PDA

View Full Version : Как да го забравя и да спра да се надявам?



zvQr_nO_s_ChAr
02-16-2008, 20:46
аЕ влюбих се.. нещо което па съвсем малко очаквах..значиии... има едно момченце...живее на 300км от мен.. ся скоро ще ми идва на гости... чуствам се някак глупаво... А и всичко ми изглежда невъзможно...Тъй че чакам съвети как да го забравя и да не се надявам на развитие в тази сфера...... :cry: как по дяволите да го изтръгна от сърцето си... :smt021

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-16-2008, 20:58
от сърцето с въжето .... виж те се : ) опознайте се : )

zvQr_nO_s_ChAr
02-16-2008, 21:00
само за няколко дена.. и после не се знае дали пак ще се видим ... и ми е супер шибано щото вече го пуснах в сърцето си... :smt089

Alabalaportokala
02-16-2008, 21:12
само за няколко дена.. и после не се знае дали пак ще се видим ... и ми е супер шибано щото вече го пуснах в сърцето си... :smt089

Бъди силен и я прежали. Ако трябва дори я блокирай в скайп нз. И другия път това да то е като обица на ухото да не се занимаваш с момичета които не са от града ти !

zvQr_nO_s_ChAr
02-16-2008, 21:19
само за няколко дена.. и после не се знае дали пак ще се видим ... и ми е супер шибано щото вече го пуснах в сърцето си... :smt089

Бъди силен и я прежали. Ако трябва дори я блокирай в скайп нз. И другия път това да то е като обица на ухото да не се занимаваш с момичета които не са от града ти !

аз съм момиче .. :> и предполагам за това сега съм толкова отчаяна приемам всичко твърде не вътре.. ](*,) и без да искам си позволих да се влюбя ](*,)

Alabalaportokala
02-16-2008, 21:42
само за няколко дена.. и после не се знае дали пак ще се видим ... и ми е супер шибано щото вече го пуснах в сърцето си... :smt089

Бъди силен и я прежали. Ако трябва дори я блокирай в скайп нз. И другия път това да то е като обица на ухото да не се занимаваш с момичета които не са от града ти !

аз съм момиче .. :> и предполагам за това сега съм толкова отчаяна приемам всичко твърде не вътре.. ](*,) и без да искам си позволих да се влюбя ](*,)

Както и да е :D :D . Много ми се спи вече и недовиждам :grin: . Надявам се ме разбра

kifla
02-16-2008, 21:59
Пуснала си го вече в сърцето си трудно ще е да го забравиш или каквото и да било :( Можеш да опиташ с някой ,който не е толкова далеко от теб ...

PoisoNGirL
02-17-2008, 00:33
Edno momche se zabravq samo s drugo...

kapinka
02-17-2008, 08:58
Искаш да кажеш ,че обичаш човек ,който никога не си виждала ? И си нямала отношение с него .. Хммм .. надали си го допуснала до сърцето си .. само така си мислиш .. била съм в същата ситуация :?

mgxpower
02-17-2008, 09:00
Запитай се дали това е истинска любов?!
Някога влюбвала ли си се истински?!
В смисъл за какъв период от време го познаваш това момче
кога се влюби сподели всичко , но по-подробно за да знам
и да ти дам по-добър съвет!

BlindedAngel
02-17-2008, 09:03
По скоро много силно влечение...Надали любов при положение че не сте се виждали... 8-)

zvQr_nO_s_ChAr
02-17-2008, 10:59
Запитай се дали това е истинска любов?!
Някога влюбвала ли си се истински?!
В смисъл за какъв период от време го познаваш това момче
кога се влюби сподели всичко , но по-подробно за да знам
и да ти дам по-добър съвет!

виждали сме се веднъж на приятелски отношения.. до сега не съм обичала...в смисъл такъв че до ся просто не ме е интрересувала толкова любовта...всичко започна в ирк...след това се видяхме ала бала.. и постепенно взех да се привързвам към него...единствено заради него влизам в ирк..ставам и лягам с неговото име на уста.. и той ми казва че ме обича..Макар че не вярвам :> ... може би има шанс той да се премести в моя град,но дотогава ми се иска да го забравя...защото може би скоро ще се връщам в БГ и няма да се върна.. и става някфооооо ](*,)