PDA

View Full Version : как различавате



Clara_
02-16-2008, 22:51
slu4valo li vi se e da hodite s nqkoi no da ne znaete kakvo izpitvate..ili da znaete, ne go obi4ate prosto vi e hubavo s nego..sviknali ste da ste zaedno...no ne e lubov...ili pyk e lubov?izob6to kak razli4avate lubovta ot navika?no "navik" ne v loshiq smisal :) az imam gadje ot 3 meseca g/d, mn mi e gotino s nego..no ne go obi4am, i znam 4e i toi men ne..makar 4e vinagi si povtarqme 4e se obi4ame..prosto si prekarvame mn dobre zaedno, no si mislq 4e taka 6te svikna s nego prekaleno mnogo..a toi ne e mom4e koeto se zadyrja dylgo s edno momi4e...a ne iskam da me naranqva, az nego o6te po malko...

kifla
02-16-2008, 22:54
Обичаш някой ,когато не можеш без него ,не можеш без да го видиш ,без да говориш с него ,не можеш да не мислиш за него и постоянно ти е в главата, и постоянно говориш за него и т.н и т.н

Blab
02-16-2008, 22:56
Обичаш някой ,когато не можеш без него ,не можеш без да го видиш ,без да говориш с него ,не можеш да не мислиш за него и постоянно ти е в главата, и постоянно говориш за него и т.н и т.н
^=мания

Когато обичаш някого, единственото което искаш за него е да бъде щастлив!

PoisoNGirL
02-17-2008, 00:08
Ei tova kato go chuq..."iskash da si non-stop s nego,da govorish samo za nego,s nego.. da ne dishash bez nego...".Aloo hora syvzemete se we...I az obicham priqtelq si(naistina)ama kato pochne taka i mi skacha po nervite..az nqmam li pravo da spq.. da izlqza.. da poucha pone... Zleta...
Taaa po temata:Emi sluchvalo mi se ...ama ako moga bez nego v smisul poveche ot 3-4dni i ne mi e muchno znachi ne mi puka i mu teglq shuta.Q si ostanete priqteli i si nameri nqkoi,koito naistina shte obichash...Vasheto e priqtelstvo s celuvki...

Gabroveca
02-17-2008, 00:12
Ei tova kato go chuq..."iskash da si non-stop s nego,da govorish samo za nego,s nego.. da ne dishash bez nego...".Aloo hora syvzemete se we...I az obicham priqtelq si(naistina)ama kato pochne taka i mi skacha po nervite..az nqmam li pravo da spq.. da izlqza.. da poucha pone... Zleta...
Taaa po temata:Emi sluchvalo mi se ...ama ako moga bez nego v smisul poveche ot 3-4dni i ne mi e muchno znachi ne mi puka i mu teglq shuta.Q si ostanete priqteli i si nameri nqkoi,koito naistina shte obichash...Vasheto e priqtelstvo s celuvki...

:smt018 т'ва е до характер, няма нужда да съдиш хората!

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-17-2008, 07:07
хих според мен обичаш тогава когато си щастлив че човека с които си е избрал точно теб за половинка обичаш когато видиш заблеяния му поглед в теб... искаш да е щастлив и дори ти да си нещастен би го направил еми нещо такова ще да е :-P

koalka
02-17-2008, 07:11
Не е задължително винаги да има любов, просто е хубаво да прекарвате времето си заедно, щом и двамата го искате.Така и така нищо не влагате в думите "обичам те", дори и да ги изричате.
Доста странно ми звучи думата "навик" при положение, че ходите от три месеца.
С моя приятел ходим две години и нещо и не мисля, че е навик.Още я има тази любов, която ни събра и още се чувствам все толкова щастлива, макар че и ние си имаме проблемите, както във всяка връзка.
Определено не бих била с човек, към който не знам какво изпитвам.Най-малкото на мен не би ми било добре и не бих искала да съм с него.Може би ще го помоля да помисля малко и да реша дали искам да съм с него, но определено не бих търпяла това положение.