzaro нали знаеш ,че съм ти навита от отдаван... :D
А по темата ..момче я ми пиши на лично може да ти помонгна малко :P

MiMcHeToOo
02-16-2008, 22:29
Казваш, че си интелигентен. А знаеш ли, че ако найстина беше такъв нямаше да го споменаваш, както и нямаше да казваш изречения от сорта на "за разлика от повечето тук" !

Blab
02-16-2008, 22:32
И аз като теб съм страшно красива, убийствено интелигентна...
И не спирам да меля, но т'ва 'щото ня'ам кинти сигурно :-D

Clara_
02-16-2008, 23:02
kfo se pritesnqq6 tolko..bydi malko po otpusnat i spokoen...se edno govorish s nai dobriq si priqtel ili priqtelka..aa i da ti kaja perfektni hora nqma!!!! izbii si go ot glavata...ok

mladtehnik
02-16-2008, 23:42
Това е подари факта че мислиш ами ако нещо се обърка ?
не си го слагаи на сърце и ще видиш промяната
п.с не пренабрегвай по-горе написаното от мен същият бях преди

PoisoNGirL
02-16-2008, 23:47
Mnogo mi e int sled kato si inteligenten kak ne mojesh da izmislish nishto!?Improvizirai..otpusni se malko be chovek... jenite ne qdat hora!Prikazvai si kakvoto ti padne..taka pone shte te haresat za tova,koeto si.A i ako sednesh da premislqsh vsqko izrechenie ili shte pomislqt,che si tupanar,ili shte iztursish nqkoi glupost naistina 8)

maybelline
02-17-2008, 07:17
Започни да говориш на теми, които интересуват всички момичета. Най-интересната тема е сексът. Научи от тях защо правят секс, искат ли да има и любов или само сексът им харесва, как си избират партньорите, използват ли предпазни мерки и какви, кои пози харесват и на свой ред им разкажи какво е сексът за момчетата. Друга тема, която ги интересува е окосмяването и обезкосмяването. Разкажи им какви момичета харесваш (със или без косми) и защо, попитай ги те как предпочитат (да си ги махат или не) и какво мислят за космите при мъжете (като тук става въпрос не само за гениталното, но и цялостното окосмяване). На това място повечето момичета ще имат възможност и да се оплачат как им боде като не се бръсне гаджето (по лицето де). А ти можеш да им обясниш колко е досадно всеки ден да се бръснеш и т.н. Друга интересна тема е за свалките. Нека ти разкажат как свалят момчета, използват ли някакви хитрини и какви, какви жестове, парфюми и думи използват, за да свалят някое момче, как си набелязват "целта". А ти им разкажи как момчето сваля момичето, някои от вашите хитрини, на това място можеш също да разкажеш за някой твой "провал", което ще внесе дух в цялата компания и вероятно през смях ще ти бъде обяснено защо си се провалил. Можете също за секси бельо да говорите - какво бельо предпочитат момичетата, не са ли им неудобни прашките, ти им разкажи колко секси е когато някое момиче носи еди-какво-си и т.н. Ако се чудиш как да смениш от тема на тема, използвай някой реплики като тези: "Знаеш ли, права си, и аз е харесвам (попълни), но пък нещо, което много ми допада е (попълни)", "Това е много добра идея. Но има ли и друг начин, например (попълни)", "Това и на момчетата им е досадно. Но винаги съм се чудил нещо друго при момичетата. Защо ...(попълни)...?".
Ако имаш нужда от повече информация за някой въпрос при жените (за да си по-компетентен в разговора), пиши ми ЛС, ще ти кажа каквото те интересува : ) . Успех при следващите разговори с женската компания ;)

zombieboy
02-17-2008, 08:34
Казваш, че си интелигентен. А знаеш ли, че ако найстина беше такъв нямаше да го споменаваш, както и нямаше да казваш изречения от сорта на "за разлика от повечето тук" !

ПП: Постът ми е пълен с дълбока самоирония, надявам се да няма засегнати.

Мерси на всички, които помогнаха. :grin:

tuzaro
02-17-2008, 08:37
И аз като теб съм страшно красива, убийствено интелигентна...
И не спирам да меля, но т'ва 'щото ня'ам кинти сигурно :-D
само да те питам, тво под името как става да ти пише "елф" 8-)

zombieboy
02-17-2008, 08:44
И аз като теб съм страшно красива, убийствено интелигентна...
И не спирам да меля, но т'ва 'щото ня'ам кинти сигурно :-D
само да те питам, тво под името как става да ти пише "елф" 8-)
Свързваш се с администратор и го молиш да ти смени ранга предполагам :)

zvezdichka777
02-17-2008, 08:45
Казваш, че си интелигентен. А знаеш ли, че ако найстина беше такъв нямаше да го споменаваш, както и нямаше да казваш изречения от сорта на "за разлика от повечето тук" !

точно така!

BlindedAngel
02-17-2008, 09:13
Автора забрави да спомене и доста скромен :grin: .По темата - ако си интелигентен все щеше да захапеш няква тема за разговор...Да не можеш да приказваш за любов добре но за музика туй направо е вица на века...Нещо тука правиш шашми...

mgxpower
02-17-2008, 09:25
Заради ей такива момчета като вас , които нон-стоп се рекламират карам Q7 :grin: продължавайте да рекламирате...аз от това печеля пари! :grin:

zombieboy
02-17-2008, 14:49
ПП: Постът ми е пълен с дълбока самоирония, надявам се да няма засегнати.
Още веднъж ли трябва да се самоцитирам, че вие да вземете да ме разберете... Четете какво пиша бе хора!