PDA

View Full Version : Какъв искате да бъде един мъж?



mirenceto
02-17-2008, 08:55
Kavo iskate v edin maj


iskam toi da e mil,nejen,i da me razbira e i da e hubav da ima hubavo tqlo,na kade bez nego

Редактирано от-Цвети
Нарушена 7-ма точка. :)

hottie
02-17-2008, 08:56
Da e umen,s 4uvstvo za humor,dobur tancior i da e dobur v legloto ;)
I da ima hubavo dupe! 8-)

zvezdichka777
02-17-2008, 08:57
нАй-вече искам любов .. нежност,топлина,разбиране ... а на това как изглежда не обръщам чак толкова голямо внимание отколкото на вътрешната красота .. еее не казвам че телцето не трябва да се гледа :П :П

love_girls
02-17-2008, 08:59
Хубавото тяло и голямата красота играят много лъжовна роля....
Аз не гледам външно над нещатата - хубавата ябълка отвън обикновено е гнила от вътре ;)

Wowka
02-17-2008, 09:11
не е задължително за мен да изглежда като модел,тялото не е толкова важно!по-важното е да бъде добър към мен,да ме разбира,да ме защитава,да не се опитва да изглежда много важен и надут,защото това много ме разочарова и най-вече да е мил и нежен!

ПС:Да не се опива да ме затапва.Тогава 100% всичко отива на вятъра!!!

darla
02-17-2008, 09:27
Трябва да е мил,нежен, да не се срамува да показва и да разкрива 4увствата си,да говори с мен открито за каквото и да било,да е любезен, да ме изслушва и разбира,естествено да е красив с хубаво тяло,с 4увство за хумор-а не ръб....и да иска вси4ко това от мен също-да не се задоволява с малко,разбира се,да оби4а всякаква,но да държи на това каква е и коя е жената до него-и да оставя връзката ни на произвола на съдбата,да се лее по те4ението...искам той да изисква много от мен....не съм егоист да искам само аз,а да не давам съответното в замяна!

Alice Fox
02-17-2008, 09:28
Искам да ми допада...нямам идеал за мъж..просто като го видя и като го поопозная хареса ли ми значи става :)

sladka_celuvka
02-17-2008, 09:29
to v na4aloto vseki gleda v1n6niq vid ama kato opoznae 4ovek ve4e stava zabavno :D :D :D az li4no si padam po futbolisti s qk zadnik sini o4i i qki muskoli ama se pak v1n6t6nostta ne e vajna :? :P vajno e da e mil s teb da znae kakvo iska6 da te uspokoqva ako si v kofti nastroenie a ne da si kato negova robinq :lol: :lol: :lol:

Roiroi
02-17-2008, 09:45
to v na4aloto vseki gleda v1n6niq vid ama kato opoznae 4ovek ve4e stava zabavno :D :D :D az li4no si padam po futbolisti s qk zadnik sini o4i i qki muskoli ama se pak v1n6t6nostta ne e vajna :? :P vajno e da e mil s teb da znae kakvo iska6 da te uspokoqva ako si v kofti nastroenie a ne da si kato negova robinq :lol: :lol: :lol:
Така е ... все пак всички съдим първо по опаковката за да стигнем съдържанието ;)

b0ck0v
02-17-2008, 10:00
Da e umen,s 4uvstvo za humor,dobur tancior i da e dobur v legloto ;)
I da ima hubavo dupe! 8-)
искаш ли да излезем някой път?аз отговарям на тия черти

babylove
02-17-2008, 10:25
хах аз искам вси4ки добри ка4ества да са в него. Трябва е се държи с мене добре, да ме оби4а, да бъде красив, да се целува добре, да ме глези, да мога да споделям вси4ко с него. Общто взето да бъде като принца от приказките :)

besnicataa
02-17-2008, 10:28
Да е симпатчга...да е добур.....аммм да иии добре усигорен финансово-но тва не 4ак толкова вайно 8-) 8-)

vanilla
02-17-2008, 11:11
чаровен (за да го забележа изобщо)
да ме впечатли с нещо, било мнение по даден въпрос, било поведение, шега, разказ... (за да започна да проявявам явен интерес)
да си пасваме сексуално, да можем да си говорим на всякакви теми, да се подрепяме, да ни е приятно заедно, да знае какво иска, да има чувство за хумор и висока обща култура и да е изобретателен и находчив (за да е пълноценна и перспективна връзката)

Но разбира се перфектни хора няма ;)

iYiuTaKA
02-17-2008, 12:33
:D :D :D Това е наи безмисленият коментар в живота ми ама просто ми е смешно :D :D :D

faxy
02-17-2008, 12:39
Ami da e m1j na mqsto0o,da znae kak da se d1rji s edna jena.........da umee da q kara da se 4uvstva jenata NAI!Da ima 4uvstvo za humor....moje bi da e inteligenten a ne nqkoi fanat ot gorata...i moje bi da -da ima qkoo0o dupe! :P

iYiuTaKA
02-17-2008, 12:45
Що нас някои не ни пита какви момичета искаме :) а? Щото кат махнем 50 % курволяци още 25% куци и дебели и нищо няма да остане ..........И*иоти кви теми пускате я мислете !!!!

Здравият разум
02-17-2008, 13:13
Що нас някои не ни пита какви момичета искаме :) а? Щото кат махнем 50 % курволяци още 25% куци и дебели и нищо няма да остане ..........И*иоти кви теми пускате я мислете !!!!

Евалата, адаш! На мен от цялата тема най-ме разсмя оная патка, 'дето каза за финансовото обезпечение. Без да се обижда, звучи ми като от 50-те процента...

sweet_sorcerer
02-17-2008, 19:46
Ами да е верен, честен,нежен и МОЙ! :-P :-P :-P

Gabroveca
02-17-2008, 19:51
аа беее общо взето да е МЕН :D :D
(става дума за момичетата, аз не искам мъж :D )

_VIP_
02-18-2008, 13:00
sho gi lajete che iskate da bil umen i krasiv i t.n. Ia si kajete napravo kakvo iskate? "da ima kinti" :D

Wowka
02-18-2008, 13:28
sho gi lajete che iskate da bil umen i krasiv i t.n. Ia si kajete napravo kakvo iskate? "da ima kinti" :D

Може да прозвучи много изтъркано,обаче ако се влюбиш истински,ако държиш на човека до теб ,парите и красотата остават на 2ро място!Пък сега мога да кажа,че е имало моменти когато някои от най-грознитеи загубени момчета си хващат най-готиното момиче в гимназията!Така че не всичко е пари(но все пак има и много такива)

padnal_angel
02-18-2008, 13:47
nai-ve4e da bude istinski mujkar

padnal_angel
02-18-2008, 13:49
sho gi lajete che iskate da bil umen i krasiv i t.n. Ia si kajete napravo kakvo iskate? "da ima kinti" :D



me za men tova ne e ot zna4enie az na biv6iqt mi nqkolkoto godini v koito bqhme zaedno mu pla6tah vsi4ki smetki po4ivki vau4eri hrani benzin i t.n. i ne sum se oplakvala a i parite sa dvije6ta sila no ne nai-vajnata taka 4e na men ne mi trqbva muj s pari a pak kazvam trqbva mi mujkar

VinagiSumAz
02-18-2008, 18:37
iskam ot edin myj da mi dava vsi4ko, koeto poiskam - nqmam predvid SAMO materiqlno!!! :grin: no estestveno tova e nevyzmojno... taka 4e iskam da mi dava vsi4ko, ot koeto imam nujda ;) Dano da shva6tate razlikata

skatemore
02-18-2008, 19:26
оба братчед gabroveca не ти видех коментара ся няма кво да напиша дееба ... абе пак или мене или габровеца въпреки че съм за предпочитане :-P

samoubiika
02-18-2008, 19:29
Това,което търсех съм го намерила :P
Симпатичен,с огромно чувство за хумор,невероятна усмивка,винаги ме кара да се смея...от един квартал сме и ме разбира!
Това е което мога да искам от един човек...освен това не пуши...малко си пада купонджия,нооо не е болка за умиране :-D

st1ka
02-18-2008, 19:39
Аз съм го намерила - умен,с невероятно красива усмивка и прекрасни очи,с огромно чувство за хумор,нежен,внимателен...Мъ мечта...