PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ!ПРИЛИЧАМ НА УРОД!



Liar
02-17-2008, 08:48
--

Amy_Dumas_Lifestyle
02-17-2008, 09:19
Ей, кажи на майка си/баща си/някой приятел/роднина да те откара възможно най-бързо на дерматолог.
Веднага. Без направления и т.н.
Може да се наложи да ти направят специална смес или нещо такова, отиди.
Иначе и аз не знам от какво може да се е получило, освен от тва, че не си го измила.

Liar
02-17-2008, 09:25
Сама съм вкъщи,но мога и без тях да отида нищо че ми е далече.
Иначе защо трябва толкова спешно да отида какво мислиш че може да е :(

Amy_Dumas_Lifestyle
02-17-2008, 09:30
Самата мисъл, че лицето ти е подуто, та чак очите са ти "вдлъбнати" ме плаши. Ситните пъпчици може би са знак за алергична реакция. Може би, защото не си си махнала тва от лицето.
Я виж какво пише на опаковките на тия неща дето си ползвала - дерматологично тестван или хипоалергичен?

Liar
02-17-2008, 09:36
Не не пише :(
На листовката не пише,че розовата вода трябва да се изплаква,а и нявсякъде има надписи "натурални продукти" не знам си кво...Тази розова вода мирише по-различно от тези които съм ползвала,може би има някоя съставка,която не ми влияе добре...
Дерматолозите са ми доста далече и не знам изобщо как ще се домъкна до там в този вид,но отивам веднага :cry:
Благодаря ти за отговорите.

Amy_Dumas_Lifestyle
02-17-2008, 09:39
Моля. Пробвай да си прикриеш лицето с шал (до нивото на носа де) ама да не е много амм "стегнат" да не се раздразни лицето от материята или де да знам... и очила може да си сложиш... качулката от якето си слагаш (почти убедена съм, че якето ти е с качулка с пухче...) ии ше гледаш надолу и няма да се притесняваш. :)
Успех, после пиши.

elitututu
02-17-2008, 10:17
детски крем "бо4ко" помага :) сложи си торби4ки 4аи на о4ите или куб4е лед :)пробваи ако не стане кажи

Liar
02-17-2008, 10:55
Моля. Пробвай да си прикриеш лицето с шал (до нивото на носа де) ама да не е много амм "стегнат" да не се раздразни лицето от материята или де да знам... и очила може да си сложиш... качулката от якето си слагаш (почти убедена съм, че якето ти е с качулка с пухче...) ии ше гледаш надолу и няма да се притесняваш. :)
Успех, после пиши.
Да,имам яке с качулка и пухчета =)
Прикрих се доколкото можах,но шал нямаше от къде да намеря...
Но по-лошото е,че не намерих работещи специлисти,където и да отидох...До сега не съм имала проблеми с кожата и не знам изобщо намират ли се днес..
Купих си от аптеката алергозан на хапчета и за мазане,дано помогне.За крема/гела или каквото е там пише,че при намазване предизвиква дразнене и сърбеж и наистина е така,ужасно е...
Съжалявам че само се оплаквам,ама излизвам мъката си.
Утре сутринта в 7 отварят и още отида.
Иии мерси за пожеланието!

Елитоо,чая и леда са за подути очи в следствие на умора и недоспиване,моето не е такова...Но може и да пробвам,поне да ми успокои очите малко,ако е възможно...

elitututu
02-17-2008, 16:07
kfo stana?

Liar
02-17-2008, 17:34
По-добре съм!Все още не съм за пред хора,но поне бузите ми не се опират в очите o_O
Говорих с личната ми лекарка,преписа ми някакви хапчета и това е...За останалото ще се обърна към специалист.
Даже и ъм...депресията ми малко по отмина,откакто спрях да се оглеждам в огледалата вкъщи,че да не се разтроя пак :(

Amy_Dumas_Lifestyle
02-18-2008, 09:36
Ше се опраиш :)

Shtastl1va
02-18-2008, 15:17
Дано да се оправиш по-скоро ! :) Освен това, в teen love днес четох една статийка от последния брой точно за такива продукти, където пише, че са натурални продукти, а не е точно така. Просто трябва да внимаваме повече с продуктите.. 8) Бих могла да покажа статийката, в случай, че някой се интересува, а няма вестника да ми пише.

Qnchety
02-18-2008, 18:07
Ух човек... само като прочетох първия ти пост... ужас! Мене ако ми се беше случило такова нещо ся намаше да съм жива :lol: И да се оправаш бързо 8)

kuklichka_bg
02-18-2008, 18:24
lelele ujasssssssssssss :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Liar
02-19-2008, 11:52
Мерси за пожеланията.
Вчера обаче се събудих още по зле...Бях на дерматолог даде ми още хапчета...Днес пак ми каза да отида,тръгвам след малко...
Обаче първо като бях при личната ми лекарка като ме прегледа ми каза да излезна извън кабинета,докато говори с майка ми :(
Бузите ми са наред,но не и очите :cry: :cry: :cry:
Дори в нас седя с очила 8-) като минавам през огледалата,иначе трябва да ги изпочупя...
Ох,тва е ужасно...Тъй че момичета много внимавайте какво си слгате на лицата :cry:
Между другото-имам алергична реакция,но не са ми казали още от какво...
Извинявам се,че махнах първия пост,но не искам повече да плаша хората...
Благодаря за разбирането.

PinkFloydSound
02-19-2008, 12:05
--
не разбрах много от тези две тиренца но както и да е...би ли ми обяснила какво се е случило с теб, защото, както съдя по мненията на другите потребители, поста ти ще да е бил страшничък :( какво е станало с лицето ти?!

Liar
02-19-2008, 14:22
Мии алергична реакция...към нещо,с което съм го намазала...

PinkFloydSound
02-20-2008, 14:05
Мии алергична реакция...към нещо,с което съм го намазала...
и какво стана сега?оправи ли се?подобри ли се положението ти?дано :(

Liar
02-20-2008, 14:17
Да подобри се и то много!И то благодарение на инжекциите.Вече ми бива две,утре пак,ама не боли много самото им слагане,ами след това.И тъкмо болката мине и дойде време за нова...Но нищо,важен е резултата,спадна ми отока.Предписаха ми и някакъв крем,той ми махна червенината от кожата,вече не съм като бита 8-)
Абе кеф :grin:

PinkFloydSound
02-20-2008, 14:36
Да подобри се и то много!И то благодарение на инжекциите.Вече ми бива две,утре пак,ама не боли много самото им слагане,ами след това.И тъкмо болката мине и дойде време за нова...Но нищо,важен е резултата,спадна ми отока.Предписаха ми и някакъв крем,той ми махна червенината от кожата,вече не съм като бита 8-)
Абе кеф :grin:
много се радвам за тебе :-) дано всичко се оправи :-)

Liar
02-20-2008, 15:47
Благодаря ти :-)

PinkFloydSound
02-20-2008, 16:07
а ако мога да попитам, какви по-точно са тези инжекции?

Liar
02-20-2008, 18:10
В какъв смисъл?Най-обикновени,не са нещо специално...Бият се под кръста,противоалергични са.