PDA

View Full Version : раздвоение



devilhell
02-17-2008, 00:46
Ситуацията е следната:Обичам настоящия си приятел..но изведнъж се появи бившият ми,с който имаме отношения от 4 години(Решаваме през 2-3 месеца да ходим).Уж се обичаме,но никога не сме били заедно истински,защото нямаме нищо общо.Не знам кои да избера?!Настоящият е мил,обича ме повече от всичко,свикнала съм с него,техните ме приемат идеално,прекарваме си супер...но не е момче за мен.В смисъл нямаме бъдеще заедно.Докато другия е от типа хора,които те завладяват веднага.Много се е променил и се държи идеално в сравнение с преди,но имам чувството,че никога няма да ми каже,че ме обича отново(правил го е само веднъж).Просто е леко темерут.Сега седя и се чудя...И без двамата не мога..а не може и с двамата...Да добавим,че с втория отиваме в един университет(декем още 5 години заедно!)...Уффф тъпо е ама обичам и двамата...Sorry за дългата тема... HELP

GD
02-17-2008, 05:36
Ами виж трябва наистина да избираш неможе и с двамата. А щом бившия се е променил аз бих казал върни се при него ако го обичаш толкова много. Нищо че си свикнала със сегашния си приятел.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-17-2008, 07:12
не може да обичаш и 2мата по един и същи начин .. аз бих избрала този без когото ще ми е по трудно ;)

koalka
02-17-2008, 07:15
Ех, не можеш да обичаш двамата.
Не обичаш настоящия си приятел, защото ако беше така нямаше да искаш да си с друг...Явно те привлича бившия, обаче не знам защо искаш да си с него при положение, че сте се били заедно и не е излизало нищо.
И не можах да разбера едно нещо - хем казваш, че сегашния не е момче за теб, хем казваш, че с бившия нямаш нищо общо?Реши с кой имаш повече общо.

Naman07
02-17-2008, 07:20
Povry6ta mi se ot hora kato teb!!Nemojesh da tvyrdish ,4e obi4ash nqkogo i v sy6toto vreme da kopneesh za drug!!Izqsni se kakvo iskash ,nikoi ot foruma ne moje da ti kaje kakvo da napravish -.- ... tva reshenie trqbva da go vzemesh edinstveno i samo ti !!!! :-x :-x

mgxpower
02-17-2008, 08:03
С бившия ти си имала своето съжителство ако мога така да го нарека образно казано била си с него знаеш му калните ризи...помисли добре
дали си струва да се връщаш към нещо от , което си се отказала преди
време откъде си сигурна ,че няма да стане пак същото?!Хората се променят да , но не толкова бързо колкото вие си мислите....е не всички
хора са променят така както искаме то си има и една поговорка де.. "вълкът козината си мени , но нрава не" преди да пристъпиш и да се
върнеш при бившия ти се увери на 100% дали се е променил напълно..
защото може да е сложил някаква маска и да иска да те залъже!
А сега да се върнем на сегашния ти приятел този , който твърдиш ,че
те обича..и се държи добре с теб преди да го зарежеш се замисли...
постави се на негово място ти обичаш много едно момче даваш всичко за
него мислиш нон-стоп за него и накрая той те зарязва защото иска да бъде с бившата си!За това се казват бивши защото всичко е приключило!
Немога да ви разбера понякога момичетата - ИМАШ ПРИЯТЕЛ ОБИчА ТЕ
ГРИЖИ СЕ ЗА ТЕБ , ВНИМАТЕЛЕН Е СИГУРНО ТЕ ОБСИПВА С ЛюБОВ ВСЕКИ ДЕН И ТИ ВЪПРЕКИ ТОВА СЕ ХВЪРЛЯш С ГЛАВАТА НАДОЛУ В ПРОПАСТА...МОГА ДА ТИ КАЖА САМО ЕДНО ТИ ЯВНО БЯГАш ОТ щАСТИЕТО!

zvezdichka777
02-17-2008, 08:09
казваш че с втория сте опитвали много пъти и не става ??!? никога истински не сте били заедно ... не сте един за друг? .. емм кфо повече искаш?!аз ако съм на теб 6те остана с първия за да видя как 6те потръгнат нещата .. честно казано съм била в твоята ситуация и в момента съм в подобна,разбирам че обичаш и втория .. знаеш ли? .. кфото ти казва сърцето-тфа направи! успех

mgxpower
02-17-2008, 08:10
Понякога сърцето греши и то много!
В такава ситуация нека постави и разума и сърцето на кантар
неможеш да действаш само с едното трябва и двете и , което
натежи повече тогава стреляй право в целта!
Това е моят втори съвет!

GameMaster
02-17-2008, 08:35
Emi....az ako bqh na tvoe mesto shtqh da ostana s nastoqshtiq si priqtel 8-)

kifla
02-17-2008, 08:46
a[N]D[i]T[k]a]не може да обичаш и 2мата по един и същи начин .. аз бих избрала този без когото ще ми е по трудно ;)
А ако и без двамата по някакъв начин и е трудно...тогава какво ще я посъветвате?? :smt012

mgxpower
02-17-2008, 08:57
a[N]D[i]T[k]a]не може да обичаш и 2мата по един и същи начин .. аз бих избрала този без когото ще ми е по трудно ;)
А ако и без двамата по някакъв начин и е трудно...тогава какво ще я посъветвате?? :smt012 В живота не всичко ти се поднася на тепсия не всичко е лесно и не всичко е така както изглежда ще трябва да помисли много добре и да си даде сметка за кой й пука повече няма така и с двамата и е хубаво сърцето може да обича само един..а за другия просто да се залъгва!Ако е истински човек ще намери изход от проблема!

kifla
02-17-2008, 09:05
a[N]D[i]T[k]a]не може да обичаш и 2мата по един и същи начин .. аз бих избрала този без когото ще ми е по трудно ;)
А ако и без двамата по някакъв начин и е трудно...тогава какво ще я посъветвате?? :smt012 В живота не всичко ти се поднася на тепсия не всичко е лесно и не всичко е така както изглежда ще трябва да помисли много добре и да си даде сметка за кой й пука повече няма така и с двамата и е хубаво сърцето може да обича само един..а за другия просто да се залъгва!Ако е истински човек ще намери изход от проблема!
Вярно е сърцето може да обича само един ...,но какво става ако този ЕДИН е най-неподходящия?Трябва ли да накараме сърцето да се откаже..И дори и да е систински човек и ти да си на нейното място едва ли ще съомееш да направиш наистина правилното решение и изход от кофти ситуацията! :(

mgxpower
02-17-2008, 09:08
Аз неразбирам след като тя е била с един преди време и са се
разделили защото не намират смисъл във връзката си в момента
е с момче , което очевадно дава всичко за нея!Защо тя иска да се
върне към нещо , което преди е преживяла и не е намирала смисъл
евентуално...хммм кажи ми ти не си ли бяга от щастието момичето?!

kifla
02-17-2008, 09:39
Да наистина може би тя бяга от щастието след като новото момче да ва всичко за нея,но все пак ако тя се чувства много по-щастлива с бифщия..тогава ?Според мен може би дадена постъпка от страна и на двамата би могла да и помогне да рещи кой иска повече... :-k

mgxpower
02-17-2008, 10:03
Да наистина може би тя бяга от щастието след като новото момче да ва всичко за нея,но все пак ако тя се чувства много по-щастлива с бифщия..тогава ?Според мен може би дадена постъпка от страна и на двамата би могла да и помогне да рещи кой иска повече... :-k Да но постави се на мястото на момчето , което я обича как ще се почувства то..за какво е виновен?!